Reklama

Zdomácnělé hlášky (nejen) z filmů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 27.08.10 10:44
Zdomácnělé hlášky (nejen) z filmů

Včera po večeři manžel pronesl svou oblíbenou větu, že se najedl, až „se mu nadmul teřich“. Tak mě napadlo tohle téma - taky doma používáte hlášky z filmů, seriálů, divadla apod.?
Teřich je konkrétně z Návštěvníků, z nich se u nás ještě ujmulo třeba Na co jsou všecky ty železa?, Povoz se splašil! a Nemám slech!.
U mě doma se hodně říkalo „Odcházím zdechnout do houští.“ (z Návštěvního dne Š+G, používáno takřka výjimečně při odchodu na WC s úmyslem tam chvíli pobejt :mrgreen: ).
Pak nesmrtelní Cimrmani - „Děkuju ti, náčelníku, že ses mě zastal!“, „Není to pocestný? Je to pocestný!“, „To je na hovno, takováhle práce!“.
A taky hodně Slunce, seno, jahody: „Kde fooou?“, „Chyťte jí, já jí nechytim, je to blázen divokej!“ (používám hlavně já při honbě za batoletem pádícím do dáli :mrgreen: ), „Co by za to děti v Africe dali!“, „No a neusnu…“, „A dej mi pokoj pořád furt.“ a tak dál a tak dál. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 27.08.10 10:47

u nás používaj homolko hlášky typu - mít o 5Okg min je z ni uplna modelka, mamo ja ti z toho tady udelam himalaje, deti nehrajte si na tatinka,

samozrejme ze slunce-sena vsechnymozny :-D

a cimrmana taktez - spise ja - domu do podoli…, :-D

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 27.08.10 10:49

„Dneska by to šlo…“-Kameňák, „Kdy už tam budem…“ - Cimrmani, „Chčije a chčije..“-Na samotě u lesá, „Mávej, mávej, ať už jsou…“ - dokument Šebánek a další a další :mrgreen:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 27.08.10 10:50

„To je materiál…“ Otík ze Slunce :mrgreen:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 27.08.10 10:51

Cimrmani, ni jistě. Kdykoli, kdekoli. Třeba když si někdo přijde ze sousedů půjčit žebřík … to je kapitola sama za sebe. Na samotě u lesa ..... zvláště to „To mi nikdo nemůže nic říct!“ (jak Ferda staví komín … ) - tatínek si otevře pivo a řekne: „Dám si pivo. To mi nemůže nikdo nic říct!“ Hodně v práci jsme používali „Už se perou?“ když šel někdo na „kobereček“ …

No, jsem zvědavá, co kdo napíše dál! :mrgreen: :mavam:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 27.08.10 10:56

U nás vede Slunce, seno…všechny možný, ale hlavně „bych ho mušel zabít…“ :lol:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 27.08.10 10:56

Ježíš těch je..
cimrmani taky - kočka máš, :?: šrapnel máš..
nastoupil - vystoupil ( záskok), v českých budějovicích by chtěl žít každý, kampak kuzmo kuzmiči..nooo, nemá talent..koukněte maminko, Bártovo oko - kuk!!
Sníme psy..

Nebo - co myslíš mám žízen??
Nebo - mám žízen - tak si dej koláčky
Neživíš tak nepřepínej :roll:
Koukni na ty panaromata.
Kde já mohla bejt, kdybych bejvala nestloustla..
Kucííí podte na dědu..

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 27.08.10 10:58

A v Berouně řekne Beroun..
Zabili Bradlyho.. Až nastaví zrcadlo
Kalí vodu Vojtěchu
Vesničko má středisková

Bayuska
Neúnavná pisatelka 17040 příspěvků 27.08.10 11:00

U nás vedou hlášky z Pelíšků: „Co to tady visí za hnusnou máničku?!“, „Vy nemáte jiné zaměstnání, smradi?!“, „Prznitelka navzdory své podrůměrnosti se usmívá, otci na očích se tahá s největším exótem z okolí, rudým bolševickým nokem!!!“, „Tak se ukaž ty posměváčku…“ a spousta dalších hlášek z tohoto suprového kultovního filmu.

Pak taky samozřejmě Slunce seno… např: „Beztak tam má hovno. Na mou duši, má ho tam!“, „Blaženo, to jsem já, Kája. Já jsem vám přišel říct, že vás miluju, že si vás asi vezmu!“, „Už se poprali, už se poprali?“

Pak taky u nás občas padne hláška z Vesničko má středisková - „A myslíte, že to bude mít vliv na fuknci?…“

Příspěvek upraven 27.08.10 v 11:10

Hodaka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.10 11:03

Pelíšky-„táto ty teda jsou“ ,„nemáte žádný zaměstnání?“
pak „Máchale něco ti spadlo,asi vítr“ pak klasika Slunce,seno…Ho­molkovi no je toho spousta :lol:

barbaraF
Kecalka 297 příspěvků 27.08.10 11:03

u nás je to taky všechno možny :lol: slunce seno.kamenák.kur­vahošigutentag Dneska jsme zrovna s kámoškou říkali chčije a chčije… 8-) muj chlap často používa chlap bez pořádnýho frnáku není chlap,nebo tak něják to je-má totiž taky velký nosan :jazyk: ,nebo dneska by to šlo…Je toho fakt fůra ani si nemůžu vzpomenout :jazyk: :lol:

Bayuska
Neúnavná pisatelka 17040 příspěvků 27.08.10 11:04

Ještě taky jsem si vzpomněla - „Nežereš maso, nerozumíš vtipu!“ - nj, česká logika :mrgreen:

Hodaka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.10 11:04
Bayuska píše:
U nás vedou hlášky z Pelíšků: „Co to tady visí za hnusnou máničku?!“, „Vy nemáte jiné zaměstnání, smradi?!“, „Prznitelka navzdory své podrůměrnosti se usmívá, otci na očích se tahá s největším exótem s okolí, rudým bolševickým nokem!!!“, „Tak se ukaž ty posměváčku…“ a spousta dalších hlášek z tohoto suprového kultovního filmu.

Pak taky samozřejmě Slunce seno… např: „Beztak tam má hovno. Na mou duši, má ho tam!“, „Blaženo, to jsem já, Kája. Já jsem vám přišel říct, že vás miluju, že si vás asi vezmu!“, „Už se poprali, už se poprali?“

Pak taky u nás občas padne hláška z Vesničko má středisková - „A myslíte, že to bude mít vliv na fuknci?…“
:palec: :palec: jj přesný :mrgreen:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 27.08.10 11:05

tak za nás
„asi vítr Máchale“ s pohádky s čerty nejsou žerty?Když se něco rozbije samo

a pak z pelíšků " to by mě zajímalo kde soudruzi z NDR udělali chybu"

a spoustu dalších :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 27.08.10 11:06

Jo A JEště " zase jste se kochal pane doktore?" :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >