Zdr. pojišťovna, příspěvky na očkování i na tábor? Kolik?

4.3.20 16:17

Zdr. pojišťovna, příspěvky na očkování i na tábor? Kolik?

Ahoj, moje pojišťovna je česká průmyslová a bohužel dává jen 1500 Kč na vše dohromady. Je nějaká jiná, která dává dětem více? Na tábor dává teda 1000 Kč. Ale já dám letos jen za očkování proti borelioze 1400 Kč. Je to někde lepší? díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20575
4.3.20 16:33
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj, moje pojišťovna je česká průmyslová a bohužel dává jen 1500 Kč na vše dohromady. Je nějaká jiná, která dává dětem více? Na tábor dává teda 1000 Kč. Ale já dám letos jen za očkování proti borelioze 1400 Kč. Je to někde lepší? díky.

na to stačí projet weby pojišťoven. příspěvek pojišťovny beru jako milý dárek, neb tábor i očkování bych platila tak jako tak, bez ohledu na to, jestli mi na to pojišťovna přispěje.

Když ti to nestačí, počti si na webech jiných pojišťoven a přestup. Já myslím, že nedává zas tak málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
4.3.20 16:42

@lucie.krajcarova Já myslím že CPZP dává jedna z nejvíc na očkování, ale projela bych všechny pojišťovny a ověřila bych si kolik dává která.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
4.3.20 16:47

Ty příspěvky jsou jednorázové nebo se každý rok může čerpat dejme tomu ta tisicovka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 19:45

@neumisa sorry ale čekám na konkrétní příspěvky a zkušenosti. mnohdy pojiš|ťovna na svém webu nenapíše vše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 19:47

@Lennynnel u čpzp nabídka platí na jeden rok.

Slyšela jsem, že třeba některé pojišťovny mají omezen počet příspěvků - např. 3. tak proto se ptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
4.3.20 20:24

@lucie.krajcarova 211 má 1000,– pro dítě a může se to použít na sport, tábor, očkování apod + může rodič „darovat“ svých 500,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 20:36

@Lennynnel nic moc no.. mám dvě děti, tak se to pak násobí ty výdaje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
4.3.20 20:53

@lucie.krajcarova jo, je to úplný prd ve srovnání s cenami.. no, ale taky by nám mohli nas*rat, že jo.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama