kdy se vyplatí platit sociální a zdravotní paušálem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AdaNaty
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 41 inzerátů 02.10.18 06:01
Zdrav a socialni paušálem

Kdy se vyplati platit zdrav a socialni pausalem. a jak se to pocita? cetla jsem nejak z trzby, ale…

Reakce:
Uživatel je onlineGosi
Kelišová 5796 příspěvků 02.10.18 07:01

Asi by bylo nejlepsi tobreait z ucetni… Pokud to platis pausalem, tak aspon co jsem pochopila, mas „limit“ nad kterej bys vydelat nemela, nic nelze odepsat(jakoze prej pritel tak neuplatnuje ani slevu na nase dite) a pak se ti pocita jako mesicni prijem fixni castka a take platis fixni castku, socialnich je nejak vic, takze jen to co by sis doplacela „povinne“ se ti mozna ppcita do duchodi, ale ne na materskou a nemocenskou… Ale zase nemocenska se da mozna pokryt „nestatni“ pojistkou…

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 41 inzerátů 02.10.18 07:13

@Gosi takže asi lepší platit v plné výši těch 4500

Hanula1212
Kelišová 5127 příspěvků 02.10.18 11:23

Co to je, zdravotní a sociální paušálem? Žádný paušál neexistuje. Zdravotní a sociální pojištění se platí při samostatné činnosti a to podle toho, zda je OSVČ hlavní nebo vedlejší, podle toho, jaký je vyměřovací základ z minulého roku atd. Ne podle toho, jestli se to vyplatí! Zkuste www.jakpodnikat.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >