Zdravé nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Soupa
Nováček 2 příspěvky 03.10.14 15:17
Zdravé nehty

Zdravím všechny maminky. Chtěla bych se vás zeptat co se dá dělat se snyovo nehty. Má je dost poničené protože si je jako malý kousal. Už přestal jenže trápí ho že se mu lůžko čištěním nehtů zkracuje co má za následuje že se je bojí stříhat.. Chtěla bych se zeptat co mu doporučujete za metody apod.. přikládám fotku nehtů http://scr.hu/2ylg/v3zl7
Nehty se mu také dost špiní..

Reakce:
trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 03.10.14 15:27

Tak hlavne bych je tedy opravdu ostrihala. Ano, nehty budou kratke, ale alespon ciste. Sama moc dobre vim, jak spatne se cisti pod delsimi nehty. Ta spina nejen, ze desne vypada, ale take to asi zrovna nejhygienictejsi take nebude. Jak prodlouzit nehtove luzko ale bohuzel neporadim. :nevim:

Soupa
Nováček 2 příspěvky 03.10.14 15:31

Obávám se jen toho aby se mu třeba po čase nezačali růst do masa :?

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 03.10.14 16:08

Já ti nevím, ale doporučila bych návštěvu manikérky. Asi se mu nebude chtít, ale lepší, než to nechat „svému životu“.
Ty nehty jsou moc dlouhé, více se za nimi zachycuje špína, a to už by mohl být jen krůček k plísním a potom by to teprve mohl být problém :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >