Zdravé recepty - Knihy kterou?

848
9.12.19 11:09

Zdravé recepty - Knihy kterou?

Ahoj. K Vánocům bych si nejspíš přála knihu ze zdravými recepty, ale abych to jídlo mohla vařit i rodině. Na trhu jich je strašně moc a popravdě nevím kterou vybrat aby tak nějak obsahovala vše.

Kdybych si přála i více knih, tak aby zas nebyli na jedno brdo. V momentální dobé také cvičím a chci jíst zdravěji (přítel také a dcerka sportuje) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
848
10.12.19 09:03

Nikdo nemáte tip? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
10.12.19 10:21

Určitě bych se zaměřila na to, aby kniha aspoň nějak zaváněla určitou odborností, když už se podle ní chceš stravovat, aby to nebyl nějaký paskvil a výplod fanatiků. Určitě je pak dobré kombinovat více stylů, protože jak se již zjistilo, nejzdravější je jíst téměř všechno v přiměřené míře… Zkus kouknout třeba na tento článek, kde jsou recenze odborníků na knihy o zdravé výživě a vybrat něco z těch lépe hodnocených. Tady . Nebo třeba taková knížka by nemusela být špatná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
10.12.19 23:14
@Tiger-lily
@Tiger-lily píše:
Určitě bych se zaměřila na to, aby kniha aspoň nějak zaváněla určitou odborností, když už se podle ní chceš stravovat, aby to nebyl nějaký paskvil a výplod fanatiků. Určitě je pak dobré kombinovat více stylů, protože jak se již zjistilo, nejzdravější je jíst téměř všechno v přiměřené míře… Zkus kouknout třeba na tento článek, kde jsou recenze odborníků na knihy o zdravé výživě a vybrat něco z těch lépe hodnocených. Tady . Nebo třeba taková knížka by nemusela být špatná.

Ahoj. děkuji za odkaz, kouzknuna to :)
Právě proto, že všichni můžou vydat kuchařku se raději ptám. Snažíme se jíst také všechno, jen zdravěji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
11.12.19 20:00

Nikdo další?

Máte třeba zkušenost s Jíme Zdravě? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
13.12.19 07:48

Nikdo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
29.1.20 10:50

@Mischa69 jíme zdravé mám doma. Já nemám pevnou vůli takže jsem dlouho nevydržela ale jídla byly fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
29.1.20 12:19

@Jitushka8

Děkuji, já jsem na ně totiž slyšela i názory že jídla nic moc, v knížce fajn, ale na talíři už ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat