Zdravé vlasy - jaké máte triky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 29.08.18 00:26
Zdravé vlasy

Pravidelně stříhat konečky či nechat růst a střihnout jednou za rok? :nevim: Mám jemné vlásky a potřebovaly by dodat lesk, pružnost a pevnost. Nějaký trik pro krásnou hřívu? :*

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8874 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 06:26

To je dost individualnim. Lesk a pruznost doda nejaky sampon. Nejlepe bez silikonu a parabenu. Ja treba chodim strihat kazdy ctvrt rok. Ale byly casy, kdy jsem sla jednou za rok. Na kvalite to nijak neubralo. Vlasy jsou geneticky. A za sebe, at delam co delam, jsou furt mizerny stejne.

lany2
Stálice 65 příspěvků 29.08.18 07:51

Kvalitni sampon a kondicioner. Pripadne pokud mas hodne suche vlasy, tak nejaky olejicek do konecku. Uplne vynechat pripravky co sezenes v bezne drogerii. Jelikoz at je to sebelepsi znacka, uzasne hodnocena nikdy to neni az tak kvalitni. Za me treba Wella professionals (nebo treba Schwarzkopf Professional) :potlesk: a strihani bych resila podle toho jak moc se budou trepit konecky. :mavam:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 29.08.18 10:30

Vitamíny na vlasy (biosil, revalid), pestrá strava, spousta vody, šampony pokud možno bez silikonů, do konců dávat nějaký balzám, masku (klidně i se silikony) a stříhání záleží na kvalitě tvých vlasů, podle mě je optimál 2 ročně alespoň zastřihnout.

tasa
Echt Kelišová 9073 příspěvků 01.09.18 21:52

Genetika.hormo­ny.vlasy mam super bez namahy,naopak bych se k nimmohla chovat i lepe.vlasova kosmetka,marke­ting?bylinky,po­very?

Rozinka24
Kecalka 211 příspěvků 04.09.18 07:54

Ahoj,
za mě určitě genetika. Pak si taky vlasy nebarvím, nikdy jsem si je nebarvila a netěším se, až budu kvůli šedinám muset :) Jím hodně bílkovin - tvaroh, vejce, ráno piju vodu s citronem. Neopužívám laky, tužidla, nežehlím si je, nefénuju. Používám kosmetiku Ryor - šampon, kondicionér ve spreji (keratin). Mám vlasy nad zadek,hustý. Nosím je rozpuštěný, v noci mám saténový povlak na polštář. Taky přírodní hřeben z kance :D

Rozinka24
Kecalka 211 příspěvků 04.09.18 07:55
@Rozinka24 píše:
Ahoj,
za mě určitě genetika. Pak si taky vlasy nebarvím, nikdy jsem si je nebarvila a netěším se, až budu kvůli šedinám muset :) Jím hodně bílkovin - tvaroh, vejce, ráno piju vodu s citronem. Neopužívám laky, tužidla, nežehlím si je, nefénuju. Používám kosmetiku Ryor - šampon, kondicionér ve spreji (keratin). Mám vlasy nad zadek,hustý. Nosím je rozpuštěný, v noci mám saténový povlak na polštář. Taky přírodní hřeben z kance :D

Jo a hodně piju vodu. Litr a půl nebo dva litry.

Verun83
Echt Kelišová 8874 příspěvků 33 inzerátů 04.09.18 08:03

Ja teda musim rict, ze nejlepsi vlasy jsem mela, kdyz jsem na ne uplne kaslala. Melir co 3 mesice po dobu 6 let, drogerkovy sampony typu elseve, gliskur, laky, tuzidla, denni fenovani a myti, zadne vitaminy. Parila jsem, malo spala. Pak jsem se dala na prirodu a vlasy jsem nikdy nemela tak hezky :lol: si nevyberes. Ted mi po kazdym barveni padaj a za chvili budu asi plesata. Nebo to je asi vekem. Ze uz jsem jak vyzobana slunecnice? :lol: :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33520 příspěvků 10 inzerátů 04.09.18 10:19

njn, genetika a hormony, zvlášť při opakovaných těhotenstvích, kojení, apod. :roll: Jednou mám krásnou hřívu až po zadek a z toho rvu vlasy v chomáčích… @Verun83 Už jsem psala do vedlejší diskuze, mám útěchu v tom, že kdybych čirou náhodou jednou fakt zplešatěla, nechám si vlasy navázat :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >