Reklama

Zdravější alternativa k sirupu Stopkasel Dr. Weiss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silky123
Závislačka 3245 příspěvků 07.12.17 00:58
Zdravější alternativa k sirupu Stopkasel Dr. Weiss

Dobré ráno. Prosim o tip na sirup pro 18timesicniho prcka. Dostava Stopkasel, ten se zdá zabírá, dcera vykašlává, ale na můj vkus těch umělých fujtajblu je tam dost. Vyhodou je, že to prý obsahuje betaglutany. Existuje něco se stejným poctem bylin, ale bez těch hnusu (umělá sladidla)?Děkuji.

Reklama

Reakce:

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 07.12.17 04:51

To opravdu nevím, dávám Stopkašel, když něco začíná. Jinak Imunoglukan na podporu imunity.

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 07.12.17 06:00

Se stejnym poctem bylin me nic nenapada. Ja davam treba Thymomel, chutove je dobry, jsou tam teda parabeny, ale zas tak casto to nedavam, abych to resila. Jinak klasicky sirup z cukru, extrakt je ethanolovy, coz jsou skokro vsechny extrakty.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 07.12.17 09:44

@Silky123 A co si udělat sama takovou směs bylin a dávat to jako čaj?
Já dávám na imunity Vironal od Energy a na kašel tymián nebo tymiánovou mast. Cibuli s medem a třeba ještě rýmovník.
Teď jsem stopkašel taky koupila - jeden pro 3 holky, páč to tady teď hodně řádí a došel mi Vironal, tak než se dokopu ho koupit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >