Zdravější alternativa k sirupu Stopkasel Dr. Weiss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silky123
Závislačka 3245 příspěvků 07.12.17 00:58
Zdravější alternativa k sirupu Stopkasel Dr. Weiss

Dobré ráno. Prosim o tip na sirup pro 18timesicniho prcka. Dostava Stopkasel, ten se zdá zabírá, dcera vykašlává, ale na můj vkus těch umělých fujtajblu je tam dost. Vyhodou je, že to prý obsahuje betaglutany. Existuje něco se stejným poctem bylin, ale bez těch hnusu (umělá sladidla)?Děkuji.

Reakce:
Voltiček
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 07.12.17 04:51

To opravdu nevím, dávám Stopkašel, když něco začíná. Jinak Imunoglukan na podporu imunity.

suvik
Nadpozemská drbna 26590 příspěvků 07.12.17 06:00

Se stejnym poctem bylin me nic nenapada. Ja davam treba Thymomel, chutove je dobry, jsou tam teda parabeny, ale zas tak casto to nedavam, abych to resila. Jinak klasicky sirup z cukru, extrakt je ethanolovy, coz jsou skokro vsechny extrakty.

Aries6
Generální žvanilka 22059 příspěvků 5 inzerátů 07.12.17 09:44

@Silky123 A co si udělat sama takovou směs bylin a dávat to jako čaj?
Já dávám na imunity Vironal od Energy a na kašel tymián nebo tymiánovou mast. Cibuli s medem a třeba ještě rýmovník.
Teď jsem stopkašel taky koupila - jeden pro 3 holky, páč to tady teď hodně řádí a došel mi Vironal, tak než se dokopu ho koupit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >