Zdravější alternativa k sirupu Stopkasel Dr. Weiss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silky123
Závislačka 3242 příspěvků 07.12.17 00:58
Zdravější alternativa k sirupu Stopkasel Dr. Weiss

Dobré ráno. Prosim o tip na sirup pro 18timesicniho prcka. Dostava Stopkasel, ten se zdá zabírá, dcera vykašlává, ale na můj vkus těch umělých fujtajblu je tam dost. Vyhodou je, že to prý obsahuje betaglutany. Existuje něco se stejným poctem bylin, ale bez těch hnusu (umělá sladidla)?Děkuji.

Reklama

Reakce:

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 07.12.17 04:51

To opravdu nevím, dávám Stopkašel, když něco začíná. Jinak Imunoglukan na podporu imunity.

suvik
Nadpozemská drbna 26322 příspěvků 07.12.17 06:00

Se stejnym poctem bylin me nic nenapada. Ja davam treba Thymomel, chutove je dobry, jsou tam teda parabeny, ale zas tak casto to nedavam, abych to resila. Jinak klasicky sirup z cukru, extrakt je ethanolovy, coz jsou skokro vsechny extrakty.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 07.12.17 09:44

@Silky123 A co si udělat sama takovou směs bylin a dávat to jako čaj?
Já dávám na imunity Vironal od Energy a na kašel tymián nebo tymiánovou mast. Cibuli s medem a třeba ještě rýmovník.
Teď jsem stopkašel taky koupila - jeden pro 3 holky, páč to tady teď hodně řádí a došel mi Vironal, tak než se dokopu ho koupit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama