Jsem zcela bez energie

Anonymní
27.12.19 18:27

Zdraví, energie na vse

Ahoj, hledám někoho kdo by byl v podobném stavu jako já a nějakým způsobem se mu povedlo to překonat. Já prostě nemám absolutně žádnou energii. Jsem nonstop unavená, zaměstnání je takřka má jediná životní náplň a pak už jen padnu na hubu a odpočívám. Nemám sílu už pak ani na domácnost, cvičení, společenský život. Věčně jsem nemocná (nachlazení, záněty…). Taková chodící mrtvola. A to žiju v malém bytě a bez dětí. :zed: mám to takhle zhruba od puberty bych řekla (10-15 let už tedy). Doktoři samozřejmě nikdy nic nenašli. Jsem sama ze sebe znechucená, když vidím co vše ostatní ženy s úsměvem zvládají. Chci být taky normální, navíc už bych ráda děti ale v tomto stavu nezvládnu ani těhotenství natož pak se starat a ještě chodit do práce atd. Poraďte prosím nějaké tipy jak dát celkové tu energii a zdraví dohromady :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21945
27.12.19 18:30
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám někoho kdo by byl v podobném stavu jako já a nějakým způsobem se mu povedlo to překonat. Já prostě nemám absolutně žádnou energii. Jsem nonstop unavená, zaměstnání je takřka má jediná životní náplň a pak už jen padnu na hubu a odpočívám. Nemám sílu už pak ani na domácnost, cvičení, společenský život. Věčně jsem nemocná (nachlazení, záněty…). Taková chodící mrtvola. A to žiju v malém bytě a bez dětí. :zed: mám to takhle zhruba od puberty bych řekla (10-15 let už tedy). Doktoři samozřejmě nikdy nic nenašli. Jsem sama ze sebe znechucená, když vidím co vše ostatní ženy s úsměvem zvládají. Chci být taky normální, navíc už bych ráda děti ale v tomto stavu nezvládnu ani těhotenství natož pak se starat a ještě chodit do práce atd. Poraďte prosím nějaké tipy jak dát celkové tu energii a zdraví dohromady :,(

A test na boreliózu a na štítnou žlázu máš za sebou? Nemůže to být deprese? Nestalo se něco před těmi 15 lety?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 18:33

@Russet psychicky pravda nejsem nejpohodlnější, ale antidepresiva taky nebudou výhra… Žlázu a bore nikdy nikdo netestovali no…

• Nahlásit
  • Citovat
21945
27.12.19 18:37
@Anonymní píše:
@Russet psychicky pravda nejsem nejpohodlnější, ale antidepresiva taky nebudou výhra… Žlázu a bore nikdy nikdo netestovali no…

Zkus štítku u praktika. Léčba je jednoduchá a bezbolestná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 18:59

Jdi na nejakou soukromou kliniku imunologie. Muzes mit cokoliv. Chronickou infekci nebo intoleranci nejake potraviny. Endokrinologickou poruchu..Cokoliv. Pátrej..Normalni to není.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.19 19:09
@Anonymní píše:
Jdi na nejakou soukromou kliniku imunologie. Muzes mit cokoliv. Chronickou infekci nebo intoleranci nejake potraviny. Endokrinologickou poruchu..Cokoliv. Pátrej..Normalni to není.

Imunologii mám za sebou a vše v normě, alergie nic nic nic…

• Nahlásit
  • Citovat
27.12.19 19:17
@Anonymní píše:
Imunologii mám za sebou a vše v normě, alergie nic nic nic…

Nech si udělat krevní testy, můžou Ti chybět nějaké důležité látky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 19:20

Takhle to máma, když mi nefunguje štítná žláza a/nemám dost železa - takže testy na štítku, minerály atd. Nasadit doplňky stravy - hodně dělá i vitamin d3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
27.12.19 19:30

Ještě se zkus zamyslet nad tím jak se stravujes, to taky může udělat hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 19:34

@JancaS84 dokonale to není ale taky žádný velký průser si myslím… Nebo jako nevím v čem konkrétně by mohl být problém.. Snažím se a budu snažit dál omezit cukr a jinak nevím, nějaký další tip?

• Nahlásit
  • Citovat
27.12.19 19:37
@Anonymní píše:
@JancaS84 dokonale to není ale taky žádný velký průser si myslím… Nebo jako nevím v čem konkrétně by mohl být problém.. Snažím se a budu snažit dál omezit cukr a jinak nevím, nějaký další tip?

Máš dost železa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 19:47

@Černá vdova nedávno mi zjistili malinko nedostatek, tak jsem dlouho poctivě doplňovala, teď si dám sem tam.. předtím asi o rok dřív to kontrolovali a byli v pořádku… Přesto jsem brala aspoň v době menstruace třeba dvě tabletky, ulevilo to pms, ale jinak teda dle těch testu to nemůže být samotná příčina 15 let se táhnoucího stavu

• Nahlásit
  • Citovat
3542
27.12.19 20:23

A bereš magne b6, omega 3 a 6? To je na vyčerpaní a pestrá strava. Doporučila bych doplnit vitamíny, minerály, jist ořechy. A právě hned jak přijdeš z práce, tak nelehnout. To se clovek fakt hned rozvalí, začít radši dělat, co je potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2068
27.12.19 20:31

Ahoj, jsem na tom podobně už mnoho let taky, naprosto bez energie, pořád unavená, tak 4-krát do roka zánět průdušek… Štítná žláza i železo ok, borelióza negativní, potravinové intolerance nemám, byla jsem na alergologii a na celiakii mi kromě odběrů testovali i vzorek sliznice z gastroskopie. U mě je problém, že potřebuji hrozně moc spát, třeba v neděli jsem spala 20 hodin, ale ani potom nejsem odpočatá. Už taky nevím, co mám dělat, takže bych ti ráda něco poradila, ale bohužel nevím co. Snad jen, že v tom nejsi sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 20:33

@Mallorka vápník hořčík zinek D3, céčko béčko, všechny tyhle podle mě běžné vit a minerály hlídám, necpu všechno denně zas ale dávám na to pozor, ve stravě a sem tam i doplňcích, snažím se ovoce zeleninu, ryby, kde co… Jinak když už teda začnu s něčím hned tak stejně jedu třeba půl hodky a pak mě to už donutí si sednout… Je pro mě naprosto nepředstavitelné jak někdo si poprvé sedne v osm v devět večer… Já umyju pár kousků nádobí a musím si odpočinout, žehlím taky třeba jen po půl pračky a druhou půlku jindy… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama