Jsem zcela bez energie

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22863
27.12.19 20:34

@Mallorka Ono pokud je opravdu ko, at uz diky nemoci, nedostatku cehokoliv nebo vystavene psychice, tak opravdu musi a potrebuje odpocivat. Jakekoliv nuceni se do dalsich aktivit ji akorat jeste vice vycerpa a je to zacarovany kruh koncici uplnym zhrozcenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 20:36

@Lollitka já teda tolik spát nezvládnu, neusnu… Jsem mrtva ale víc jak devět deset hodin nenaspim.. achjo… Třeba přítel jak lehne to hned usně a za půl hodky je zas fit a maká… Já neusnu, můžu ležet tři hodiny a energie nikde.. Tak přeju ať taky něco najdes

• Citovat
  • Nahlásit
22863
27.12.19 20:36
@Anonymní píše:
@Mallorka vápník hořčík zinek D3, céčko béčko, všechny tyhle podle mě běžné vit a minerály hlídám, necpu všechno denně zas ale dávám na to pozor, ve stravě a sem tam i doplňcích, snažím se ovoce zeleninu, ryby, kde co… Jinak když už teda začnu s něčím hned tak stejně jedu třeba půl hodky a pak mě to už donutí si sednout… Je pro mě naprosto nepředstavitelné jak někdo si poprvé sedne v osm v devět večer… Já umyju pár kousků nádobí a musím si odpočinout, žehlím taky třeba jen po půl pračky a druhou půlku jindy… :zed:

Nejsi prepracovana nebo vyhorela z prace? To ci popisujes je klasicky priznak deprese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 20:39

@Svistice jako práce mi dává zabrat, stresuje a někdy štve, ale to každého… A na druhou stranu mě baví a ani nevím co jiného bych dělala co by bylo takhle fajn… Si spíš říkám že jsem neschopná a líná, ostatní zvládají práci děti sporty a kdoví co a já jen chodím do práce a jsem jak mrtvola :(

• Citovat
  • Nahlásit
3223
27.12.19 20:42
@Anonymní píše:
@Lollitka já teda tolik spát nezvládnu, neusnu… Jsem mrtva ale víc jak devět deset hodin nenaspim.. achjo… Třeba přítel jak lehne to hned usně a za půl hodky je zas fit a maká… Já neusnu, můžu ležet tři hodiny a energie nikde.. Tak přeju ať taky něco najdes

Já právě většinou spím hodně, třeba teď o svátcích jsem vstávala až ve 12 h v poledne, ale za chvíli jsem si musela zas jít lehnout, to pak někdy už taky neusnu, ale potřebuji prostě ležet. Jinak s těmi domácími pracemi to mám stejné, taky chvilku něco dělám a pak musím jít hned odpočívat. Nevím, jestli u tebe v tom taky nemůže být podíl psychiky, mně psycholožka říkala, že je to tím, že jsem pořád ve stresu, úzkostech, nastražená… a že to hrozně vyčerpává. Tak moc držím palce, ať taky najdeš nějaké řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 20:44

Mě na psychiku pomáhá si občas pustit na netu motivační videa, jejich spousta. A doporučuji si pustit dokument Tajemství. Nehledala bych řešení u lékařů. Stejně nic nevyléčí, akorát se budeš soustředit na to špatné.

• Citovat
  • Nahlásit
22863
27.12.19 20:44
@Anonymní píše:
@Svistice jako práce mi dává zabrat, stresuje a někdy štve, ale to každého… A na druhou stranu mě baví a ani nevím co jiného bych dělala co by bylo takhle fajn… Si spíš říkám že jsem neschopná a líná, ostatní zvládají práci děti sporty a kdoví co a já jen chodím do práce a jsem jak mrtvola :(

Ona nekdy staci posledni kapka a proste uz toho je moc. Pokud vyloucis krevnimi testy nejake onemocneni, zvaz navstevu nejakeho terapeuta, aby ti pomohl kouknout se objektivne na tvuj zivot. Treba zjistis, ze ti neco tak moc bere energii, ale ani si to neuvedomujes a pomuze si hodit zivot vic do rovnovahy. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 20:49

Tak asi se pokusím dokopat k doktorce a poprosit o nějaké ty testy, ta štítná by třeba mohla sedět i podle víc příznaků jak jsem teď koukala, a kdyby nic tak cvokar no :roll: což mě nadvakrát netěší…

• Citovat
  • Nahlásit
457
27.12.19 20:53

To není cvokař. Není na tom nic špatného. O duši se člověk musí starat stejně jako o tělo. Ba ještě víc, protože v hlavě začíná vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22863
28.12.19 09:06
@Anonymní píše:
Tak asi se pokusím dokopat k doktorce a poprosit o nějaké ty testy, ta štítná by třeba mohla sedět i podle víc příznaků jak jsem teď koukala, a kdyby nic tak cvokar no :roll: což mě nadvakrát netěší…

Psychiatr je lekar jako kazdy jiny. Psychicke onemocneni je nemoc stejne jako rakovina, neni za co se stydet. Naopak je spatne vedet, ze neco neni v poradku a k doktorovi nejit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama