zdravim po dovolenke

111
6.9.04 23:21

zdravim po dovolenke

ahojte zimne maminky,

v piatok sme sa vratili zo svadobnej cesty, tak som mala co robit, kym som vsetky prispevky precitala.

lekar mal pre mna aj vysledky afp testu. boli vraj v poriadku a zajtra mam prist na ultrazvuk. som v 20tt, tak to mozno bude ten „velky“ :) uz sa tesim. moj teraz uz manzel chodil so mnou na vsetky ultrazvuky okrem prveho. mam sa asi moc dobre, pretoze moj lekar nie je na stredisku, ale priamo v nemocnici, takze chodievam na ultrazvuk na oddelenie a cakame len velmi kratko.
zajtra skusim vziat aj videokazetu, ci sa to neda nahrat.

gratulujem vsetkym k dobrym vysledko a tym, co mali tie menej dobre samozrejme drzim so vsetkymi palce, aby babatka boli zdrave.

ja sa tiez radim k tym „sialencom“, ktori uz maju kocik. my sme kupili pouzity, lebo peniazkov nemame nazvys. a este k tomu cez internet :) ale znamy, co ho nakoniec pre nas bol vyzdvihnut a zaplatit vravel, ze je krasny, ako novy. mojej maminke sa zda asi dost moderny, ale je to len obycajna trojkombinacia :)

gratulujem tiez vsetkym mamickam nevestickam. ja som sa vydavala v 16tt a satky som mala volne, ale ani nie kvoli zakrytiu bruska, ale skor preto, ze sa mi take najviac pacili. dala som si ich sit. ak sa chcete pozriet, skuste na http://community.webshots.com/user/pavucik

prajem vam vsetkym dobru nocku a zajtra krasny den.

katinka + babatko 19+2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

625
7.9.04 09:41

Ahoj,
gratuluju k výsledkům testů - vím, jaký je to nervák - teď už bude všechno v pohodě.

Neodolala jsem a podívala jsem se na fotky z vaší svatby a měla jsi úžasné šaty :lol: ! Navíc není vůbec poznat, že jsi těhotná, ale to není důležité. Taky jsi měla moc hezkou kytičkou - takovou letní svěží. Hned jsem si zavzpomínala na vlastní svatbu - za týden budeme s manželem slavit 2 roky a musím říct, že mám na svatbu jen ty nejhezčí vzpomínky. Celý den jsem se pořád něčemu smála, už samotný obřad mi přišel hrozně k smíchu a večer jsme měli pozvané kamarády a zbytek rodiny a bylo to moc fajn. Na rozdíl od tebe jsem odvážně zakoupila botky na neuvěřitelně vysokém podpatku (neměla jsem moc zbytí, protože jsem prcek a šaty by mi byly jinak dlouhé) a nakonec v nich vydržela až do úplného konce. Asi to bylo všeobecným veselím, že jsem si nestíhala všímat vlastních nohou.

Jinak ti závidím, že už máš kočár - já si na internetu prohlížím kočáry skoro pořád :D , ale nějak si nejsem schopná vybrat. Už do toho budu muset praštit a udělat konečně nějaké rozhodnutí.
Tak hodně štěstí do manželství, hezký ultrazvuk (necháš si říct pohlaví?) a hlavně pohodové těhotenství a zdravé mimčo.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama