Zdravím, mám dotaz ohledně injekce depo provera

Anonymní
21.10.19 11:12

Zdravím,mám dotaz ohledně injekce depo provera

Mela jsem jít dnes na injekci, ale asi mi skončila menstruace. Jindy mám ms 7 dní tedko jen 2 dny a zřejmě je konec. Takze asi nemůžu na tu injekci??? Nebo?? K dr. volam nikdo to nezvedá. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4937
21.10.19 11:53

Nechoďte na to vůbec, pokud vám nesedne tak nežádoucí účinky trvají dlouho než se tělo vzpamatuje. Já kdysi byla blbá a nechala si to píchat i přes varování mojí gynekoložky, že s touhle HA mají pacientky spíše negativní zkušenosti. No zařadila jsem se mezi blbce co neposlechnou varování. Jinak mě depo provera způsobila depresivní stavy, prudký nárůst hmotnosti (30kg za měsíc), úplně rozhozený cyklus na dlouho po ukončení aplikace. Já měla štěstí že jsem s tím přestala dost dlouho předtím než jsme s mužem chtěli děti, takže aspoň s těhotenstvím jsem neměla problém. Kamarádka jí měla aplikovanou dvakrát a výsledek je že druhé dítě asi nebude mít protože už 5 let neovuluje a nereagovala ani na stimulaci při IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 11:54

Tak na každýho to působí jinak prášky jsem snášela normálně. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.10.19 11:55

Já už děti nechci…tělísko taky ne takže tak nějak nemám moc na výběr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4937
21.10.19 12:05
@Anonymní píše:
Tak na každýho to působí jinak prášky jsem snášela normálně. :nevim:

Jenomže prášky je něco jiného tam ty hormony máte postupně, takhle dostanete koňskou dávku najednou. Pokud nechcete děti je nejlepší sterilizace ta je na pořád. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7937
21.10.19 12:54

Varuji tě, nechoď na to. Nenašla jsem nikoho, komu by ta antikoncepce nezpůsobila fakt závažné vedlejší účinky.
Tuto antikoncepci žádný příčetný doktro nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
adinka23
23.10.19 01:15
@Anonymní píše:
Já už děti nechci…tělísko taky ne takže tak nějak nemám moc na výběr :mrgreen:

Depo proveru a prášky už nikdy více.
Depo mě bylo nabídnuto po porodu. S tím, že je to super easy. 1 měsíc absolutní znecitliveni spodku, tak že při sexu prostě nic! Další měsíc vyrážka po nohou a poslední měsíc celý prokrvácený. Fuj!
Pak samozřejmě půl roku čekání na menzes.
Tak můžete to zvážit.
Antikoncepce je o pohodlnosti.
Pokud nechcete děti, tak běžte na podvázání. Jsem krutá, ale to antikoncepce je taky.
A co se přibírání týče, tak spíš nešlo shazovat.
Snad jsem pomohla. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama