Zdrávka je prý špatná. Je to pravda?

Anonymní
20.8.21 19:47

Zdrávka je prý špatná. Je to pravda?

Ahojte můj sen je se stát porodní asistenkou nebo dětskou sestrou. Tuten školní rok dělám přijímačky. Rodina se mně ptala kam mně to táhne. Já odpověděla na zdrávku (praktická sestra) a rodina mi řekla ať to nedělám. Nikdo z nich na zdravku nechodil. Že prý je to těžká škola, strašný praxe apod.. Já se chci držet svého snu, ale rodinq mně zrovna moc nepodporuje. Dali by mě nejradši na ekonomku a tam vím že bych se trápila (nemám ráda matiku) a chci dělat něco co má smysl. Na internetu jsem se ptala holčiny a ta mi řekla, že ta práce je náročná, ale zároveň krásná. Tak co mám dát na rodinu nebo svoje přání?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.8.21 19:47

Omlouvám se. Dala jsem to sem ještě jednou. Se mi to zkopírovalo tak jsem nepřispívejte.

• Citovat
  • Nahlásit
8594
20.8.21 21:06

Bude to tvoje práce, tvůj život. Určitě bych dělala práci, která tě bude bavit.
Mám zdravku. Od prvni třídy jsem měla jasno. A nikdy jsem nelitovala. Pracuji jako dětská sestra na porodnici. Je to krásná a pozitivní práce.
Negativa - v nemocnici směnný provoz. Často jsem v práci víkendy, což mě dosti vadí. Ráda bych měla všechny víkendy volné a byla víc s rodinou. V létě, v době dovolených, musíme vykryvat služby těch, co zrovna mají volno. Takže léto je o tom, že máme dva týdny dovolené a jinak sloužíme jednu službu za druhou. Na konci léta jsme vždy vyčerpaný. Největší nápor je červen až září. Vánoce - některé svátky musíme sloužit. Nikdy není volno 24-26. Střídáme se kdo co který rok vezmeme.
Výhody - krásná práce. Jistota práce. A opravdu pěkný peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 21:29
@lasička1 píše:
Bude to tvoje práce, tvůj život. Určitě bych dělala práci, která tě bude bavit.
Mám zdravku. Od prvni třídy jsem měla jasno. A nikdy jsem nelitovala. Pracuji jako dětská sestra na porodnici. Je to krásná a pozitivní práce.
Negativa - v nemocnici směnný provoz. Často jsem v práci víkendy, což mě dosti vadí. Ráda bych měla všechny víkendy volné a byla víc s rodinou. V létě, v době dovolených, musíme vykryvat služby těch, co zrovna mají volno. Takže léto je o tom, že máme dva týdny dovolené a jinak sloužíme jednu službu za druhou. Na konci léta jsme vždy vyčerpaný. Největší nápor je červen až září. Vánoce - některé svátky musíme sloužit. Nikdy není volno 24-26. Střídáme se kdo co který rok vezmeme.
Výhody - krásná práce. Jistota práce. A opravdu pěkný peníze.

Jdu do toho. Nenechám si do toho kecat. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat