Zdravotní bratři na ženských odděleních

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majka_praha
Nováček 4 příspěvky 06.03.17 22:01
zdravotni bratri na zenskych oddelenich

Ahojte holky,

chci se zeptat, co rikate na zdravotniho bratra napr. na gynekologyckem oddeleni, nebo protktologicke ambulance? Vim, ze jsou potreba pri nekterych ukonech, ale me se stalo, ze napr. po operaci na gyn. oddeleni byl zdravotni bratr. To by bylo ok, ale napr. po operaci pomahal druhe zdravotni sestre pri zavadeni cevky do me vaginy tim, ze mi je drzel „roztahnutou“. Predtim mi to sestra udelala sama. Posledne jsem byla na proktologii (ambulance), kde doktorka mela zdravotniho bratra. Na proktologii jste jak na gynekologii, takze zdravotni bratr mel „pekny pohled“ a nebyl tam nejak potrebnej. Chci se zeptat, jestli by vam to vadilo, jestli se vam neco takoveho stalo a jestli jste rekli, ze vam to prekazi. Ja jsem to nerekla a moc mi to nevadi, ale manzel „neni zrovna nadsenej“. Podle neho se z nich nestanou „eunuchove“ kdyz delaji v zdravotnictve :) i kdyz my zeny to tak berem :)
Mela bych podle vas pozadat, aby to nedelal muz nebo nebyl pri nekterych ukonech. Udelal to nektera z vas? Vadilo by vam to? Konec koncu, nasi muzi nas chteji mit pro sebe a nevystavovat nase intimni partie ostatnim muzum :) Prosim napiste mi sve nazory :)
vopred dekuju
Mayka :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 06.03.17 22:04

Zažila, zarazilo mě to, ale tohle prostě neřeším, i gyndaře mám chlapa.-)

Ornwen
Závislačka 4529 příspěvků 06.03.17 22:05

@majka_praha a co když máš gynekologa chlapa? To taky odejdeš?
(např. zítra jdu do rizikové poradny a minule tam byli jen chlapi, na utz taky chlap)

Bratr nebo doktor, je to jeho práce, není to úchylák v parku. :zed:

radkka
Generální žvanilka 20639 příspěvků 06.03.17 22:06

Je mi to naprosto jedno. Gynekolog (muž) manželovi taky leží v žaludku? Věřím, že mě muž chce mít pro sebe, ale má hlavu na krku a v hlavě mozek, takže mu opravdu nevadí, že mě vidí nahou jiný muž - lékař.

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 06.03.17 22:08

Zas na druhou, když je v nemocnici chlap, taky musí snášet zdravotní sestry a určitě ve větší míře. :nevim:
Asi příjemný by mi to nebylo, ale chlapi gynekologové jsou běžně a nikomu to nepřipadá divný.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 06.03.17 22:09

@majka_praha tak si to vezmi obráceně, na urologii taky dělají doktorky a sestřičky

AnastazieB
Echt Kelišová 8367 příspěvků 06.03.17 22:16

Tak mně by to vadilo, já muže na gynekologii a v porodnictví ráda nemám. Někdy není vyhnutí (jako např. po porodu), ale jinak bych k muži nešla. K muži gynekologovi už vůbec ne.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 06.03.17 22:20

@majka_praha Od kdy se zavadi cevka do vaginy? :think:

veria
Generální žvanilka 23582 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 22:20

Jsou to zdravotníci, proboha. Nejsou tam za ucelem cumeni a vzrušení, ti tam toho vidí tolik ze už to s nima ani nic dělat snad nemůže. Takže vůbec neřeším, ani můj manžel. Tvůj manžel je asi trochu víc žárlivy. Pokud ti to vadí, můžeš požádat aby u zákroku zdravotní bratr nebyl. Na to mas právo.

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 06.03.17 22:27

Zdravotníci jsou tak profesionálně zdeformovaní, že nahé lidské tělo nevnímají jako sexuální objekt. Jinak by tuhle práci ani dělat nemohli, víš kolik vidí prsou a rozkroků denně? Odmítnout právo máš, otázka je, jestli ti budou schopní z kapacitních důvodů vyhovět. Když budeš mít na směně muže a ženu a bude třeba zákrok vyžadující spolupráci dvou lidí, půjde sestřičce vypomoct uklízečka?

alisekR
Kelišová 5171 příspěvků 06.03.17 22:30

No, já měla zdravotního bratra studenta u porodu, nebo spíš po porodu, pomáhal mladejm PA mě zabalit do vložek, nebylo mi to sice příjemné…ale co už. U toho porodu bylo 20 lidí, takže mě to nakonec už ani nevytrhlo. Dala jsem souhlas s přítomností studentů a ještě jsem pacientka s vzácnou diagnozou a ještě jsem rodila předčasně.
Ale jestli to vadí mému chlapovi neřeším, to mi přijde ujeté, aby to chlap řešil. Doktor je doktor, vidí v tobě pacienta, nic víc. :think: Já už v životě prošla rukama takových chlapů doktorů, že kdyby ten můj takto uvažoval, tak by ho asi kleplo.
Se mnou nedávno jeden doktor flirtoval :mrgreen: a to jsem se před ním naprosto neodhalovala, asi právě proto. :lol: Poslouchal mi plíce jen na zádech, nařídil mi vyhrnout záda z trička a pak mi velmi bravurně rozepnul a zapnul podprdu. Byla jsme u něj prvně, zastupoval mého lékaře.

majka_praha
Nováček 4 příspěvky 06.03.17 22:34

Nechci argumentovat a chci jen vedet nazor vice zen. Jak jsem rekla, me to moc nevadi a manzel neni z doby kamenne a nebere to nejak tragicky jenom se mu zda, ze tech muzu je cim dal vic na tech mistech a v podstate je stale jednoduchsi se tam dostat (nemusi bejt doktor), pac muze tam bejt klidne uchyl z parku (to jen vtipkuji a reaguji na comment od Ornwen :D).

majka_praha
Nováček 4 příspěvky 06.03.17 22:38
@Svistice píše:
@majka_praha Od kdy se zavadi cevka do vaginy? :think:

vis co jsem tim myslela :) ale tak presneji do mocove trubice :) :) :)

subsomi
Kelišová 6730 příspěvků 11 inzerátů 06.03.17 22:40

A co obráceně, když je chlap u lékaře a je tam sestřička žena, co když jde třeba zkontrolovat prostatu, to žena může? nebo by toto mu měl dělat zdravotní bratr?

zeptej se svého chlapa, kdyby šel na plánovanou operaci jestli by se raději nechal vyholit od zdr. sestřičky nebo zdr. bratra?

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 06.03.17 22:44

Ja v tom teda problem nevidim, doktor je taky chlap a vidi toho vic jak bratr… to mas jako naopak, chlapovi se treba nebude libit ze mu cevku zavadi zenska a co ma jako delat?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >