Zdravotní omezení a pracovní zaměření

Anonymní
30.11.19 08:33

Zdravotní omezení a pracovní zaměření

Hledám inspiraci, kterým směrem se pohnout dál.

Ráda se nechám inspirovat těmi, co mají stejné problémy, ale i za nápady a návrhy ostatních budu ráda.

Dále mám dotaz, je možné z těchto důvodů zažádat o OZZ?

Neduhy: Cervikální syndrom a chondróza krční páteře, skolióza bederní páteře, pylové a zkřížené alergie, alergie nikl, astma, jednostranná hluchota.

Dříve jsem pracovala jako prodavačka, skladnice. Kamarádka mi nabídla práci uklízečky a výpomoc v kuchyni, já si myslím, že to není úplně vhodné, vzhledem k tomu, že se doposud dostávám z problémů s krční páteří.

Jistě pochopíte mou anonymitu.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
30.11.19 08:40

Pokud budeš žádat o OZZ, tak alergie a nejspíš ani skolioza je fakt zajímat nebudou. To má každý. A spíš než diagnóza je důležité, jaké máš omezení, s čím vším potřebuješ pomoc atd. Já mám taky skoliozu, vyhrezle snad všechny olotynky v krční páteř, ale největším problémem je jedna moje noha, která téměř nefunguje. Ale bylo mi řečeno, že dokud chodím, žádné úlevy čekat nemám. Neobstála bych v tom jejich dotazníku ohledně péče, samostatnosti atd.

Jinak práci vynirej podle toho, co můžeš. Já nepůjdu učit tělocvik, když pajdam a utíkat nemůžu vůbec. Stejně tak nepůjdu sedět k počítači, protože bych si odrovnala už tak blbou pater.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.11.19 08:50

To i s tim OZZ delaji takove obstrukce?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama