Zdravotní pojišťovna - jaká je nejlepší?

12
18.6.15 14:35

Zdravotní pojišťovna - jaká je nejlepší?

Ahoj,
začala jsem chodit k jiné obvodní lékařce a ta mi doporučila abych si změnila pojišťovnu jsme oba s manželem u ČPZP, ona nám radila jít k ZPMV? nějak se neorientuju co vše nabízí… nezkoumaly jste to někdo? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
18.6.15 14:36

@kacabah mam ji a záleží, co od toho očekáváš. Využívám dost slev, poukázek a příspěvků..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
18.6.15 14:43

Dobrá diskuse. Taky by mě zajímal názor na pojišťovny. Chlap včera přišel s tím, že už je letos poslední možnost změnit pojišťovnu. Měli jsme Metal Aliance, ale co to přešlo pod tu průmyslovou, tak to stojí za :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
41912
18.6.15 14:45

@kacabah záleží co čekáš. My jsme u ZPMV ČR a už jsme dlouho nic nečerpali, jaksi není co :nevim: Když jsem měla první dítě před 6 lety, dostali jsme příspěvků spoustu, na autosedačku, přilbu na kolo, jako těhule na vitamíny.. u druhého dítěte před 2 lety jsem dostala jen něco jako těhule a pak zaplacený nt screening a dost. Dávají i příspěvky na očkování, ale to nevyužíváme.
Při přechodu bych hlavně obvolala všechny svoje doktory, které navštěvuješ, jestli s ní mají smlouvy - ale je fakt, že my nikdy s 211 problémy neměli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22314
18.6.15 14:50

Taky záleží, proč ti doktorka tu změnu doporučuje :D Může jen dohazovat pacienty :D
My přecházeli k ČPZP před asi dvěma lety. Ale skoro nic si nenecháváme proplácet, takže…
Ale už jsem se setkala s tím, že doktor byl vyloženě rád, že nemáme VZP…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
18.6.15 14:54

@Moise my teď nakoupili opalováky, přispěli nám na tábor, na školu v přírodě, vitamíny pro kojící atd.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41912
18.6.15 14:58

@martina.se no jo, my nemáme ještě tak starý dítě na školu v přírodě nebo tábor a těhotná nejsem a už nekojím :mrgreen: :mrgreen:. Ale na ty opalováky koukám a večer to prostuduju.
Co je to ten Poukaz Vaše zdraví nás baví? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
18.6.15 15:02

Vše lepší než VZP ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
18.6.15 15:17

@JaneDoe Teda nevím, já mám VZP a když něco řeším u lékařů, někteří si evidentně oddychnou. :mrgreen: Ještě se mi nestalo, že bych s VZP měla problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
18.6.15 15:20
@JaneDoe píše:
Vše lepší než VZP ;)

Co je na vzp spatne?
Nerypu, zajimame to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2662
18.6.15 15:27

No já také přemýšlím, že opět změnín ZP. Udělala jsem změnu na VZP, ale co měla zapaltit nezaplatila a už mám bohužel po zbytek života smůůlu. Předešlá to také odmítla 4 x uhradit. takže také pokukujeme po jiní a chtěli bychom přejít k Ministerstvu vnitra.
VZP má pro lékaře omezené výdaje a tím pádem nemáš takovou péči a platí se zpožděním. Třeba příkla d dr. má nasmloöuvanou cenu na VZP 100 tisíc za klienty u obvodáka. tak a ona se musí vejít do této částky na měsíc a nesmí jí překročit. pak ti řekne, ýže je třaba drahé vyšetření na toxopalzmozu a nemůže ti to udělat nebot je na hranici daný měsíc s čerpáním. Pokud překročí těch 100 tis. tak má penále a pokud nevyčerpá tak má zase odměnu - takže si to přeber. nejvíce lidí má VZP a tím pádem má na jednotlivce menší limity. takže mrknu a přejdeme opět tam kde jsme byli před třemi roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
18.6.15 15:36

Za mě Vojenská zdravotní pojišťovna :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
18.6.15 15:48
@e-lili píše:
Co je na vzp spatne?
Nerypu, zajimame to

nevím jak v tvém kraji, ale u nás (MS kraj) nemá s touto pojištovnou hodně lékařů smlouvu, prostě jim neplatila… takže u nás je to hromadný přechod k jiným pojišťovnám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
18.6.15 16:01

Aha hokky. Diky.

K dr jdu jednou za 5let pro nejaky razitko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
18.6.15 16:09

@JaneDoe Tak to bude kraj od kraje…v našem kraji jsem na tenhle problém nikdy nenarazila, ale polovina doktorů má na dveřích cedulku, že nemají smlouvu s 205 (průmyslová).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama