Zdravotní potíže bez zjevné příčiny

393
19.12.19 20:05

Zdravotní potíže bez zjevné příčiny

Je tu někdo, kdo měl podobný problém? Jak jste se smířili s tím, že máte problémy a nikdo neví z čeho, proč.. například bolesti. A přišlo se nakonec na příčinu nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48792
19.12.19 20:11
@4-1.cz píše:
Je tu někdo, kdo měl podobný problém? Jak jste se smířili s tím, že máte problémy a nikdo neví z čeho, proč.. například bolesti. A přišlo se nakonec na příčinu nebo ne?

Ješiš, to je „běž tam, nevím kam, přines to, nevím co.“ :zed: :zed:
Nesmířili.
Ten zub mi tenkrát vyrvali a jak mi málem upadla ta ruka, co mě bolela z ničeho v úplným klidu a já nechápala - karpály? Zánět žil? Zánět šlach? :think: :think: nakonec byla ze spoušťových bodů u lopatky, jak se mi tam skřípnul ten nerv. Pomohla dobrá masérka.
Napiš, o co jde a můžeme hloubat, na smiřování s čímkoli je vždycky času dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6025
19.12.19 20:13

Vsechno ma svou pricinu. Muj tatinek cekal na diagnozu 15 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
19.12.19 20:15

Ja mam bolesti břicha, už téměř 3 měsíce a prý jsem zdravá… nejsem, necítím se tak, ale nevím, co víc mam pro to dělat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
19.12.19 20:20

@sirikit já bych ale potřebovala fakt spíš radu jak se s tím naučit žít.

Pokud chceš podrobnosti tak mám trvalý tlak a jakoby tupou bolest v jednom konkrétním místě v břiše, která se při zhoršení rozlévá i do okolí z toho místa. Občas mě ta silně zabodá a zařeže že vyjeknu nebo zasyčím a trhnu s sebou. Bolí to na dotek, samo o sobě i při pohybu.

Mám za sebou chirdu, gyndu, gastro, neuro, urologii, imuno, revmatologii, alergo, dokonce ORL a psychologa :D
Vše až na nesouvisející drobnosti ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
19.12.19 20:27

@kaja555 to te fakt chápu. Já to mám už půl roku. Dokonce jsem se nechala i odčervit. Už nevím co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48792
@4-1.cz píše:
@sirikit já bych ale potřebovala fakt spíš radu jak se s tím naučit žít.

Pokud chceš podrobnosti tak mám trvalý tlak a jakoby tupou bolest v jednom konkrétním místě v břiše, která se při zhoršení rozlévá i do okolí z toho místa. Občas mě ta silně zabodá a zařeže že vyjeknu nebo zasyčím a trhnu s sebou. Bolí to na dotek, samo o sobě i při pohybu.

Mám za sebou chirdu, gyndu, gastro, neuro, urologii, imuno, revmatologii, alergo, dokonce ORL a psychologa :D
Vše až na nesouvisející drobnosti ok.
:think: :think: To je divný. A nikdo nic, jo? :nevim:
Asi nic, jinak bys to se nepsala. :hug:
Já to s tím smiřováním mám fakt slabší, a co Ti kde řekli? Že jsi o. k. a máš se s tím naučit žít? :cert: :cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6025

Urologie? Gynda-delali ti laparo? Ted to resila kamoska. Rok chodila po doktorech s bolesti bricha. A az na laparo na to prisli. Nebo kolonoskopie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17645
19.12.19 20:29

Já mám taky dlouhodobé bolesti břicha. S dietou je to o dost lepší, ale ne úplně dobré. Taky jsem navštívila kde co a sice něco našli, ale prý to není tak strašné. Dál už nemám moc sílu to řešit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17645
19.12.19 20:31

@4-1.cz nemáš tam srůsty? Nebo lipom? :nevim: ten může být bolestivý, pokud utlačuje nervy v dané oblasti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48792
19.12.19 20:32
@4-1.cz píše:
@kaja555 to te fakt chápu. Já to mám už půl roku. Dokonce jsem se nechala i odčervit. Už nevím co..

V tom výčtu mi chybí interna. :think:
Bylas? Sono všeho Ti asi dělali, že?
Já si jednou při normální preventivce u obvodní jen tak mezi řečí postěžovala, že už mě několik měsíců obtěžuje vytrvalé říhání a pocit nafouklosti, moje osvícená obvodní mě poslala na internu na sono - a ve žlučníku kamenolom. 8o :pocitac: Čest jeho památce. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
19.12.19 20:40

Jojo, na interne jsem byla taky sono několikrát, hadice do žaludku atd. Našli mi nějaké drobnosti, myom, cystu, reflux, zablokovaný záda.. ale ty bolesti mám v levém boku směrem k břichu a prý nic z toho to nevysvětluje. :nevim: léčba 0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
19.12.19 20:42

@Margery ty srůsty mě taky napadly..mám po dvou horších pádech z koně, tak možná…jak se to zjistí? Nevíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 21:01

Ve zkratce
Od mala bolesti břicha, poté bolesti zubů a bolesti hlavy. Hnusný mokvající ekzém, šílené křeče jak by se mi mělo břicho rozervat zevnitř pak i průjmy.
To mi bylo už jasné že problém musí být uvnitř těla, buď špatný orgán nebo alergie (celý život chodím na alergologii)
Začla jsem badat na netu a buď alergie na lepek nebo na mléko. Udělala jsem ze sebe pokusného králíka a po chvilce jsem šla na alergii, vydupala jsem si potr. alergii.
A výsledek alergie na mléko pravděpodobně už od dětství. Postupně se začli zdr. problémy hromadit. Doktorka uznala že příčinu jsem si správně diagnostikovala sama, oni to jen dotáhli do konce.
Ten nádherný pocit že jsem konečně zdravá si užívám už 4 měsíce (je mi 28 let, bojovala jsem s tím celý život)

• Citovat
  • Nahlásit
17221
19.12.19 21:09

Já jsem se nikdy s žádným zdravotním problémem nesmirila. Ale vždycky jsem pátrala a nakonec se ukázalo, kde je problém. Hodně věcí si děláme sami a jsou psychosomatické. A některé problémy trvají roky, než přijdeš na příčinu. Takže to chce především trpělivost a dobrý pozorovací schopnosti plus aspoň trochu analytické myšlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat