Zdravotní problém - co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 13:45
Zdravotní problém-co to může být?

Ahoj, snad mi někdo naporadi.Jsem objednana k doktorce až na příští týden. Dva roky mě trápí tento problém, a je to posledních pár měsíců horší. Proč sem se nedostavila k doktorce dřív, protože sem se velmi často stěhovala a měla dost problémů, tak sem to nijak neresila. Možná bohužel. Teď k problému. V těhotenství sem se léčila anemii. Měla sem extrémně nízké hodnoty.Pak sem porodila a nikam sem s nim nechodila. Možná je to s tim společné nevím..Jsem velice často unavená, každý den. Vstanu třeba v 8 ráno a v deset dopol už padam na hubu. Padají mi víčka. Cítím se malatne. Občas bolí hlava.Jsem vyčerpaná. A to jsem na rodicaku, a nic nedelam. Kromě prací doma.Chce se mi pořád spát. Přitom s usínáním mám problém a když už usnu, tak se velice často budim. Nějaké poruchy spánku. Dál mi brni ruce, občas i nohy.Mam pořád končetiny ledové. A to i v tehlech vedrech. Velice často se mi dělá bílo před očima, kolikrát mam pocit, ze to semnou slehne, tak si musim lehnout. A nejradši bych ležela celý den. Dál mám návaly, polejva me horko. Často zapominam. Přítel se me zeptá třeba co sem dělala včera a ja si na detaily prostě nevzpomenu. Jsou to kraviny, ale nevzpomenu. Cítím se hrozně vycerpane. Představa, ze bych v tomhle stavu chodila do práce, je nepredstavitelna. Dneska ráno sem i hůř viděla, asi na hodinu. Nevíte někdo co by to mohlo bejt? Popřípadne co mi bude dělat doktorka? Děkuju.. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 11503 příspěvků 18.04.18 13:46

Nech si vzít krev na štítnou žlázu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60959 příspěvků 3 inzeráty 18.04.18 13:48

Taky myslím, že to vyřeší rozbor krve… může to být jak štítná žláza, tak ta anémie nebo nedostatek nějakých minerálů…

Anonymní  18.04.18 13:51

Je to hrozne trapne, musela sem si vsechny ty problemy napsat na papir, az pujdu k dr, abych to nezapomela.Snad to pochopi. A ten odber na stitnou zlazu, to mi udela doktorka moje a nebo me nekam posle?

Anonymní  18.04.18 13:51

Je mi 22.

P4ja
Závislačka 3645 příspěvků 18.04.18 13:52
@Anonymní píše:
Je to hrozne trapne, musela sem si vsechny ty problemy napsat na papir, az pujdu k dr, abych to nezapomela.Snad to pochopi. A ten odber na stitnou zlazu, to mi udela doktorka moje a nebo me nekam posle?

Běž za doktorkou a uvidíš, jak to máme vědět my??

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60959 příspěvků 3 inzeráty 18.04.18 13:53

TO já nevím, zda si tvoje doktorka sama odebírá krev, moje posílá s žádankou do laborky.

Dojcanis
Závislačka 2508 příspěvků 18.04.18 13:53
@P4ja píše:
Běž za doktorkou a uvidíš, jak to máme vědět my??

Tak treba někdo mel podezreni na stitnoi zlazu, tak se ptam jak to chodi ne :roll:

ka2ka
Extra třída :D 11503 příspěvků 18.04.18 13:54
@Anonymní píše:
Je mi 22.

pokud mudr nabírá krev tak ona, není to žádný spešl odběr, jinak mě když hodně moc zlobila štítná tak jsem taky všechno zapomínala a taky chodila po doktorech s papírky takže klid jsou zvyklý

Dojcanis
Závislačka 2508 příspěvků 18.04.18 13:54

Tak sem viditelna.Neva­di.Tak dekuju :) snad to bude dobry.

Dojcanis
Závislačka 2508 příspěvků 18.04.18 13:55
@ka2ka píše:
pokud mudr nabírá krev tak ona, není to žádný spešl odběr, jinak mě když hodně moc zlobila štítná tak jsem taky všechno zapomínala a taky chodila po doktorech s papírky takže klid jsou zvyklý

Jak se to leci? A je ti lip? Ustoupi ty všechny neduhy?

radka.vos
Závislačka 2563 příspěvků 18.04.18 13:56
@Anonymní píše:
Je to hrozne trapne, musela sem si vsechny ty problemy napsat na papir, az pujdu k dr, abych to nezapomela.Snad to pochopi. A ten odber na stitnou zlazu, to mi udela doktorka moje a nebo me nekam posle?

Me delala moje obvodni doktorka rozbor krve, tam ji vysla „spatne“ stitna zlaza, tak mi dala zadanku na endokrinologii, kde krev opakovali a vysel jim presny vysledek. Neboj se a zajdi tam, bez zakladniho vysetreni krve se nehnes dal. ;-)

P4ja
Závislačka 3645 příspěvků 18.04.18 13:57
@Dojcanis píše:
Tak treba někdo mel podezreni na stitnoi zlazu, tak se ptam jak to chodi ne :roll:

Jako a co ti kdo rekne?? Stejne to ani nemusis mit od stitne zlazy. A kazda doktorka to ma jinak. Treba ja chodila na vsechny odbery rovnou vedle do laborky.

ka2ka
Extra třída :D 11503 příspěvků 18.04.18 14:00
@Dojcanis píše:
Jak se to leci? A je ti lip? Ustoupi ty všechny neduhy?

léčí se to léky, ty jsou obvykle do konce života, já štítnou nemám, a líp mi ani po letech o moc víc není :nevim: spíš si ten život uzpůsobuju tomu co zvládnu

ŠárkaPu
Kecalka 220 příspěvků 2 inzeráty 18.04.18 14:00
@Dojcanis píše:
Tak sem viditelna.Neva­di.Tak dekuju :) snad to bude dobry.

Já měla obdobné problémy. Dr mi vzal krev(na štítnou žlázu, minerály, atd),udělal EKG a změřil tlak. Dostala jsem léky s vysokým obsahem draslíku a hořčíku, jelikož jsem ho měla v těle extra málo. Takže u tebe také tipuji na něco takového, no uvidíš..a problémy se srdcem, jako bušením, nepravidelným rytmem nemáš? to jsem měla já..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama