Zdravotní problémy a vyčerpání

Anonymní
4.11.19 22:47

zdravotní problémy a vyčerpání

Dobrý den, nechci se moc rozepisovat, spíš si asi jenom postěžovat, byla jsem před 3 týdny u doktorky, vyšli mi výsledky mimo normu, nechci psát přesně o co jde, ale naštěstí to není nic vážného léky se to spraví, ale doktorka mi řekla, že mám hodně odpočívat, že je vidět, že jsem vyčerpaná. Mám dvě děti, jsem vdaná. Po manželovi jsem chtěla aby si vzal, alespoň jeden den volno v práci, převzal děti, já bych trochu načerpala sílu, doufám, že léky brzo zaberou, ale manžel nechce, řeší jen svou vysněnou práci, vymlouvá se a já dál padám na hubu, promluvit si nejde, odpoví, že jsem na mateřské nebo že si někdy vezme volno, třeba za půl roku? Brečím a nevím co s tím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6597
4.11.19 22:53

A co vikend? Nech mu děti a jeď někam pryč. Co babičky, ty nefungují?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 22:59

Bohužel nefunguje ani jedna babička, pryč nemám kam, nemám peníze a ke známým a rodičům nechci, stydím se za takové chování manžela.

• Citovat
  • Nahlásit
1296
4.11.19 23:05

Kolik je dětem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2324
4.11.19 23:29

Ja teda deti nemam, ale manzel taky nechtel semnou byt doma kdyz mi bylo zle. Az ted poprvi, kdyz videl ze sotva lezu. Ja bych sla na vikend ke kamosce, je docelq sobec, kdyz mas deti a jemu je prednejsi prace :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3794
4.11.19 23:34

Skvělej chlap. Budeš se muset naučit byt méně hodná, více sebevědomá a poslouchajicí vlastní potřeby. Pán si asi zvyknul, že si žije podle svých predstav v sobeckém slova smyslu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
5.11.19 01:04

Máš alespoň nějakou kamarádku, která může pomoct? V krajním případě bych to vyřešila odpoledním placeným hlídáním…a účet samo poslala manželovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat