Reklama

Zdravotní problémy z HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.12.16 22:13
Zdravotni problemy z HA

Ahoj holky, napadlo me zalozit tohle tema ze zvedavosti. Zajimalo by me, jestli jste nektera mela zdravotni problemy zpusobene hormonalni antikoncepci? Doktori porad tvrdi jak je HA bezpecna, porad ji nabizeji a kdyz se neco stane tak reknou ze to urcite bylo z neceho jinyho. Je to proste jejich byznys :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineVemas
Kelišová 5357 příspěvků 11.12.16 22:16

Jo. Masivni oboustranna plicni embolie se srdecni zastavou :mavam:

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 11.12.16 22:18

Léta mi při delším stání od kotníků směrem nahoru začaly fialovět nohy, dr. nevěděli, čím to je (vykládali si to horší funkčností nějakých chlopní v žilách). Přestala jsem brát HA a zmizelo to, dr. řekl, že to bylo způsobeno HA a nedoporučuje jí někdy v budoucnu užívat.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 11.12.16 22:22
@Vemas píše:
Jo. Masivni oboustranna plicni embolie se srdecni zastavou :mavam:

pane jo, tak to gratuluji, že jsi tu ještě mezi námi :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 22:27
@Renca8 píše:
Ahoj holky, napadlo me zalozit tohle tema ze zvedavosti. Zajimalo by me, jestli jste nektera mela zdravotni problemy zpusobene hormonalni antikoncepci? Doktori porad tvrdi jak je HA bezpecna, porad ji nabizeji a kdyz se neco stane tak reknou ze to urcite bylo z neceho jinyho. Je to proste jejich byznys :think:

má švagrová měla plicní embolii.. a já víceméně pořád krvácela i po změně, další změně.. a poslední změně.. Nikdy více!! :zed:

lillifee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 22:28

Taky se bohuzel hlasim. Mrtvice a krvaceni do mozku.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.12.16 22:40

Tak to je moc 8o

Uživatel je onlineVemas
Kelišová 5357 příspěvků 11.12.16 22:50
@eviku-miluna píše:
pane jo, tak to gratuluji, že jsi tu ještě mezi námi :mavam:

Diky, mela jsem z pekla kliku

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 11.12.16 22:58

Moc me zajima toto tema, chtela jsem se jen zeptat-predchazelo Vasim zdravotnim komplikacim nejake varovani, napr. zanety zil nebo to prislo bez upozorneni? Dekuji.

Pink Bird
Kecalka 167 příspěvků 11.12.16 23:00

Mne jen vypadla pulka vlasu behem trech mesicu uzivani. Jsem proti vam slaby odvar. Svagrova mela trombozu v lytku.

Uživatel je onlineVemas
Kelišová 5357 příspěvků 11.12.16 23:06
@dyňa píše:
Moc me zajima toto tema, chtela jsem se jen zeptat-predchazelo Vasim zdravotnim komplikacim nejake varovani, napr. zanety zil nebo to prislo bez upozorneni? Dekuji.

V podstate jen tak, odpoledne jsem mela takovy ten pocit, ze na me neco leze, byla jsem unavena, mela neco pres 37. Polehavala jsem, mama mi delala pruduskovy caj. A za 2h jsem nemohla dychat a bylo to

MatuleH
Stálice 68 příspěvků 11.12.16 23:22

Tak já osobně ne, ale moje sestra a i přítelova sestra měly plicní embolii :-( - obě mladý holky (30 a 19 let), nekuřačky.

Kraskabezzvirete
Stálice 75 příspěvků 11.12.16 23:48
Obrácená zkušenost

Tak já ha brát musím, protože jinak mám 14dní před menstruaci silné pms, silné a to tak, že otekam nohy, víčka.. Vlastně celé tělo…nejlepší je jí nebrat vůbec nebo nepřestat brát… Já ji brala pět let, pak měla zvýšené jaterky, nepiju alkohol vůbec, takže jsem vysadila Ha a začalo to rozházené hormony, silné pms… Pět let jsem ji nebrala a přibrala celkem na váze a ty deprese? Nikdy více. Opět jsem nasadila Ha a za mě? Díky bohu, že to existuje… Pms pocituji pouze 3 dny předem a slabé krvácení a mám pokoj… Takže tak nu :(

pupa99
Povídálka 28 příspěvků 12.12.16 04:02

Teda když to tak čtu, tak jsem vyvázla jen s povrchovým zánětem žil. Ale už vím, že bych do sebe to svinstvo dobrovolně nikdy necpala.

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.12.16 05:12

Postupem času se mi úplně přestal vstřebávat hořčík. Na neurologii nevěděli co se mnou, píchala jsem si víc než rok každý den injekce hořčíku. Během půl roku od vysazení HA vše normální, dokonce jsem hořčík ani nemusela brát v těhotenství jako většina :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama