Zdravotní prohlídka u cizího doktora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisaLaska
Nováček 8 příspěvků 08.08.18 20:32
Zdravotní prohlídka u cizího doktora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat já to chodí. Mám praktickou doktorku, která je teď 3 týdny na dovolené a pak jedu já na 2 týdny. Chtěla bych před dovolenou začít dělat autoškolu, takže musím k praktickému lékaři aby mi vypsal potvrzení o zdravotní způsobilosti. Může mi ho potvrdit i cizí lékař, kterého ona uvedla jako její záskok? Bohužel on ordinuje jinde a nemá moji kartu. Když uvidí že jsem zdravý jedinec a dobře vidím, mohl by to napsat, ne? Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 5 inzerátů 08.08.18 20:38

Ahoj, bohužel zastupující doktor Ti prohlídku neudělá :( byla jsem ve stejné situaci a musela jsem počkat až se doktorka po dvou týdnech vrátí :cert:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 08.08.18 22:37

Nemůže a je to tak správně. Já jsem vyléčený epileptik,ale jako vyléčený se člověk bere po pěti letech bez záchvatu. A to ti cizí doktor nezaručí tím,že k němu přijde zdravý jedinec. Ale jediné z tvojí karty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >