Zdravotní prohlídka u cizího doktora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisaLaska
Nováček 8 příspěvků 08.08.18 20:32
Zdravotní prohlídka u cizího doktora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat já to chodí. Mám praktickou doktorku, která je teď 3 týdny na dovolené a pak jedu já na 2 týdny. Chtěla bych před dovolenou začít dělat autoškolu, takže musím k praktickému lékaři aby mi vypsal potvrzení o zdravotní způsobilosti. Může mi ho potvrdit i cizí lékař, kterého ona uvedla jako její záskok? Bohužel on ordinuje jinde a nemá moji kartu. Když uvidí že jsem zdravý jedinec a dobře vidím, mohl by to napsat, ne? Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 5 inzerátů 08.08.18 20:38

Ahoj, bohužel zastupující doktor Ti prohlídku neudělá :( byla jsem ve stejné situaci a musela jsem počkat až se doktorka po dvou týdnech vrátí :cert:

Aduš8
Závislačka 2950 příspěvků 08.08.18 22:37

Nemůže a je to tak správně. Já jsem vyléčený epileptik,ale jako vyléčený se člověk bere po pěti letech bez záchvatu. A to ti cizí doktor nezaručí tím,že k němu přijde zdravý jedinec. Ale jediné z tvojí karty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >