Zdravotní stav neočkovaných dětí

Napsat příspěvek
2997
29.6.12 23:01
@elija píše:
U nás je to na chlup stejné, syn velmi inteligentní, brzy mluvil, motoricky ale méně šikovný, od 3m Vojta… Mladší dcera daleko zručnější, odmalička samostatnější, maluje, jen míň mluví. Těhotenství obě bez problémů, porody oba vyvolávané. ALE já mám obě děti úplně stejně očkované, zvláštní… :think: Tak čím to teda je, že jsou při stejné výchově tak rozdílní? Co třeba povaha, individuální nadání pro něco, příp. holka-kluk?
PS: Neříkám, že očkování nemůže mít vedlejší účinky, ale zase mi přijde, že už se na ně svaluje vše :roll:

Syn, chodí na rehabilitace teprve cca 3 měsíce, jako miminko jsme ani nic necvičili…Píši, že syn byl oproti sestře velmi popředu, ale tento náskok si neudržel, naopak po očkování cca po 3 dávce se oproti sestře propadl - jinak oproti ostatním dětem nebyl pozadu, ale tento trend se prohluboval a momentálně je lehce podprůměrný, řekla bych že závažný problém nemá, ale to jen díky tomu, že docházíme na rehabilitace a má i jiné cvičení (prostě na svůj lehký podprůměr se velice nadře :cert:). Pokud se toto začne dít a dítě se nerozvíjí stejným tempem (nepoznala jsem to, zase až nyní kdy mohu porovnat své děti, nejde jem o stéjný rozvoj, ale rovnoměrný- snad to písi srozumitelně- prostě syn šel pořád dopředu jen pořád pomaleji)a nikde nebyl žádný problém-úraz, nemoc, cokoli - jediné co bylo jinak a předcházelo zpomalení je očkování- asi taky dojdete k tomu, že v tom asi bude ten problém…
Netvrdím, že za vše může očkování, ale ani si nemyslím že nemůže za nic… Mám své děti před očima každý den a prostě VÍM jak na tom jsme MY. Ještě nedávno bych řekla, že syn očkování zvládl bez větších problémů, ale seděla jsem ve zprávách z jeho karty (byl odeslán na neurologii a odstranění mandle a já hledala nějáké údaje) a jak jsem je pročítala docvaklo mi to, předtím jsem si to nespojila :nevim: Možná máš pravdu v tom holka x kluk, někde jsem četla, že kluci jsou mnohem citlivější, již v pupíku (např. při Černobylu prý ženy vetšinu chlapeckých embrií, plodů potratily a narodilo se více dívek, jinak to je naopak- rodí se více chlapců)…Nevím, ale já jsem si prostě jistá, že za většinu našich problémů může očkování, možná je syn vnímavější :nevim:. Některé/možná většina/ děti očkování zvládnou bez potíží,ale některé to odnesou- jedny trochu, jiné moc a kdo ví dopředu kam jeho dítě bude patřit 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
2.7.12 13:51

MarieP: to je přesné, nikdo dopředu nemůže odhadnout individuální následky u dítěte po očkování. Ať se syn lepší a je v budoucnu bez následků. Skrz očkování vzniká spousta neurologických poruch, které odborná veřejnost nechce vidět a pořád tvrdí, že očkování je neškodné a že děti měly skrytou genetickou vadu, která se pouze spustila po očkování. Takže vakcinace je z obliga.

Příspěvek upraven 02.07.12 v 19:16

• Nahlásit
  • Citovat
2.7.12 13:59

Já očkovanou dcerku zatim nemám, mám super dojtorku která na to netlačí. její slova vaše dítě očkovat mužet kdy chcete žade nátlaky. Co se týče nemocí? Za ten rok a něco vubec nic. Žady kašel teplota vubec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
2.7.12 14:16

NattaFirry: to jsou prima zprávy, ať je děťátko pořád v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
581
2.7.12 15:03
@karen10
@krokous píše:
No já tedy koukám, tak za všechno může očkování. Probůh, přečetla jste si o téhle nemoci něco, kromě toho, že jste o ní mluvila s někým, kdo vám to tvrdil. Tady jsou odkazy: http://parkinson-help.cz, http://parkinson-cz.net/ Tam můžete vznést dotaz na toto téma. Ale aspoň už vím proč mám vlastně PN, za všechno můžou rodiče, kteří mne nechali očkovat :mrgreen:

Jo a neočkování, je to každého věc, tedy věc rodičů, ale já jako matka očkovaného dítěte nejsem ráda, že se bude stýkat s neočkovanými.

A ještě otázka, zemřel vám někdo třeba na TBC? Asi ne, předpokládám. U mne ano, moje prateta ano. A řeknu vám, že to musel být pro dědečka hodně traumatizující zážitek, když mu prateta jeho žena vykrvácela v náručí. Kdyby byla bývala očkována, tak tu mohla být ještě dlouho :mrgreen:.

Přeju vám všem co neočkujete, aby vám to jednou vašeš děti nevyčítali.

JAko matka ockovaneho ditete prece podle vetsiny nemusis mit strah z neockujicich… dyt tve dite „ochranu“ ma…

RAda bych jen připomela ze TBC se jiz neockuje… a muj dena na TBC nezemrel, ale sam ji prodelal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
2.7.12 19:48

Jitojit: to je právě logické, ale odborná veřejnost vzápětí dodává, že očkování NENÍ 100% a viry, bakterie nemocí nejčastěji mutují na neočkovaných jedincích. Prostě si protiřečí a pudí lidi proti sobě. Zisk za každou cenu, vůbec nejde o děti.

• Nahlásit
  • Citovat
581
2.7.12 19:59
@kaštinka píše:
Jitojit: to je právě logické, ale odborná veřejnost vzápětí dodává, že očkování NENÍ 100% a viry, bakterie nemocí nejčastěji mutují na neočkovaných jedincích. Prostě si protiřečí a pudí lidi proti sobě. Zisk za každou cenu, vůbec nejde o děti.

zisk za kazdou cenu mne na tom desne stve… nemam nic proti tem co ockuji, myslim si ze to ma byt dobrovolne… zodpovidas za sve dite, ale stejne mas delat neco co je ti plne proti srsti… ockovat… a nikdo ti za mozne nezadouci ucinkdy neda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
2.7.12 20:09

Tak jsem nakoukla a sleduju, že diskuse už se změnila na „Maminky co už neočkujete sééém“ :lol:
Jen nezapomeňte ve svém antivakcinačním nadšení, že na zdravotním stavu se mnohem více podepisuje vliv zevního prostředí (ovzduší, stravování…), genetická predispozice - rodinná anamnéza, a celkový přístup rodičů - např tzv „obchoďákové děti“ atdatd… Takže vyčlenit očkování jako původce všeho zla je poněkud zcestné.
Mějte se. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
2.7.12 20:53

Očkování bývá poslední kapka, aby pohár imunitní zátěže přetekl. Omlouvám se, že reagují na příspěvky diskutujících. Všechny vlivy napr. znecistene zivotni prostredi, jsou nám taky jasné a proto posilujeme imunitu, fyzickou kondici+vhodná strava, zadne prumyslove potraviny a i přesto všechno mi to nepomohlo, abych nemela velkou reakci na očko proti tetanu (i po roce a pul bolesti nohy apod.), aby prvorozené dítě nemelo vyvojovy regresní autismus…

• Nahlásit
  • Citovat
karen10
2.7.12 21:05

@kaštinka Ono je bohužel možné, že máte i přes všechna tvoje opatření v genech nějaké oslabení, a proto jsou ty reakce takové silné. Štve mě, že se tohle nezkoumá před očkováním a píchá se prostě hlava nehlava. :?

• Nahlásit
  • Citovat
6809
3.7.12 13:39

@kaštinka
To mě moc mrzí.. Nicméně kde bereš jistotu, že je to po očku? :think:
@karen10
přesně, vrozené dispozice neošálíš… bohužel. A prosím Tě, co a jak bys před očkováním zkoumala? To mi teda jasné není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
3.7.12 14:03

Dítě mělo typické projevy po očkování, např. dlouhodobý neutišitelný pláč, což nasvědčuje k narušení správné funkce mozku + další faktory, které do sebe „zapadly“. Více jsem se dočetla v knize od Strunecké: Přemůžeme autismus? Jsou tam i testy, které můžou ukázat stupeň poruchy autistického spektra.

• Nahlásit
  • Citovat
kaštinka
3.7.12 14:06

Např. děti, které mají zažívací potíže je nutné dále vyšetřit, než se podrobí dalšímu očkování. Více o všem již ve výše zmíněné knize.

• Nahlásit
  • Citovat
karen10
3.7.12 17:22
@BellinkaX píše:
@karen10
přesně, vrozené dispozice neošálíš… bohužel. A prosím Tě, co a jak bys před očkováním zkoumala? To mi teda jasné není.

Nevím přesně, jak je to u kaštinky, ale uvedu to na našem příkladu. V rodině se u nás hodně často vyskytují autoimunitní onemocnění, a to dost závažná. Předpokládala bych, že před očkováním by se mělo naše dítě rovnou automaticky poslat na imunologii k vyšetření. Samozřejmě to nemůže odhalit všechny dispozice k nemocem, ale přijde mi hodně troufalé takové dítě rovnou očkovat a čekat, jestli to projde. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
581
3.7.12 21:10

@karen10 vis jak to je, vsichni vi ze se se vzrustajici proockovanosti zvysilo mnozstvi autoimunitnich onemocneni… ale jejednosusi rici, zeje to prece „nahoda“ nez resit vec ktera by mohla byt proti financnim zisku nekterych skupin… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama