Zdravotní stav zpět po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:49
Zdravotní stav zpět po porodu

Ahoj všem, od mala trpím zdravotními problémy, které mi v těhotenství úplně vymizely, bylo to dobré ještě pár měsíců po porodu, ale jak jsem 8 měsíců po porodu dostala zase menstruaci, vše je zpět v plné síle. Úplně jsem zapomněla, co je to za utrpení, v těhotenství jsem si nádherně odpočinula, např. naprosto mi zmizela celulitida, která byla úplně bolestivá, ač jsem štíhlá
Jedna se o:
neustálá únava, hlavně po probuzení
chrápání až mě ráno bolí v krku
silné akné hlavně na licnich kostech, dekoltu, ramenou
ekzém na rukách, krku, nohou
suchá kůže, lupy, popraskané paty
zácpa, bolesti při vyprazdňování i močení
velice bolestivá menstruace
neustálá chuť na sladké
nafouknute břicho, celulitida špatné vlasy, lamajici se nehty
rychle kazeni zubů

Nezažila jste to taky některá? A co to bylo za problém? Chodím roky po doktorech a nikdo mi nic nezjistil.

Děkuji

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 11:02

Zkuste se podívat na zdravotní problémy pod pojmem histaminová intolerance. V těhotenství se problémy zlepší až vymizí.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 12.12.16 12:51
@Anonymní píše:
Zkuste se podívat na zdravotní problémy pod pojmem histaminová intolerance. V těhotenství se problémy zlepší až vymizí.

Mě se naopak v těhotenství histaminová intolerance projevila.
Zakladatelko začala bych dietou, tím nic nepokazíš. Já bojovala léta s různými zdravotními problémy a dieta mi neskutečně pomohla. Nejen že jsem zjistila alergeny, na které mě netestovali, ale pomohla mi i u jiných zdrav. problémů. Hodně věcí souvisí se střevy, ani si to lidé neuvědomí. Kůže, imunita, zažívání…zkus pro začátek hoooodně omezit cukr a třeba vysadit mléčnou bílkovinu. Jestli nic, tak zaručeně to pomůže pokožce, měl by se ti zlepšit ekzém i to akné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 15:13

@majki.r já už jsem experimentovala s různými dietami. Lepek a mléko už nejím roky, cukr doma nemáme vůbec a moc to nepomáhá :(
Teď jsem si našla antihistaminickou dietu, to nebude absolutně problém dodržet, vynechám jen pár potravin. Zajímavé je, že cukr se při Hit dietě může.
Vím, že mám problémy se strevy, ale už absolutně nevím, co zkusit, aby se to zlepšilo. Přijde mi, že cokoliv vložím do úst, tak s tím má moje tělo problém, a to se sakra hlídám.

Zakladatelka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >