Zdravotníci z první linie - občerstvení

Anonymní
16.10.20 00:24

Zdravotníci z první linie - občerstvení

V úterý pojedu do nemocnice a ráda bych vzala něco pro zdravotníky, kteří bojují s covidem. Bylo to in na jaře, ale tehdy jsem se nezapojila. Je tu někdo kdo tam pracuje, chtěla bych poradit, co by tak bylo vhodné. Aby se to tam dobře neslo, mohla to mít nachystané nejlépe den předem, aby je to potěšilo a dobře se jedlo. Kolik lidí na tom oddělení tak pracuje? Zatím mě napadly varianty: upéct maso vcelku nebo sekanou a domácí chleba, nebo upéct buchty nebo bábovky, nebo jen koupit ovoce/ sladkosti a balené pití? A dát to na vrátnici? Půjdu na chirurgii a na infekční asi nepolezu. Díky za tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1460
16.10.20 00:40

Já řešila na jaře, co dát jako poděkování za péči, a nakonec jsem zvolila balené potraviny. Čehokoliv z domova by se přece mohli bát jako potenciálního zdroje nákazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
16.10.20 02:00

Přítel pracuje na záchrance a jim tam nosili normálně balený hotovky kupovaný někde na Rohlíku, ale předpokládám, že to jim možná vozí i nějaký restaurace. Ale taky si říkám, jestli něco dělanýho doma v týhle době není blbost i když sekaná je fajn nápad. Možná ji dát do housky a k tomu list salátu, nebo zkusit koupit nějaký sendviče nebo bagety + nějaký zdravý energy tyčinky. To se všechno dobře a rychle jí. Záleží taky kolik chceš investovat. Ale seš hodná a oceňuji nápad. :hug: Možná se taky zapojím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
16.10.20 02:55

Jako zdravotník hlasuju za domácí. To potěší vždycky víc než kupovaný. A myslím, že se nikdo bábovky s potencionálním Covidem bát nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
16.10.20 05:26

Ja jako zdravotnik hlasuju pro slane, klidne chlebicky :mrgreen: Zalezi, kolik do toho chces dat penez. Spatne by nebyly ani třeba bagety, s nejakym trhanym masem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3655
16.10.20 05:57

Na chirurgii toho s Covidem moc nenabojují (zatím), zkus infekční, internu, laboratoře, kde se to zpracovává nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
16.10.20 06:03

Manzela pred par lety zachranili na ARU.
Prisel jim pak podekovat s krabici chlebicku z lahudek, brali si hned, sestry i doktor:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 06:31

Jako zdravotník hlasují za ovoce, slané věci. Včera jsme dostali domácí jablečný mošt a ten byl pecka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 06:45

Mamka pracuje na infekčním, posílala jsem mošty, čokoládu, Lotus sušenky, minerálky, mandarinky a čokoládové bonbony. Nikdo si nestěžoval :-) Díky, že na ně myslíš!

Inko kvůli mamce…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 06:48

Přesně tak, bonboniery a vše sladké nám nosí všichni. Největší radost vždycky udělaly chlebíčky :lol: ale fakt bych uvažovala nad těmi kupovanými, obzvlášť v téhle době. Já tedy dělala na LDNce a dělané doma jsme jedli jen od návštěv, které jsme dobře znali

• Citovat
  • Nahlásit
31658
16.10.20 06:48
@Havlova píše:
Na chirurgii toho s Covidem moc nenabojují (zatím), zkus infekční, internu, laboratoře, kde se to zpracovává nebo tak.

Kde je psané, že Ti s Covidem se v této době nabojuji méně než na ostatních odděleních? A to přestaly existovat ostatní problémy? Opakovaně jsem tu četla přímo od zdravotníků, že ti na Covid jsou sice v psychickém stresu z ohrožení infekcí, ale mají v péči jen pár pacientů, kdežto na ostatních odděleních lítají jako hadr na holi. Prý ti z covid jednotek často z tohoto důvodu ani nestojí o střídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 06:49

Já pracuji v Alzheimer centru, jsme vděční za vsechno, ale co zmizí rychlostí blesku, to jsou chlebíčky :srdce:. Anonym kvůli práci.

• Citovat
  • Nahlásit
3655
16.10.20 07:07

@Pears206 Jak kde, u nás se teda na Covid nikdo nehrne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 07:13
@Pears206 píše:
Kde je psané, že Ti s Covidem se v této době nabojuji méně než na ostatních odděleních? A to přestaly existovat ostatní problémy? Opakovaně jsem tu četla přímo od zdravotníků, že ti na Covid jsou sice v psychickém stresu z ohrožení infekcí, ale mají v péči jen pár pacientů, kdežto na ostatních odděleních lítají jako hadr na holi. Prý ti z covid jednotek často z tohoto důvodu ani nestojí o střídání.

To si děláš asi srandu, ne? Nestojí o střídání??? Mamka (je vrchní) má pořád podstav, v prosinci jí jedna sestra odchází a nikdo!!! na to místo není. Takže v téhle situaci hrozí, že infekce prostě fungovat nebude. Sestry z jiných oddělení natvrdo řekly, že na infekci nejdou, že půjdou raději na neschopenku. A to je jen vrchol ledovce problémů, se kterýma se od února potýkají… Prý jen v psychickém stresu z nákazy :zed: :zed:
Aktuálně mají v péči přes 30 covid pacientů - na ranní jsou 3 sestry a na noční 2. Chceš si to jít zkusit?
Jo a ty slibované odměny, o kterých se mluví už od jara, pořád nemají a nejspíš ani nikdy mít nebudou, protože vedení nemocnice na ně akorát… ehm, ehm kašle.

• Citovat
  • Nahlásit
50493
16.10.20 07:23

Videla jsem fotky od lekaru na fb (v nasem meste). Dostali napr. svatebni kolacky krabici, nejake chlebicky, dort atd. Byli dojati, ze k tomu bylo i podekovani, dopis. Na tech fotkach byla videt unava. Jednu p. doktorku znam, ze mame jeji deti ve skole.
Myslim si, ze je potesi kazdy hezky projev od lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama