Zdravotnický kurz (zdravotně sociální pracovník)

661
22.6.15 16:34

Zdravotnický kurz (zdravotně sociální pracovník)

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala jestli nevíte, kde by bylo možné si udělat zdravotnický kurz (NE KURZ PRVNÍ POMOCI)? Dokončila jsem nyní VŠ - sociální práce. Ráda bych rozšířila své pracovní možnosti. Našla jsem si zdravotnický kurz - přímo pojmenovaný zdravotně sociální pracovník. Jenže jde o kurz v Brně, který probíhá formou soustředění (vždy týden v kuse). Mám malé děti, nemám tedy šanci nyní kurz absolvovat. Proto se chci zeptat jestli neznáte takovýto kurz v Praze, nebo alespoň blíže k Praze než je Brno. Moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16904
22.6.15 16:38

Já myslím, že ten akreditovaný dělá pouze Brno (NCONZO). Taky jsem ho absolvovala a nikde blíž nic jiného nesehnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
22.6.15 18:00

Co máš za VŠ? Myslím, že sociální práce je dostatečná kvalifikace. Co třeba psychoterapeutický výcvik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
22.6.15 19:02

Mám Karlovu univerzitu - obor: sociální a charitativní práce. Ale slyšela jsem, že bez zdravotnického kurzu nemůžu pracovat např. v nemocnici nebo v kojeňáku, atd. Do psychoterapeutického výcviku půjdu určitě, ale zatím je to mimo mé finanční možnosti, takže výhledově stopro!

No jsem z toho Brna nešťastná, nechápu jakto, že to např. Praha taky nemá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7698
29.8.19 22:48

@AnnaP můžu se zeptat, zda jsi kurz absolvovala? Bylo to vůbec nutné? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama