Zdr. sestry - o kolik Vám zvedli plat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 21:36
Zdr.sestry - o kolik vám zvedli plat?

Holky, co pracujete jako sestry u lůžka, přidali vám jak se psalo základ o 7% a směnnost o 5000kč?
Pracuji v soukr. nemocnici, nějaké navýšení máme, ale ne tolik..právě nás zajímá, jak je to jinde, pro zajímavost. Samozřejmě anonymně :)

Reakce:
eviku-miluna
Kelišová 6881 příspěvků 27.02.19 21:57

Nám teď od ledna tabulkové platy zvedly, o kolik % to je přesně nevím, musela bych se podívat. Ale ta směnost je ošemetná. Nalákaly sestry na směnnost až 5000kč, ale velmi záleží na konkrétní nemocnici. Je tam to slovíčko AŹ 5000, tzn., že někde směnnost zůstala ve stejné výši jako leni, někde třeba přidali.

eviku-miluna
Kelišová 6881 příspěvků 27.02.19 22:01

Teď jsem to spočítala a je to těch 7 %.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:04
@eviku-miluna píše:
Teď jsem to spočítala a je to těch 7 %.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:05

Dík za info, pracuješ ve státní nebo soukromé? A kolik máte tedy vy směnný př?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:07

Pracuji ve státním. Navýšili nám o 7% a směnnost minimální hranici, zhruba pár stovek navrch.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:08
@Anonymní píše:
Holky, co pracujete jako sestry u lůžka, přidali vám jak se psalo základ o 7% a směnnost o 5000kč?
Pracuji v soukr. nemocnici, nějaké navýšení máme, ale ne tolik..právě nás zajímá, jak je to jinde, pro zajímavost. Samozřejmě anonymně :)

U nás sestry na oddělení (Praha, Thomayerova nemocnice) mají 5000 za směnnost, jinak o kolik % jim navýšili plat nevím.

eviku-miluna
Kelišová 6881 příspěvků 27.02.19 22:08
@Anonymní píše:
Dík za info, pracuješ ve státní nebo soukromé? A kolik máte tedy vy směnný př?

pracuji ve státním špitále. Jsem teď na rodičáku, takže kolik zvedli směnnost netuším

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:15

zakladatelka - směnnost 5000, ale máme minim.příplatky za noční a víkendy (10 a 15kč/h)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:18

V médiích se to píše tak, že to vypadá, kolik peněz navíc máme…ve skutečnosti to tak není a za tu dřinu u lůžka…
Napíšete někdo, kolik máte čistého na výplatě? Mám 45 let, u lůžka od 18 let, čistého 28500 cca…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:20

13 let praxe…27000 čistého…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:23
@Anonymní píše:
13 let praxe…27000 čistého…

A jaký špitál? Státní? Soukr? Včetně přesč? Praha enbo menší město?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:27

To je strašný ty platy, pracovala jsem v nemocnici 10 let, před 5 lety šla do soukromého sektoru, a beru 38 000 čistého a fakt se nenadru, vzhledem k tomu, že sester je málo a jsem spolehlivá, tak mi každý rok zaměstnavatel něco přidá, abych neměla zaječí úmysly, předtím jsem pracovala na ARU v Praze a měla jsem 22 000 čistého, vystudovana Mgr, specka na urgentní medicínu… Ty platy co jsou v nemocnicích jsou fakt směšné a ještě si dovolí říct, že sestry mají jako benefit rohlík a to pomijim chování pacientů a vedení, neustálá buzerace a stížnosti… Každý neduh a nasra. nost pacienta odnesou sestry a do toho nemůžou udělat chybu jinak někoho zabijou. Hnus!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:30
@Anonymní píše:
A jaký špitál? Státní? Soukr? Včetně přesč? Praha enbo menší město?

Státní. Sociální zařízení. Zlínsko. Bez přesčasů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:54

Tož holky díky…radši nevědět, kolik kdo má :) ..jdeme spát, teda aspoň my, co zrovna nemáme noční :mavam:

Váš příspěvek
Reklama