Zduřelá uzlina v těhotenství

405
15.12.20 20:08

Zduřelá uzlina v těhotenství

Ahoj holky, jsem teď 35 tt a asi týden zpět jsem si objevila bouličku v podpaží, spíše výše, takze si myslim, ze je to spis zduřelá uzlina, občas mě to bolí, mám i takové citlivější a bolavější prso blíže té uzlině. Samozřejmě ve čtvrtek na kontrole upozorním svého doktora ale chci se zeptat: Nemáte s tim některá zkušenost? Mohlo by to nejak souviset s mlecnymi zlazami? :think: V prvním těhotenství mě tohle nepotkalo, tak nevím :? Diky, R.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28022
15.12.20 20:10

Jo. To je zdurela mlecna zlaza, mela jsem to pri vsech tehotenstvich. Obcas to zlobilo i pri kojeni nekdy, stacilo to zchladit. Ale v tehotenstvi jsem to neresila, nechala tak. Pri tom kojeni se to nalivalo nekdy s tema prsama zaraz, tak to bylo neprijemnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 20:18

Zkus si to ve sprše nahřát teplou vodou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 21:15
@robatko23 píše:
Ahoj holky, jsem teď 35 tt a asi týden zpět jsem si objevila bouličku v podpaží, spíše výše, takze si myslim, ze je to spis zduřelá uzlina, občas mě to bolí, mám i takové citlivější a bolavější prso blíže té uzlině. Samozřejmě ve čtvrtek na kontrole upozorním svého doktora ale chci se zeptat: Nemáte s tim některá zkušenost? Mohlo by to nejak souviset s mlecnymi zlazami? :think: V prvním těhotenství mě tohle nepotkalo, tak nevím :? Diky, R.

Ahoj, pracovala jsem dlouho na onkologii. Tohle není strašení. Myslím, že to nebude nic takového, ale bude to spíš to co tu píší holky. Ale přes to. Objednej se na ultrazvuk do nějakého mamacentra, ať to zkontrolují. U nás na oddělení opravdu byly maminky s ca prsu, které byly čerstvě po porodu. Proto mi to nedalo a reaguji. Určitě to nech raději zkontrolovat.

• Citovat
  • Nahlásit
405
15.12.20 21:19
@Anonymní píše:
Ahoj, pracovala jsem dlouho na onkologii. Tohle není strašení. Myslím, že to nebude nic takového, ale bude to spíš to co tu píší holky. Ale přes to. Objednej se na ultrazvuk do nějakého mamacentra, ať to zkontrolují. U nás na oddělení opravdu byly maminky s ca prsu, které byly čerstvě po porodu. Proto mi to nedalo a reaguji. Určitě to nech raději zkontrolovat.
No, je mi 23, tak to snad nehrozí 8o uvidím co mi řekne doktor pozítří :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 22:00

@robatko23
Měli jsme pacientku co na to dostala od gyndaře ATB :roll:… Že to je běžná mastitida…
Do mama centra zadanku nepotřebuješ.
:kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
405
15.12.20 22:58
@Anonymní píše:
@robatko23
Měli jsme pacientku co na to dostala od gyndaře ATB :roll:… Že to je běžná mastitida…
Do mama centra zadanku nepotřebuješ. :kytka:

No cjtela jsem spis uklidnit než vystrasit..ale diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat