Zduřelá žláza u podpaždí?

Anonymní
27.3.21 16:04

Zduřelá žláza u podpaždí?

Ahoj holky, bylo to tady určitě už tisíckrát. V pondělí volám k doktorovi, ale nedá mi to pořád na to musím myslet a hledat na internetu. A hypochondricky vymýšlím scénáře. Našla jsem si u podpaždí na prsu takovou lehce hmatatelnou žlázu. Není to nějaká tvrdá bulka nebo tak. Je to prostě NĚCO, čeho jsem si dříve nevšimla. Zdá se mi, jako by to byla nějaká žíla, protože když na to jemně máčknu, začne to pulzovat. Má někdo zkušenost? Vím, že mi diagnózu neuděláte, ale třeba si některá objevila něco podobného. Jinak dodám, že kojím a také jsem za poslední dobu výrazně zhubla. Díky všem za reakce.
Anonym, protože jde o zdraví.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17073
27.3.21 16:33

Tipla bych si to na mízní uzlinu a ukazuje to na nějaký zánět někde. Nejpravděpodobnější jsou nějaké zánětlivé procesy v prsu.

Potřebuješ k lékaři, internet ti fakt odpověď nedá tedy kromě katastrofických variant. Ale je fakt že se nabízí velmi zábavné možnosti třeba mor :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 16:49
@Ou píše:
Tipla bych si to na mízní uzlinu a ukazuje to na nějaký zánět někde. Nejpravděpodobnější jsou nějaké zánětlivé procesy v prsu.Potřebuješ k lékaři, internet ti fakt odpověď nedá tedy kromě katastrofických variant. Ale je fakt že se nabízí velmi zábavné možnosti třeba mor :lol:

Haha, děkuju za odpověď. K lékaři půjdu, ale jsem v tomhle trošku blázen, už aby bylo pondělí. Jinak jo. Na internetu si diagnostikuju i problémy s prostatou :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
22975
27.3.21 17:49

Jelikož kojíš, tak to bude pravděpodobně nějaká banalita s kojením spojená, ale samozřejmě k lékaři zajdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 19:38
@stinga píše:
Jelikož kojíš, tak to bude pravděpodobně nějaká banalita s kojením spojená, ale samozřejmě k lékaři zajdi

Snad ano. Uvidíme :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
646
27.3.21 23:56

Také mám bulku v podpaždí. Objevila jsem ji tak v 30 TT mám ji do dnes malé je 6.5 měsíce… A byla i chvile kdy jsem tam měla druhou a ta docela dost bolela… Dočetla jsem se ze zkušeností mamin, že je to přídatná žláza zkrz kojení a přišlo mi to i logické… Druhá zmizela a ta první také mizí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 15:05
@KKikina píše:
Také mám bulku v podpaždí. Objevila jsem ji tak v 30 TT mám ji do dnes malé je 6.5 měsíce… A byla i chvile kdy jsem tam měla druhou a ta docela dost bolela… Dočetla jsem se ze zkušeností mamin, že je to přídatná žláza zkrz kojení a přišlo mi to i logické… Druhá zmizela a ta první také mizí…

Taky jsem si přečetla o přidatné mléčné žláze. Takže to je pro mě druhá varianta po mízní uzlině. Taky mě napadlo, že jsem měla nedávno celkem silnou reakci na deodorant. Úplně rudé podpaždí. Tak nevím, jestli to může být i z toho…

• Citovat
  • Nahlásit
376
28.3.21 16:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, bylo to tady určitě už tisíckrát. V pondělí volám k doktorovi, ale nedá mi to pořád na to musím myslet a hledat na internetu. A hypochondricky vymýšlím scénáře. Našla jsem si u podpaždí na prsu takovou lehce hmatatelnou žlázu. Není to nějaká tvrdá bulka nebo tak. Je to prostě NĚCO, čeho jsem si dříve nevšimla. Zdá se mi, jako by to byla nějaká žíla, protože když na to jemně máčknu, začne to pulzovat. Má někdo zkušenost? Vím, že mi diagnózu neuděláte, ale třeba si některá objevila něco podobného. Jinak dodám, že kojím a také jsem za poslední dobu výrazně zhubla. Díky všem za reakce.
Anonym, protože jde o zdraví.

Jak dlouho to máte? Mně se bulka v podpaží udělala, když jsem kojila (4.měsíc), najednou, byla horká a dost bolestivá. Chladila jsem, za 2 dny se zmenšila a další den někde zmizela. Pokud by to trvalo déle, šla bych urychleně k lékaři 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 16:34
@Celeana píše:
Jak dlouho to máte? Mně se bulka v podpaží udělala, když jsem kojila (4.měsíc), najednou, byla horká a dost bolestivá. Chladila jsem, za 2 dny se zmenšila a další den někde zmizela. Pokud by to trvalo déle, šla bych urychleně k lékaři 🙂

K doktorovi půjdu. Já jsem už pár zánětů měla, nebo spíš náběhy na zánět. Tohle je jiné. Spíš to působí jako nějaká malá žláza. Nebolí. Někdy ji skoro nenahmatám, jindy snadno. Mám cca 10 dní. No působí to jako nějaká žíla nebo žláza. Není to tvrdá bulka.

• Citovat
  • Nahlásit
646
28.3.21 17:47
@Celeana píše:

No malé je 6.5 měsíce… Takže +- 8 měsíců to mám. Neboli to tak jsem to neřešila…koncem měsíce mám gynekologii, tak to tam ukážu, když na to opět nezapomenu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 09:48

Holky, abych to nějak uzavřela, kdyby měl někdo stejný problém, tak u mě se jedná o žílu, pod kterou je mléčná žláza. Všechno ok podle UTZ 8)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat