Zduření prsní žlázy

48
2.10.04 14:36

zduření prsní žlázy

Ahoj maminky, mám takový problémek,
máme osmi měsíční holčičku a nateklo jí pravé prsíčko, jen málo ale přece. Máte s tím některá zkušenosti?
Nevím zda je to normální a tak bych se chtěla zeptat na Váš názor.
Mám problémy co s antikoncepcí. Nechlala jsme si ji dát formou injekce, ale ta mi způsobyla nepříjemné krvácení které už nějakou dobu trvá, tak mi doktorka píchla nějaké hormony na zastavení krvácení. Tak si myslím jestli to nemůže být z toho, jelikož ji stále kojím.
Děkuju za radu či pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.10.04 19:06

Ahoj,
myslím, že to bude těmi hormony. Když jsem si ke kojení zařizovala anti-baby, doktorka mne od té injekční zrazovala, kdyby mi nesedla, tak že to vlastně nejde vy:,–(it.. Ale zase je divné, že by ti dali takovou anti-baby, která jde do mlíčka tak, že může mimíska ovlivňovat.. Mno, doktorovi se nevyhneš..
Držím palce, ať to brzy zvládnete.
Efina

• Nahlásit
  • Citovat
48
3.10.04 20:41

Děkuju snad to nějak dobře dopadne. Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.10.04 20:47

Ahoj Rozinko,
chtěla jsem se Tě zeptat, jestli se vám už to zlepšilo, protože dneska u koupání jsem si taky u Natálky všimla, že má také jedno prsíčko nateklé … docela mě to vyděsilo :cry: ..... protože antikoncepci žádnou neberu (sice už jí mám nějakou tu dobu doma, ale nějak se mi do toho zatím nechce, protože kojím …
Tento týden jdu k doktorce, tak se jí na to zeptám, ale máte s tím někdo prosím zkušenosti?????????????
Zuzka&Natálka

• Nahlásit
  • Citovat
2237
18.10.04 22:02

Ahojky holky ,s prominutím co to máte za gyndaře ,naše už odrostlé mimi má zítra 27.měsíců a hned po šestinedělí jsem začala užívat EXLUTON -ten je nejvhodnější při kojení ,obsahuje minimum hormonu a má ještě jednu výhodu-kojím dodnes a ještě jsem neměla menses.Je to už celé 3.roky a nechybí mi,a moje gynekoložka říkala ,že pokud budu kojit a užívat Exluton,že je minimální pravděpodobnost ,že menses budu mít. Tak ať se miminkům daří a jsou O.K.
Pa pa ANNA+ELINKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.10.04 22:09

Ahoj Anulko,
tak právě tyto prášky mi můj doktor předepsal ........... mám je doma, ale moc se mi je na jednu stranu nechce brát :(
v minulosti jsem už brala antikoncepci (nepamatuji si přesný název) a nebylo to nic moc a navíc jsem po tom docela dost přibrala, tak nevím
Ty je ještě pořád bereš, a je vše OK?????????
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.10.04 22:58

Ahoj Rozinko, já jsem měla stejný problém s osmiměsíční holčičkou jako ty, měla zduřelou bradavku. Naše dětská Mudr. nám řekla, že to může být i z kuřecího masa - kupovaného, protože se jim přidávají do krmiva hormony a já jsem nejčastěji používala maso z kuřecích prsíček. Tak jsme vyřadili kupované kuřecí, sehnali jsme králíka chovaného doma. Prsíčko se ale nijak nezlepšovalo, ale já jsem dostala 1.menstruaci po porodu. Prsíčko měla malá zduřelé ještě asi 2 měsíce a vždy výrazně více v období mojí menstruace, takže si myslím, že to souviselo s hormony v mém těle. Protože jsem Elinku hodně kojila, myslím, že to ovlivnilo i její tělíčko. Pak se bulka postupně vstřebala, nyní má malá 1,5 roku a problémy se již neopakovaly, jí i kupované kuřecí, dál kojím.Měj se pěkně, určitě bude brzy vše OK. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
2237
19.10.04 09:21

Ahojky,tak po Exlutonu jsem nepřibrala a je to super ,jen je tam důležitá přesnost ,já jsem to vyřešila nastavením budíku na mobilu.Tělísko mi doktorka při kojení nedoporučila a vše ostatní má prý více hormonů a taky nějaké,které se neslučují s kojením.Tak to je asi vše k tomuto tématu,jo ještě můj nejstarší syn měl problém se zduřelými prsíčky ,když měl snad 3.týdny a dokonce mu z nich teklo ,toto prý bylo vyvoláno hormony po porodu.Vše se samo zklidnilo :roll: .
Tak krásný den všem přeje Anulka +Elinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.10.04 21:38

Ahoj holky,
moc děkuju za vaše názory a popsané zkušenosti.
Dnes jsme byli se Zuzankou na sonu a vlastně nám neřekli, jen to že má zduřelou prsní žlázku a to jsme věděli i bez nich. Prý když to do měsíce nezmizí udělají Zuzu nějaká vyšetření, ale proč to má nám neřekli. Tak jsme se rozhodli, že zajedeme i jinam, zítra Zuzu budu objednávat do Hradce Králové do fakultky tak jsem zvědavá jak dopadneme tam. Když nám řeknou to samé jako tady budeme alespoň klidnější.
Zatim jí to nemizí tak uvidíme.

Ještě pro Anulku,
Má doktorka mi předepsala antikoncepci která při kojení nevadí, ale taky říkala, že některým ženám to nevyhovuje a já jsem jedna z nich, po nasezení této antikoncepce jsem začala krvácet a do dnes to neni nejrůžovější. Po porodu jsem také měla problémy s krvácením krvácela jsem téměř celé tři měsíce, pak už vůbec no a když Zuzu bylo sedm měsíců nechala jsem si píchnout tu injekci a začalo to na novo.
Teď už žádnou ant. neberu a ani brát nechci, počkám až přestanu kojit.
A to si ještě počkám :roll: :D .

Mějte se moc hezky,
papa

• Nahlásit
  • Citovat
enjoy
6.4.13 12:15

Moje 11 letá dcera má v prsu takovou bulku a stěžuje si na bolesti. Bojím se jestli to není rakovina. Prosím poraďte :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
lííí
2.11.13 08:30

zduření prsní žlázy u 5 měsíční holčičky

Zdravím Vás,
obracím se na Vás s dotazem. Mám 5 měsíční holčičku u které jsem včera zpozorovala zvětšení obou prsních žlázek. Málá je na UM, kojila jsem jen 2 měsíce. Nevím, zda to může mít souvislost, ale v poslední době se nám hodně třese, když se na něco těší nebo je naštvaná. Paní doktorka říkala, že třes je to u dětí normální.. Ale po porodu jsme měli stejný problém, malá měla málo Mg, tak jsem ho musela baštit. Ještě se nám před 4 dny udělal na pusince ekzém.. Minulý týden, jsme byly na očkování.. Nevím, zda to všechno nemá souvislost a nemůže to být reakce na to očkování..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.15 23:19

Ahoj, můžu si přidat taky dotaz???
Předčasem jsme byli u dr. a zdáli se ji zvětšené dcerky prsa, tak nás poslala k dr.,ten vzal krev a že prý ok. Nedávno jsem s dcerou byla na gyndě(mimochodem jsou ji skoro 3 roky) kvůli spodku a dr. si všimla těch prsou, vzala ji stěry na hormony, že prý se ji nezdají, když vyjdou pozitivně, chce nás poslat do prahy, že prý do 1O let by neměli děti mít např. žádný ochlupení(dcerce trochu chlupatí nohy) a nasadit prášky, zkrátka předčasná puberta. Má s tím někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.15 20:44

Ahojky.

Dceři je 15 měsíců (kojená jen 5 týdnů) a má zvětšené pravé prsíčko (levé bych řekla, že je zcela v normě). Dr. mi na to minulý týden řekl, ať to hlídám a uvidíme na 18ti měsíční kontrole. Nemáte někdo zkušenost? Nejraději bych to začala „řešit“ hned. :nevim:

Omlouvám se za anonym. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama