Reklama

Že by květňátko 2019? Kdo bude taky testovat?

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:22
Že by květňátko 2019 ? Kdo bude taky testovat ?

Neplánovaně jsem asi otěhotněla. Je mi zle a bolí mě břicho. Úplně stejně jsem to měla u prvního dítka. V pátek bych chtěla zkusit TT. Je tu na tom někdo stejně? Klidně taky anonym :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

Martina 94
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 21.08.18 12:27

No třeba mi to teďka vyjde zatím mám ms ale když mi ms začala včera 20 teho tak termín by byl 20.5. ne?

Martina 94
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 21.08.18 12:27

Strašně bych si to přála nechci rodit v těch největších Horkách :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:28
@Martina 94 píše:
No třeba mi to teďka vyjde zatím mám ms ale když mi ms začala včera 20 teho tak termín by byl 20.5. ne?

Jo tak nějak by to mohlo vycházet :mavam:

Martina 94
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 21.08.18 12:29

Já chci otěhotnět buď tento nebo příští měsíc pac v červenci a v srpnu je hic :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:30
@Martina 94 píše:
Strašně bych si to přála nechci rodit v těch největších Horkách :-(

Joo horka jsou hrozná :?

Martina 94
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 21.08.18 12:33

To jo :-) a v červnu mám narozky já tak třeba se trefime :-D a budeme pak slavit spolu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:37

Ze zkusenosti je lepsi v lete rodit,nez mit plne kojene miminko,zazila jsem oboje ;) drzim palce holky,ja vcera s ulevou nasla jen jednu carku,ale fakt jsem se bala,tolik priznaku jsem snad v zadnem tehu nemela ;) anonym snad pochopitelny :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:41
@Anonymní píše:
Ze zkusenosti je lepsi v lete rodit,nez mit plne kojene miminko,zazila jsem oboje ;) drzim palce holky,ja vcera s ulevou nasla jen jednu carku,ale fakt jsem se bala,tolik priznaku jsem snad v zadnem tehu nemela ;) anonym snad pochopitelny :jazyk:

Já zažila jen druhou variantu. Dítě jsme chtěli další až za rok, ale myslím že nám to ujelo teď :roll: :oops: Třeba taky najdu jen jednu čárku :think:
Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:48
@Anonymní píše:
Já zažila jen druhou variantu. Dítě jsme chtěli další až za rok, ale myslím že nám to ujelo teď :roll: :oops: Třeba taky najdu jen jednu čárku :think:
Zakladatelka

ono vzdy je neco.Treba to jarni dite je fajn,da se byt hodne venku,ale zase muzes chytnout nevolnosti v prvnim trimestru,v tech nejhorsich letnich hicech :nevim: jedno dite mam dubnove a v cervenci byla zrovna vlna veder skoro jako letos,nedelala jsem nic jineho,nez kojila,dite u toho upadalo do kratkeho spanku,pak hned zase rev a porad dokola.a to jsem u toho mela triletaka…

Jkřížalova
Stálice 92 příspěvků 21.08.18 12:56

Ahojky holky,
ja to mam dostat 29.8., dneska jsem 7DPO.
Tak jsem zvedava jak dopadneme, prvního syna mam take narozeného v kvetnu :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 13:31
@Jkřížalova píše:
Ahojky holky,
ja to mam dostat 29.8., dneska jsem 7DPO.
Tak jsem zvedava jak dopadneme, prvního syna mam take narozeného v kvetnu :-D

Já až 30.8. Nějaké příznaky máš ? U prvního byly ?

Káťa19
Kelišová 6761 příspěvků 37 inzerátů 21.08.18 13:39

Ahoj, ja bych si prala :oops: uz mam ctyrlete v srpnu, dvoulete na konci cervna a chtela jsem jarni miminko, coz se zatim nevede…
Aspon ten kveten by sel…ja zas beru ohledy na dve deti, ktere budou chtit chodit k vode a od 2-3 mesicu uz by to celkem slo, kdyz budeme nekde ve stinu. Mohli bychom i na dovolenou po Cr. Tak se ted snazime, uvidi se za 10-14 dnu

Káťa19
Kelišová 6761 příspěvků 37 inzerátů 21.08.18 13:40

Priznaky jsem zadne nemela, za to ukrutne nevolnosti od 8tt do 7mesice :,(

Jkřížalova
Stálice 92 příspěvků 21.08.18 13:46
@Anonymní píše:
Já až 30.8. Nějaké příznaky máš ? U prvního byly ?

tak to jsme na tom podobne.
U prvního jsem vysadila prasky na zacatku cervence, MS dostala ca po 28 dnech, ten první mesic jsem to docela hrotila a myslela si, ze to vyslo. druhy mesic snazeni jsem si myslela, ze jsme ovulaci uplne prosvihli, takze jsem se vůbec nehlidala, nehledala příznaky a sup, povedlo se..
Ted taky zadne příznaky nemam nebo je spis ani na sobe nehledam. jen me dneska boli bricho jako na MS. ale to neberu jako priznak.
Staci mi když se povede do konce roku, samozrejme když se povede dřív, budu rada :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama