ze by se blizil porod?prosim o radu..:(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 03.06.09 17:32
ze by se blizil porod?prosim o radu..:(

Ahojte holky…Od pondeli me hodne tvrdne bricho…Vcera jsem byla rano na vysetr. pak jsem z toho zacla spinit…pres noc to prestalo…Od rana mam takovy zlutoruzovy vytok, vcera jsem mela prujem a je mi nejak zle od zaludku…nevim co se to deje, dneska jsem si dala odpoledne horkou sprchu, na chvilku to prestalo a ted mi zase tvrdne bricho a boli me v krizi, ale ne ze by se to nedalo vydrzet…myslite ze uz se to blizi?nevim co mam delat… :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 03.06.09 17:42

ahoj, asi se drz tech obecnych doporuceni na www.porodnice.cz - tam jsou znaky porodu dost podrobne rozepsane.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.06.09 17:45

Ahoj,
já bych řekla, že by to klidně mohlo být pomaličku ono. Ten výtok může být zátka, tvrdnutí první kontrakce.
Ale může to trvat ještě dlouho, mě začalo břicho hodně tvrdnout v sobotu, ve středu odešla zátka a v sobotu ráno se narodil Mates.
Ale pak to byl zase mazec, praskla voda, předtím dvě ubohoučký kontrakce a za 2,5 hodin byl na světě.
držím palce a přeju takový porod, jako jsem měla já 8)

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 03.06.09 18:05
Re: ze by se blizil porod?prosim o radu..:(
Allisenka píše:
Ahojte holky…Od pondeli me hodne tvrdne bricho…Vcera jsem byla rano na vysetr. pak jsem z toho zacla spinit…pres noc to prestalo…Od rana mam takovy zlutoruzovy vytok, vcera jsem mela prujem a je mi nejak zle od zaludku…nevim co se to deje, dneska jsem si dala odpoledne horkou sprchu, na chvilku to prestalo a ted mi zase tvrdne bricho a boli me v krizi, ale ne ze by se to nedalo vydrzet…myslite ze uz se to blizi?nevim co mam delat… :(

tak porod se určitě blíží, ale víc ni neřekne nikdo, ani doktor…pokud se to dalo vydržet, jsi šťastná a užívej si klidu:)

Konec konců to je i moje rada obecně na tvou otázku, co máš dělat. nejlépe si najdi nějakou činnost, nebo si pozvi kamarádky nebo někam zajdi. Prostě nesedět doma a nepřemýšlet o tom.

Užila jsem si s poslíčkama kor podruhé sakra hodně, už jsem pak měla stav, kdy jsem ani mnohahodinové pravidelné kontrakce a vše kolem neřešila a prostě čekala na poradnu nebo vodu, protože třeba i po celé noci praivdlených mi to pak přestalo.

Poslední 2 týdny jsem střídavě krvácela a špinila pořád. Od 35tt poslíčky, 2 týdny před porodem akt masakr a nic, nic, nic. Takové ty doktorské řečičky že už se to chystá mě akorát deptaly a nervovaly, protože se to chystalo a furt nic. Na rady, že nemam čekat, když mi praskne voda, jsem si klepala na čelo, haha :D :D

Nakonec to ukončila moje mudra a 2 hodiny po té, co mě odeslala na sál, bylo po všem…ale ten konec…to bylo hrozný. Poslední asi týden jsem chodila otevřená na 4, na střídačku pravidelné nepravidelné. Začaly otoky, zvýšil se tlak, nebylo mi moc dobře.

akt se mi ulevilo, když jsem si našla zábavu, činnost. Sice jsem pak byla celý den u kamarádky s ko po 5minutách, venku jsem chodila málem po čtyřech, ale kdykoliv jen přišla na řadu myšlenka,že dobře, tak teda pojedem, tak se interval protáhl na chvilku na delší a pak zas zpátky, tak jsem to vzdala a prostě čekala do poradny.

Zabav se, něco dělej, nemysli na toa hlavně - pokud možnost neposlouchej řeči doktorů o tom, že jsi připravená, že to bude každou chvíli,že co jako v poradně ještě děláš a údaje o cs, otevřenosti apod…stresuje to, když se pak nic nestane. Hrozně. Navíc vyšetření jsou dosti subjektivní záležitost stran doktorů.

Přeju, aby ten konec nebyl dlouhej, aby tě to moc nenapínalo

Ditta77
Závislačka 4200 příspěvků 03.06.09 18:24

No je fakt, že s určitostí se to říct nedá, pač nic není 100%ní, že??? :lol:
Ale u mě to přesně takhle začalo. 8)

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 03.06.09 18:35
Ditta77 píše:
No je fakt, že s určitostí se to říct nedá, pač nic není 100%ní, že??? :lol:
Ale u mě to přesně takhle začalo. 8)

u mě taky. Ale krvácela jsem a špinila a časté a pravidelné kontrakce 2 týdny dopředu, že :D A když vzpomenu na tohle a ty sliby doktorů, tak ten vztek, že urt nic…proto je lepší se k ničemu neupínat :wink:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 03.06.09 18:43

Ahoj.nechci tě děsit ale já stejné příznaky měla od 20 července a porodila jsem ještě o 14 dní déle než jsem měla 15.srpna.denně jsem myslela že porodím,doktoři slibovaly že zítra už to na 100%bude :lol: :lol: haha akorát jsem byla ještě víc rozčílená

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 03.06.09 19:46

diky moc, ale zadne kamaradky nemam a kdyz uz tak jsou v praci..pritel zije na slovensku tak jsem vecne sama doma..:/ kdyz mi tvrdne bricho tak je furt co 10 nebo 5 minut…uz me to vazne nebavi…:( cekamjestli se to rozjede…sprcha mi nepomaha nic…akorat v noci kdyz usnu tak je to dobry a rano zase od znova..:(

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 03.06.09 19:47

jinak poslicky mam v podstate kazdy den od 30 tydne, kdy jsem malem porodila, od te doby je to des, a od te doby hlavicka naleha na vchod..:(

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.09 23:04

Ahoj,pridavam se ke Gabince,mela jsem to take tak…Neboj,porod poznas.Je to trapeni,ale mne take Dr porad rikal,uz se to pripravuje a mesic pred porodem jsem myslela,ze to uz nevydrzim…boles­ti,vytoky,pruj­my,poslicci jako blazen…v noci klid.Nakonec mi holcicku vyvolavali..Hodne stesti a opravdu to zkus vydrzet,ten den prijde a budes to mit zasebou!

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 04.06.09 08:14
Anonymni píše:
Ahoj,pridavam se ke Gabince,mela jsem to take tak…Neboj,porod poznas.Je to trapeni,ale mne take Dr porad rikal,uz se to pripravuje a mesic pred porodem jsem myslela,ze to uz nevydrzim…boles­ti,vytoky,pruj­my,poslicci jako blazen…v noci klid.Nakonec mi holcicku vyvolavali..Hodne stesti a opravdu to zkus vydrzet,ten den prijde a budes to mit zasebou!

a no tak to zas pozor:D Já bych to byla vůbec nepoznala, mezi náma už si mě tam chtěli nechat, ale furt jsem si myslela svoje, nevěřila jsem jim ani nos mezi očima:D Myslela jsem, že dám na svůj vnitřní pocit, když podle příruček jsem měla odrozeno 100× a houby s octem…doktorka nic nevyvolávala, jen zhodnotila otevřenost, poslíčky, plodový vak už byl vyklenutý do porodních cest a údajně mi z vrchních obalů mírně odtékala plodovka (hm, asi 10 dní - myslela jsem, že o je výtok)…tak mě poslala na sál, že mi rupnou vodu. Než jsem došla na porodní a sepsala papíry, byla jsme o další 2 (cca 30mins?) na 7, pak hodinu příprava, pak přišla mudra, prdla vodu a bylo hotovo. Byla jsem 39+2, podle MS 40+5

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 04.06.09 08:22

holky, tak ja nevim co mam delat…pres noc se to trochu uklidnilo, i kdyz mi parkrat pres noc tvrdlo bricho jak blazen…Muze to byt plodovka ten zluty vytok?nevim jestli mam kvuli tomu ze ze me tece trochu neco zluteho volat pro jistotu na porodni??

Valli
Závislačka 4258 příspěvků 04.06.09 08:31

Ja bych pri jistotu sla k dr,jestli to neni plodovka,dej si vlozku a pak jim ju das a oni to nejak nasviti ci co a poznaji to,zda to je…
ja u druheho to mela taky ze jsem celou noc nespala,ale nebylo to nic hrozneho,jela jsem do porodky spis z donuceni,no a vida bylo to ono a nechali me tam a za 2hodky byla mala venku a nebylo mi skoro nic.poslikovala jsem uz taky nekolik tydnu dopredu…
nekdo ma treba jen krizove bolesti a ani to nepozna,ja bych s enekde poradila…

Valli
Závislačka 4258 příspěvků 04.06.09 08:31

a jeste neco,radasi zbytecne nez aby bylo na neco pozde…

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 04.06.09 08:33

tak zatim mi staci intimka.::D taky me spis boli hodne v krizi a obcas ani to bricho neztvrdne, no asi tam uz fakt ale zavolam…clovek nidky nevi co to muze byt ze?moc vam dekuju za podporu… :( a rady…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >