Že by to už bylo tehotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka9911
Povídálka 17 příspěvků 04.12.18 18:03
že by to už bylo tehotenství?

Ahoj holky, chtěla bych radu, jestli jste měla některá podobné příznaky. Snažíme se o miminko. Tento měsíc jsem se až tak moc nesledovala. Ale nějaké změny přišli, které jsem si viditelně všimla :) Hlavní jsou chutě.. jedla jsem pravidelně, né až tak moc. Na ráno mi stačil jeden rohlík někdy ani to ne No ale posledná dobou jím extrémě moc a míchám to. + z některých věcí mě natahuje co se mi nikdy moc nestávalo. Další věc co jsem si všimla bylo píchání v podbříšku už delší dobu před ms a taky bolest prsou hlavně bradavek (to jsem taky nikdy neměla) A nakonec menstruace- Mám jí pravidelnou, trvá 6-7 dní.. první dny je dost silná no a postupně slábne.. tento měsíc přišla včas ale první den mi káplo jen pár kapek krve opravdu pár takových dohněda. Druhý den zesilněla a 4 den už skončila.. jen jsem trochu špinila. Měla jste některá něco podobného? :) k dr. samozrejmně pujdu. A test jsem si dělala ješte před dny před ms a byl zatím negativní.

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8149 příspěvků 04.12.18 18:09

Příště nedělej test před MS, udělej si ho teď. Pokud bude negativní, nemá smysl k lékaři chodit, těhotná nejsi. Změna cyklu je občas naprosto normální, spoustu žen bolí bradavky po ovulaci. To nejsou příznaky těhotenství.

malone.v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 18:12

Myslím si, že se moc sleduješ a že spoustu příznaků si můžeš i sama přivolat. Je to asi brzo na ty chutě, tedy já je nikdy moc neměla, možná až ke konci.

Tichošlápek
Extra třída :D 13551 příspěvků 04.12.18 18:19

Nevidím důvod jít k dr, ne každá ms musí byt stejná. Zkus test ještě teď a jinak bych to brala jako ms a víc neřešila

Verun83
Echt Kelišová 9410 příspěvků 04.12.18 18:19

Tak misto tohohle nesmyslneho dotazu sis mela udelat test a mela bys jasno. Hormonalni vykyvy vcetne ruzne intenzity pms jsou obcas normalni.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 04.12.18 18:32

Prvni vec, kdyz jsem volala na gyndu kvuli tehotenstvi, byl dotaz sestry, zda mam pozitivni test…

Lucka9911
Povídálka 17 příspěvků 04.12.18 18:36

@luccifera tak asi to neni všude stejné protože doktor se mně ptal na příznaky které pociťuju. :)

lachtanice86
Echt Kelišová 7608 příspěvků 04.12.18 18:58

@Lucka9911 udělej test ted. Pokud bude negativní nikam nechoď.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:05
Zpoždění 2 dny

Ahoj holky,mám zpoždění dva dny zatím sice málo,ale měla jsem cyklus pravidelný po 29 dnech. 17.11 jsem měla ovulaci. Mám bolest v podbřišku a bolí mě záda tak jako každý měsíc když to mám dostat ale vždycky to začne ráno a hned na to přijde MS teď mě takhle bolí už 4 dny a pořád nic. Nevím jestli má cenu si dělat teď test abych nebyla zbytečně zklamaná. Za jak dlouho by mohl vyjít pokud se zadařilo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:14

Vy ste podle mne vsechny tak zakomplexovane..... normalne se vas na neco ptala a ani jedna ji nebyla schopna normalne odpovedet. Proc by nemohla jit k dr? U doktora spise zisti jestli je tehotna nebo ne. Kolikrat se testy pletly. Kolikrat zena byla tehotna a test byl negativni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:26

@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 20:04

@Celina Ano opravdu.. ne vzdy ale casto to tak je :)

Verun83
Echt Kelišová 9410 příspěvků 04.12.18 20:13
@Anonymní píše:
@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

Hmm, tak to jsem uz asi v 5m. V lete jsem totiz mela ms jen 4dny a slabou. A svete div se. Nejsem.
Kdyz jsme se snazili o prvni, tak jsem kazdy mesic mela nejake priznaky. A az v mesici, kdy jsem to neresila a nehledala priznaky, tak jsem byla tehotna.
A bez pozitivniho testu po menstruaci bych k dr fakt nesla. Pane doktore, jsem asi tehotna. Ms jsem mela pred tydnem a test jsem si nedelala … Hmm, to zni slibne.

Lucka9911
Povídálka 17 příspěvků 04.12.18 20:19
@Anonymní píše:
@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

Ja jako nemam žádne zkušenosti v tomto ale taky jsem o tom slyšela od hodně maminek :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 13551 příspěvků 04.12.18 20:27

@Lucka9911 je to velmi vzácné. Proste si udelej ten test a uvidíš.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama