Že by to už bylo tehotenství?

19
4.12.18 18:03

že by to už bylo tehotenství?

Ahoj holky, chtěla bych radu, jestli jste měla některá podobné příznaky. Snažíme se o miminko. Tento měsíc jsem se až tak moc nesledovala. Ale nějaké změny přišli, které jsem si viditelně všimla :) Hlavní jsou chutě.. jedla jsem pravidelně, né až tak moc. Na ráno mi stačil jeden rohlík někdy ani to ne No ale posledná dobou jím extrémě moc a míchám to. + z některých věcí mě natahuje co se mi nikdy moc nestávalo. Další věc co jsem si všimla bylo píchání v podbříšku už delší dobu před ms a taky bolest prsou hlavně bradavek (to jsem taky nikdy neměla) A nakonec menstruace- Mám jí pravidelnou, trvá 6-7 dní.. první dny je dost silná no a postupně slábne.. tento měsíc přišla včas ale první den mi káplo jen pár kapek krve opravdu pár takových dohněda. Druhý den zesilněla a 4 den už skončila.. jen jsem trochu špinila. Měla jste některá něco podobného? :) k dr. samozrejmně pujdu. A test jsem si dělala ješte před dny před ms a byl zatím negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14681
4.12.18 18:09

Příště nedělej test před MS, udělej si ho teď. Pokud bude negativní, nemá smysl k lékaři chodit, těhotná nejsi. Změna cyklu je občas naprosto normální, spoustu žen bolí bradavky po ovulaci. To nejsou příznaky těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
malone.v
4.12.18 18:12

Myslím si, že se moc sleduješ a že spoustu příznaků si můžeš i sama přivolat. Je to asi brzo na ty chutě, tedy já je nikdy moc neměla, možná až ke konci.

• Nahlásit
  • Citovat
15534
4.12.18 18:19

Nevidím důvod jít k dr, ne každá ms musí byt stejná. Zkus test ještě teď a jinak bych to brala jako ms a víc neřešila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
4.12.18 18:19

Tak misto tohohle nesmyslneho dotazu sis mela udelat test a mela bys jasno. Hormonalni vykyvy vcetne ruzne intenzity pms jsou obcas normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
2976
4.12.18 18:32

Prvni vec, kdyz jsem volala na gyndu kvuli tehotenstvi, byl dotaz sestry, zda mam pozitivni test…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
4.12.18 18:36

@luccifera tak asi to neni všude stejné protože doktor se mně ptal na příznaky které pociťuju. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11786
4.12.18 18:58

@Lucka9911 udělej test ted. Pokud bude negativní nikam nechoď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.18 19:05

Zpoždění 2 dny

Ahoj holky,mám zpoždění dva dny zatím sice málo,ale měla jsem cyklus pravidelný po 29 dnech. 17.11 jsem měla ovulaci. Mám bolest v podbřišku a bolí mě záda tak jako každý měsíc když to mám dostat ale vždycky to začne ráno a hned na to přijde MS teď mě takhle bolí už 4 dny a pořád nic. Nevím jestli má cenu si dělat teď test abych nebyla zbytečně zklamaná. Za jak dlouho by mohl vyjít pokud se zadařilo?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.18 19:14

Vy ste podle mne vsechny tak zakomplexovane..... normalne se vas na neco ptala a ani jedna ji nebyla schopna normalne odpovedet. Proc by nemohla jit k dr? U doktora spise zisti jestli je tehotna nebo ne. Kolikrat se testy pletly. Kolikrat zena byla tehotna a test byl negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.18 19:26

@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.18 20:04

@Celina Ano opravdu.. ne vzdy ale casto to tak je :)

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
4.12.18 20:13
@Anonymní píše:
@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

Hmm, tak to jsem uz asi v 5m. V lete jsem totiz mela ms jen 4dny a slabou. A svete div se. Nejsem.
Kdyz jsme se snazili o prvni, tak jsem kazdy mesic mela nejake priznaky. A az v mesici, kdy jsem to neresila a nehledala priznaky, tak jsem byla tehotna.
A bez pozitivniho testu po menstruaci bych k dr fakt nesla. Pane doktore, jsem asi tehotna. Ms jsem mela pred tydnem a test jsem si nedelala … Hmm, to zni slibne.

• Nahlásit
  • Citovat
19
4.12.18 20:19
@Anonymní píše:
@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

Ja jako nemam žádne zkušenosti v tomto ale taky jsem o tom slyšela od hodně maminek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
4.12.18 20:27

@Lucka9911 je to velmi vzácné. Proste si udelej ten test a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama