Že by to už bylo tehotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka9911
Povídálka 15 příspěvků 04.12.18 18:03
že by to už bylo tehotenství?

Ahoj holky, chtěla bych radu, jestli jste měla některá podobné příznaky. Snažíme se o miminko. Tento měsíc jsem se až tak moc nesledovala. Ale nějaké změny přišli, které jsem si viditelně všimla :) Hlavní jsou chutě.. jedla jsem pravidelně, né až tak moc. Na ráno mi stačil jeden rohlík někdy ani to ne No ale posledná dobou jím extrémě moc a míchám to. + z některých věcí mě natahuje co se mi nikdy moc nestávalo. Další věc co jsem si všimla bylo píchání v podbříšku už delší dobu před ms a taky bolest prsou hlavně bradavek (to jsem taky nikdy neměla) A nakonec menstruace- Mám jí pravidelnou, trvá 6-7 dní.. první dny je dost silná no a postupně slábne.. tento měsíc přišla včas ale první den mi káplo jen pár kapek krve opravdu pár takových dohněda. Druhý den zesilněla a 4 den už skončila.. jen jsem trochu špinila. Měla jste některá něco podobného? :) k dr. samozrejmně pujdu. A test jsem si dělala ješte před dny před ms a byl zatím negativní.

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 04.12.18 18:09

Příště nedělej test před MS, udělej si ho teď. Pokud bude negativní, nemá smysl k lékaři chodit, těhotná nejsi. Změna cyklu je občas naprosto normální, spoustu žen bolí bradavky po ovulaci. To nejsou příznaky těhotenství.

malone.v
Kecalka 212 příspěvků 04.12.18 18:12

Myslím si, že se moc sleduješ a že spoustu příznaků si můžeš i sama přivolat. Je to asi brzo na ty chutě, tedy já je nikdy moc neměla, možná až ke konci.

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 04.12.18 18:19

Nevidím důvod jít k dr, ne každá ms musí byt stejná. Zkus test ještě teď a jinak bych to brala jako ms a víc neřešila

Verun83
Echt Kelišová 8838 příspěvků 33 inzerátů 04.12.18 18:19

Tak misto tohohle nesmyslneho dotazu sis mela udelat test a mela bys jasno. Hormonalni vykyvy vcetne ruzne intenzity pms jsou obcas normalni.

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 04.12.18 18:32

Opět syndrom načtených příznaků :nevim:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 04.12.18 18:32

Prvni vec, kdyz jsem volala na gyndu kvuli tehotenstvi, byl dotaz sestry, zda mam pozitivni test…

Lucka9911
Povídálka 15 příspěvků 04.12.18 18:36

@luccifera tak asi to neni všude stejné protože doktor se mně ptal na příznaky které pociťuju. :)

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 04.12.18 18:58

@Lucka9911 udělej test ted. Pokud bude negativní nikam nechoď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:05
Zpoždění 2 dny

Ahoj holky,mám zpoždění dva dny zatím sice málo,ale měla jsem cyklus pravidelný po 29 dnech. 17.11 jsem měla ovulaci. Mám bolest v podbřišku a bolí mě záda tak jako každý měsíc když to mám dostat ale vždycky to začne ráno a hned na to přijde MS teď mě takhle bolí už 4 dny a pořád nic. Nevím jestli má cenu si dělat teď test abych nebyla zbytečně zklamaná. Za jak dlouho by mohl vyjít pokud se zadařilo?

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 04.12.18 19:07

Pokud máš po termínu MS, je výsledek jistý

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:14

Vy ste podle mne vsechny tak zakomplexovane..... normalne se vas na neco ptala a ani jedna ji nebyla schopna normalne odpovedet. Proc by nemohla jit k dr? U doktora spise zisti jestli je tehotna nebo ne. Kolikrat se testy pletly. Kolikrat zena byla tehotna a test byl negativni.

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 04.12.18 19:22
@Anonymní píše:
Vy ste podle mne vsechny tak zakomplexovane..... normalne se vas na neco ptala a ani jedna ji nebyla schopna normalne odpovedet. Proc by nemohla jit k dr? U doktora spise zisti jestli je tehotna nebo ne. Kolikrat se testy pletly. Kolikrat zena byla tehotna a test byl negativni.

statečný anonyme, to není komplex, ale zkušenosti. Doktor ZISTÍ leda to, že má vyšší sliznici, do hcg 1000 není na utz nic vidět. A pokud čtyři dny menstruovala, tak je to více méně jasné :think: že má jen vsugerované příznaky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:26

@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 04.12.18 19:58
@Anonymní píše:
@Celina proc by to mel byt vsugerovany priznak? Slabsi a kratsi menzes je praveze normalni rannem tehotenstvi ;)

opravdu? :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >