Reklama

Že by to vyšlo? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 03.01.17 21:50
Ze by to vyslo? :-)

Preju dobry vecer holky :-)
Rada bych znala Vas nazor, jestli je mozne ze bych byla tehotna :-)
O prazdninach jsem prodelala komplikovany potrat a meli jsme si dat pul roku pauzu, dodrzeli jsme ji a hned jsme se zacali snazit znovu :-) Jednoho prdika uz mame, ale chceme jeste jednoho :-)
Posledni MS jsem mela 19.12 ale byla jina nez normalne ( vzdy mam hodne bolestivou) a byla i kratsi nez obvykle. Prijde mi, ze mam natekla prsa a dela se mi spatne z ruznych vuni. Vcera jsem mela ovulku, ale bolestivou. Je mozne ze bych byla tehotna? :-)
Prijde mi to na priznaky moc brzo :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 03.01.17 21:52

No ze včerejšího sexu to rozhodně nepoznáš. Holt čekat, nic jinýho to nezbyde.

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 03.01.17 21:53

To je mi jasne, ale nechranime se uz od prosince ;-)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 03.01.17 21:55

Pokud si měla včera ovulaci, tak nemůžeš být těhotná 8o

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 03.01.17 21:56

To poznáš až tak za 10 dní z testu nebo až vynechá menzes

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 03.01.17 21:56

Dobra, to mi staci :-) dekuji
Nikde jsem to nemohla najit ;-)

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 03.01.17 22:38

@Týnule19 Tak já po vysazení HA měla dost bolestivou ovulaci a poslední ms hrůza děs. porad mi tak divně pobolival podbřišek a najednou žádná bolest, prostě super a našla jsem //.Držím palce :hug:

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 03.01.17 22:45
@Mishell88 píše:
@Týnule19 Tak já po vysazení HA měla dost bolestivou ovulaci a poslední ms hrůza děs. porad mi tak divně pobolival podbřišek a najednou žádná bolest, prostě super a našla jsem //.Držím palce :hug:

Tak uvidime :-) nechci se na to moc upinat.. Uz jsem o to 2× prisla :-( vzdycky ohromna radost a pak z niceho nic prisla rana a smutek :(

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 03.01.17 22:50

@Týnule19 Fakt je, že psychika dokáže hodně, sama jsem to minulý měsíc zažila. a to čekání je hrozný, chce to nějakou jinou aktivitu a přijde to samo ;) držím palce, ať jsou // a vše v pořádku.

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 03.01.17 22:53
@Mishell88 píše:
@Týnule19 Fakt je, že psychika dokáže hodně, sama jsem to minulý měsíc zažila. a to čekání je hrozný, chce to nějakou jinou aktivitu a přijde to samo ;) držím palce, ať jsou // a vše v pořádku.

Mockrat dekuji za podporu :hug: snazim se zabavit planovanim svatby, tak snad me (ne)prekvapi ms :-)

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 03.01.17 23:06

@Týnule19 Tak to máte dobrou zábavu. ja svatbu plánovala v 2 měsíci těhotenství, šaty měli tak blbe vystuhy, že jsem je musela sundat, drtili mi břicho a žaludek. no samé lepší zážitky :poblion: teď podruhé jsem začala skládat puzzle a je to tam. takze urco plánovat svatbu a myslet na to. Já zvědavá baba testovala 10 dní před ms.

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 03.01.17 23:11
@Mishell88 píše:
@Týnule19 Tak to máte dobrou zábavu. ja svatbu plánovala v 2 měsíci těhotenství, šaty měli tak blbe vystuhy, že jsem je musela sundat, drtili mi břicho a žaludek. no samé lepší zážitky :poblion: teď podruhé jsem začala skládat puzzle a je to tam. takze urco plánovat svatbu a myslet na to. Já zvědavá baba testovala 10 dní před ms.

Tak uvidime a snad to vyjde :-) beztak to taky nevydrzim a otestuju se :D

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 03.01.17 23:32

@Týnule19 Tak pokud bude duch, je to jasné. ja měla raději dva různé výrobce testu a byl na obou. manzel nevěřil, že prý tam bude mít taky a měl tam prd a teď už dálnice ;) tak se mějte a držim palce. :srdce:

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 03.01.17 23:46
@Mishell88 píše:
@Týnule19 Tak pokud bude duch, je to jasné. ja měla raději dva různé výrobce testu a byl na obou. manzel nevěřil, že prý tam bude mít taky a měl tam prd a teď už dálnice ;) tak se mějte a držim palce. :srdce:

Tak to gratuluju :srdce: ja se hrozne bojim toho obdobi, kdy hrozi potrat, ze o to opet prijdu :( ale doufam, ze jsme si to uz vsechno vybrali a ted uz bude jen dobre :)) mej se krasne a ahooj :mavam:

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 04.01.17 05:56
@Týnule19 píše:
Tak to gratuluju :srdce: ja se hrozne bojim toho obdobi, kdy hrozi potrat, ze o to opet prijdu :( ale doufam, ze jsme si to uz vsechno vybrali a ted uz bude jen dobre :)) mej se krasne a ahooj :mavam:

Ani nevíš jak tě chápu. Letos jsem 2× potratila, pokaždé velmi brzo okolo 6-7tt ještě před prním UTZ. Teď jsem v 7 tt, na UTZ bylo vidět srdíčko, ale ten strach co pociťuji je neskutečný. Po kontrole jsem byla v klidu asi 30 minut. Pořád se kontroluji a podvědomě čekám, kdy začnu krvácet.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama