Ze dne na den mě odstřihl

Anonymní
5.6.21 17:00

ze dne na den mě odstřihl

Ahoj, tvořili jsme několik měsíců pár, pořád spolu a když ne spolu, tak v kontaktu na messangeru. Všechno bylo super a ze dne na den z jeho strany nastalo ticho. Nevěděla jsem co se děje, ale nechala jsem ho být. Po týdnu už jsem to nevydržela a napsala jsem mu, jaký je důvod toho mlčení. Odpověď byla jasná, potřebuji si řešit svoje věci, nic jiného. Dnes je to 14 dní a píše mi, jak se mám… jak bych se asi mohla mít…opravdu nevím, co si o něm mám myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8997
5.6.21 17:03

Má jinou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31311
5.6.21 17:06
@JancaS84 píše:
Má jinou

Právě už nemá :zed: Přijde mi, že si našel „lepší“ a když ta neměla zájem, tak je stará zas dobrá :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
5.6.21 17:09
@Fiducia píše:
Právě už nemá :zed: Přijde mi, že si našel „lepší“ a když ta neměla zájem, tak je stará zas dobrá :zed:

Jo mas pravdu, já sem ten konec nějak špatně přečetla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
5.6.21 17:09

Jen tak se odmlčet je přinejmenším neslušné. Ale je počasí, kdy ženy a dívky odhazují zimní svršky a ukazují svá ladná těla, takže se z toho mohl pomátnout. Pomatení nevyšlo a tak sází na jistotu. A co na to jistota?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
5.6.21 17:15
@Aquarius79 píše:
Jen tak se odmlčet je přinejmenším neslušné. Ale je počasí, kdy ženy a dívky odhazují zimní svršky a ukazují svá ladná těla, takže se z toho mohl pomátnout. Pomatení nevyšlo a tak sází na jistotu. A co na to jistota?
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
5.6.21 17:23

Jsem zvědavá, co vymyslíš za odpověď a jestli si dáš na čas. :)
Já bych byla tak naštvaná, že bych to potřebovala asi pár dnů vydýchávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
5.6.21 17:59

Ja bych mu neodepsala, cloveka, ktery si te nevazi dost na to (nebo nema koule na to), aby jednal na rovinu, takovyho bych nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
5.6.21 18:33

No tak 14 dní se mi neozvat, tak odstřihnu já jeho :nevim: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8083
5.6.21 18:35

Myslim si to co holky nasel jinou a to neklaplo potrebuje sex tak zjistuje situaci opovaz se odepsat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
5.6.21 18:48
@Sonarka píše:
No tak 14 dní se mi neozvat, tak odstřihnu já jeho :nevim: :P

Jejda, to by mohlo bolet, obzvláště, zůstal li by zapojen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 19:01

Mě se před pár dny stalo něco dost podobného, v sobotu a neděli miluji tě, a v pondělí konverzace na bodu mrazu.tak jsem to nevydržel. že se k ní stavím ke škole. mezitím jsem ji napsal přezdívkou, a to se ji dvakrát nelíbílo a řekla mi jestli jsem normální, ve čtvrtek dělala zkoušky, a ještě ten den večer mi volala že semnou potřebuje mluvit.no a dopadlo to tak že mi během 10 minut dala kopačky, a už se neozvala, což si myslím že asi tráví čas s tím frajerem. i když říkala že mi dává kopačky skrz to že si chce užívat života, že je ještě mladá, tak to měla říct hned a ne po skoro 2 letech.. hold tak si dokážu představit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
5.6.21 19:12
@MrMetallist666 píše:
Mě se před pár dny stalo něco dost podobného, v sobotu a neděli miluji tě, a v pondělí konverzace na bodu mrazu.tak jsem to nevydržel. že se k ní stavím ke škole. mezitím jsem ji napsal přezdívkou, a to se ji dvakrát nelíbílo a řekla mi jestli jsem normální, ve čtvrtek dělala zkoušky, a ještě ten den večer mi volala že semnou potřebuje mluvit.no a dopadlo to tak že mi během 10 minut dala kopačky, a už se neozvala, což si myslím že asi tráví čas s tím frajerem. i když říkala že mi dává kopačky skrz to že si chce užívat života, že je ještě mladá, tak to měla říct hned a ne po skoro 2 letech.. hold tak si dokážu představit

No to víš no, holky občas tahle slova myslí né úplně vážně třeba jen tak na 70%. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4387
5.6.21 19:12
@Anonymní píše:
Ahoj, tvořili jsme několik měsíců pár, pořád spolu a když ne spolu, tak v kontaktu na messangeru. Všechno bylo super a ze dne na den z jeho strany nastalo ticho. Nevěděla jsem co se děje, ale nechala jsem ho být. Po týdnu už jsem to nevydržela a napsala jsem mu, jaký je důvod toho mlčení. Odpověď byla jasná, potřebuji si řešit svoje věci, nic jiného. Dnes je to 14 dní a píše mi, jak se mám… jak bych se asi mohla mít…opravdu nevím, co si o něm mám myslet.

Obávám se, že potkal jinou a tebe si drží v šachu pro případ, kdyby to vedle nevyšlo.
Mrzi me to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 20:20
@Anonymní píše:

Nevim, nechapu a nikdy nepochopim. Asi jsou tady chytrejsi :nevim:

By se mi znechutil do odporu… co si to vubec dovoluje? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat