Ze dne na den negativní těhotenský test

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrrus
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 01.01.17 22:09
Ze dne na den negativni tehu test

Ahoj holky, mamky,
Uz nevim co si myslet a jdu si pro radu. 24.11sem mela posledni ms. 14. Prosince sem mela ovulku.
9 DPO sem mela dusika na testu od dr maxe. A pak dalsi a dalsi. Vseobecne se mi zdalo, ze mi testy nejak pomalu sily. ms mi mela zacit 22.12 ale jelikoz sem mela spozdenou ovulku, tak ms nela prijit tuto stredu.
U me je problen ze sem hodne ucuraba a za noc jdu treva 3×, takze si tehu test delam treba dopo, kdy se snazim moc nepit a nejit na wc. Vcera (16DPO) uz mi hezky test zesilil, tak sem se trochu uklidnila. Dneska dopoledne me ale zacal dost bolet podbrisek i postranach, tak me to videsilo a sla swm si lehnout. K veceru mi ti ale nedali a udelala sem si mamatest, a ten vysel uplnej pidi duch. Tak sem se snazila 3hodky nepit a udelala si lady max co sen si delala od zacatku a vysla slavoulinka carka. A uz nevim co si nyslet mam strach jestli se neco nestalo, ale peijde mi blbost aby hcg ze dne na den tak kleslo.. Ze???
Chtela jsem s utz pockat alespon do 8tt aby uz bylo videt srdicko a ja se mohla uklidnit, ale ted sem z toho tak spatna ze se objednam sbad uz na tento tyden, podle ms jsem dnes 5+3tta podle ovu 4+5tt, tak snad ve ctvrtek by uz treba neco videt bylo, prikladam foto rehu testu a foto dnesni slabe carky nemam, byla sem z toho tak nervozni, ze to chlap radsi vyhodil, ale da se prirovna k 2nebo 3 carce na fotce, noc diky za radu a zkusenost :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tarjei
Závislačka 4107 příspěvků 01.01.17 22:16

Kazdej test ma jinou citlivost

barrrus
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 01.01.17 22:18

@Tarjei ja ale delala ten samy

Helileli
Závislačka 2980 příspěvků 01.01.17 22:18

No ale kdyz pujdes tento tyden, tak stejne jeste srdecni akce nebude, i kdyby bylo vse ok.
Jestli na neco jit, tak jdi zitra na krev a za dva dny znovu a hned budes mit jasno.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 01.01.17 22:19

Tak v první řadě se uklidni :hug: Dělala sis test v jinou dobu, než ty předchozí… Já vidím krásně pozitivní testy, sílicí. Už se netestuj a objednej se klidně až v tom 8tt. Jses těhotná na 99% a moc gratuluju. :kytka:

Tarjei
Závislačka 4107 příspěvků 01.01.17 22:20

@barrrus tak jsem to blbe pochopila. Fakt zalezi i na tom jak pijes. Proto se testuje rano. Moc je koncentrovanejsi.

barrrus
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 01.01.17 22:24

@mamina89 dekuji za uklidneni, uz mi hrabe, kolem me ted hodne lidi potratilo, tak se strasne bojim, a hrozne me dbes vydesili ty bolesti, jeste ted me boli na prave strane, jakoby u trisla, a k tomu ten slaboulinky test, ale furt sem si rikala, ze je hloupost aby ze dne na den hcg tak kleslo,

barrrus
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 01.01.17 22:25

Dekuji holky za uklidneni, ale taky si myslite, ze je blbost aby to ze dne na den tak kleslo???

Tarjei
Závislačka 4107 příspěvků 01.01.17 22:26

@barrrus dejchej, to Ti asi vlivem hormonu pomalinku ledascos povoluje, asi vazy…

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 01.01.17 22:30
@barrrus píše:
Dekuji holky za uklidneni, ale taky si myslite, ze je blbost aby to ze dne na den tak kleslo???

Nic ti nekleslo… Uklidni se a přestaň de stresovat. To je to nejhorší pro Mimi ted… Potratit muzes klidne následujících 6mesicu. Ale to se nestane a ani nestalo. Uzivej tehulkovani a nic ostatního si nepripoustej…

Limi123
Závislačka 3573 příspěvků 01.01.17 22:31

@barrrus ja si myslim ze je to opravdu blbost, nemuze to ze dne na den klesnout na 0.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 01.01.17 22:32

Jo a byt manželem, tak ti všechny testy zabavim. Ze mu to vzkazuju. Akorát se stresujes, zbytecne. A stresujes i mimino. Bát se o nej budes od ted už furt… :hug:

barrrus
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 01.01.17 22:37

@mamina89 :lol: ted si me pobavila dekuji,,, ja mu to reknu :D moc dekuji za pozitivni odpovedi :*

barrrus
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 01.01.17 22:39

@Limi123 jj taky si myslim, ze aby to ze silne caeky, kleslo na slabounkou je blbost, je to mozna vsechno ze vsim, dnes aem moc nepila a nejedla, nebylo mi nak dobre

dendulina
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 01.01.17 22:41

Ze dne na den to fakt neklesne, neklesne to tak rychle ani když je po všem. Mně 2.11. sdělila doktorka zamlklé těhotenství (plod 7+3, já podle MS 8+4). Ještě 10 dní před tím jsme viděli i srdíčko, i když byl plod menší. Pak už nic :(. Schválně jsem doma ještě počůrala poslední zbývající test a tam dálnice :zed:
Nejsem fanda milionového opakování testů a tohle je přesně důvod. Test ti prosperující těhotenství nezaručí. Prostě jak máš jednou dvě čárky, tak se raduj dokud ti to doktor nevyvrátí ;). Sešla jsem se v nemocnici po revizi na pokoji s paní, která měla za sebou asi 8 potratů (bohužel i ve 2.trim). Tentokrát byla asi v 8.tt a krvácela, tak ji hospitalizovali, prcek ase zatím držel. Brala to už sportovně - prý: Dneska jsem ještě těhotná :palec: :lol: Takže zahoď testy a zkus myslet pozitivně. Tyhle spekulace stejně ničemu nepomůžou. Hodně štěstí a drž se!!! :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >