Ze dne na den ukončil náš vztah

Anonymní
1.2.21 08:06

Ze dne na den ukončil náš vztah

Aniž bych viděla nebo věděla, že se blíží konec…

Ahoj. Nikdy by mě nenapadlo, že mě postihne smutek v takovém množství. Jsem jak v deliriu dodneška, nechápu co se prostě stalo.
Dva roky spolu a pak z čistá jasna ze dne na den konec, ukončil to s tím, že nemáme žádnou budoucnost, že jeho vitalita budovat už je pryč, že s ním nic nezískám, ale jen ztratím - nepochopení od rodin příbuzných. A to jen kvůli našemu 23let věkovému rozdílu, že já jsem mladá a mám před sebou život…že je starý.

Nechtěl se sejít na kávě, nechtěl si promluvit, nic. Prý zapomeneme.
Jenom že holky i přes věkový rozdíl já ho opravdu miluji jak nikdy nikoho, byla jsem s ním šťastná.
Dva dny byl divný, nemluvil tolik jako dřív, nevšímal si mě tolik jako dřív. A já místo abych se zeptala jako se ptám jindy jestli se něco děje? Ptala jsem se jestli se chce rozejít, ptala jsem se několikrát. A potom řekl že ano, že pochopil, že já sama si přeju konec 8o To ale není pravda…

Celé dny přemýšlím proč? Co se stalo? Prakticky přes noc?? Měli jsme se hezky, bylo to na obou vidět, choval se zamilovaně. Ty dva roky společné zážitky, dovolené, kdy jsme se nasmali, pomáhali si… To přece nejde jen tak ze dne na den zapomenout, a hlavně udělat tlustou čáru.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.2.21 08:11

Ahoj, me se stalo uplne presne tohle tak asi ored 18 rokama, byli jsme teda stejne vekove. Proste vsechno v poradku, az jednou prisel, ze chce byt sam… nechtel byt sam, nasel si jinou zenskou…

• Citovat
  • Nahlásit
20082
1.2.21 08:17

Klasika, našel si jinou a vysvětlil ti, že rozchod je vlastně z tvé hlavy :lol: už jsou s tím pánové fakt trapný, ale na víc nemají koule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
1.2.21 08:20

To vypadá, jako deprese nebo nová pro něj vhodnější ženská a nemá koule to říct na rovinu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 08:20

@terien Právě. Taky jsem ho podezírala, ale jinou nemá :roll: To by byl pro mě porpavde lepší důvod zapomenout…

• Citovat
  • Nahlásit
2260
1.2.21 08:21
@terien píše:
Klasika, našel si jinou a vysvětlil ti, že rozchod je vlastně z tvé hlavy :lol: už jsou s tím pánové fakt trapný, ale na víc nemají koule.

Taky to tak vidím.
Z okolí, za ta léta co jsem na světě, jak někdo pronese, že „chce být sám“, tak už nejmíň měsíc kuká někde jinde. Pravda, na 100% to není, ale na 99% určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20082
1.2.21 08:23
@Anonymní píše:
@terien Právě. Taky jsem ho podezírala, ale jinou nemá :roll: To by byl pro mě porpavde lepší důvod zapomenout…

Nevěř tomu, jen tak by se s tebou nerozešel. Je v tom jiná a on je srab a zbabělec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
1.2.21 08:24
@Anonymní píše:

To víš, protože jsi ho ještě s žádnou neviděla a nebo protože ti to řekl? On třeba ještě žádnou mít nemusí, ale mohl se zamilovat někde jinde a s tebou to chtěl vyřešit ještě předtím, než se do něčeho pustí.
A nebo dostal strach. Přece jenom, 23 let rozdíl je obrovský. Teď si rozumíte, všechno je v pohodě - protože jste oba dva relativně v mladém věku, zdraví a schopní. Jenže přijde čas, kdy ty budeš chtít svatbu/děti a on už prostě nebude chtít. Případně se mu může kdykoliv zhoršit zdraví a z tebe bude mladá ošetřovatelka. Přes zamilovanost to člověk nevidí, ale je to tak. Třeba mu někdo z blízkých přátel promluvil do duše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707

Mozna depka, nekdo rejpal, nema silu… Muze to byt tisic veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20082
@ropucha 02 píše:
Taky to tak vidím.
Z okolí, za ta léta co jsem na světě, jak někdo pronese, že „chce být sám“, tak už nejmíň měsíc kuká někde jinde. Pravda, na 100% to není, ale na 99% určitě.

Přesně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30296
1.2.21 08:25

U vztahu, který funguje, a chlap chce najednou „být sám“, má na 99,9% jinou a je do ní zamilovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 08:26

@terien Pokud je v tom jiná, tak spolu nejsou v komunikaci po telefonu.
Jsem horká hlava, ještě ten den co řekl, rozchod, jsem si k němu jela pro věci…nosil mi je. A ano nemá se to-podivala jsem se mu do mobilu. Kromě mě a dcery si s nikým nepíše, nevolá…

Nechápu to. Připadám si jak onuce, využite. Věděl, že já jdu do vztahu se vším a nejsem přelétavý typ, že jdu do toho naplno a nebo vůbec. Věděl, že mám za sebou vztah, kde mě chlap jen tahal do postele, lhal a využíval a přitom si hrál na přítele.

Já nevím co dělat… Nejím, nespím a už to popravdě nezvládám, ani doma fungovat

• Citovat
  • Nahlásit
375
1.2.21 08:27
@Anonymní píše:

Věř, že s největší pravděpodobností má jinou ženskou. Neukončil by ze dne na den bezproblémový vztah, ještě takto a ještě vlastně s tím, že je to z tvé hlavy. Typické chování sraba, co zanáší jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
1.2.21 08:27

Za pár let mu za tohle poděkuješ. I když to teď tak nevidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
1.2.21 08:29
@Anonymní píše:
@terien Pokud je v tom jiná, tak spolu nejsou v komunikaci po telefonu.
Jsem horká hlava, ještě ten den co řekl, rozchod, jsem si k němu jela pro věci…nosil mi je. A ano nemá se to-podivala jsem se mu do mobilu. Kromě mě a dcery si s nikým nepíše, nevolá…

Nechápu to. Připadám si jak onuce, využite. Věděl, že já jdu do vztahu se vším a nejsem přelétavý typ, že jdu do toho naplno a nebo vůbec. Věděl, že mám za sebou vztah, kde mě chlap jen tahal do postele, lhal a využíval a přitom si hrál na přítele.

Já nevím co dělat… Nejím, nespím a už to popravdě nezvládám, ani doma fungovat

Může mazat konverzaci, nebo mít 2 telefony. :?
To, že nic nenajdeš, neznamená, že nic neprobíhá, o tom bych mohla vyprávět. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat