Ze stovky k nule, nemám nic

Anonymní
11.10.20 21:04

Ze stovky k nule, nemám nic

Ahoj holky spis se chci vypsat a trochu pokecat.
Nebudu to dlouho okecavat, v rozmezi 14 dnu jsem prisla o práci kvůli korone, kvůli tomu jsem byla nucena opustit pronájem bytu, tudíž teď nemám ani bydlení a ještě jsem se rozešla s přítelem. Ve vztahu byly nějaké problémy ale necekala jsem ze přijde vše najednou. Citim se hrozne k ničemu, nemám v podstatě teď nic. Pojďte mi napsat jestli se vám něco podobného stalo a jak se to pak dalo zase do pořádku at mám nějakou motivaci..moc dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1225
11.10.20 21:09

Hele nestalo se mi to, ale moc s tebou soucitim. Jak se rika, na po. sranyho i haj.zl spadne…mas aspon moznost bydleni u rodiny/ kamaradu? Mas moznost se vypovidat s nejakou kamoskou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10057
11.10.20 21:12

Taky se mi nestalo, ale prožil to můj kamarád. Byl několik měsíců fakt na dně, ale teď je vysmátej - má novou práci i ženskou a o hodně lepší. A jak obojí ztratil chvilku po sobě, tak ty nové taky rychle po sobě našel. Držím palce, ať to máš taky tak :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14357
11.10.20 21:14

No, pěkné dardy.

To mě mrzí.

Holt tě čeká těžké období - na druhou stranu - otvírá to prostor vybudovat si časem věci jinak, stabilněji a víc podle tvých představ.

není to tvoje vina - fakt ne. Buď na sebe chvilku hodná a pak zkus zase začít. Jen je potřeba držet psychickou odolnost, protože to nebude snadné - ale fakt to není tvoje chyba - to je prostě 2020.

držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 21:15

Dostaneš se z toho…
Během 4 měsíců mi před 5 lety zemřel tatínek, pak babička a zjistila jsem manzelovi nevěru. Strašný období…
No a když už jsem si říkala, že je zase všechno tak nejak v pořádku, přišla rakovina prsu :nevim:
Milionkrat jsem si říkala, proč já???
Ale všechno se dá zvládnout, ze všeho je cesta ven.
Zase bude dobře

• Citovat
  • Nahlásit
18794
11.10.20 21:18

Hele ber to z te pozitivní stranky :) jsi na dne, niz uz to nepujde, takze odted uz musi byt jenom lip. Navic mas skvělou moznost zacit od nuly, zařídit si život, najit treba lepsi práci, lepsi byt, skvělého chlapa, kde vam to bude klapat. Vim, ze se ted citis hrozne, ale vzdycky na všech situacich hledej ta pozitiva, ja se to naucila davno a zadna sebevetsi tragédie me nerozhodi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4315
11.10.20 21:28
@Anonymní píše:
Dostaneš se z toho…
Během 4 měsíců mi před 5 lety zemřel tatínek, pak babička a zjistila jsem manzelovi nevěru. Strašný období…
No a když už jsem si říkala, že je zase všechno tak nejak v pořádku, přišla rakovina prsu :nevim:
Zase bude dobře
:hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
11.10.20 21:28

Njn, někdy to tak prostě je: Holt když se to se. e, tak se to se. e… :,(
Ale určitě to zvládneš, uvidíš… držím palce 🌷 :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 21:33

@kalie bydlet budu tak nějak různé mezi kamaradkama a rodiči..zatím, než to nějak vyresim

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 21:34
@Anonymní píše:
Dostaneš se z toho…
Zase bude dobře

Tak to mě moc mrzí doufám ze už je to zdravotně v pořádku!

• Citovat
  • Nahlásit
5203
11.10.20 21:36

Docela drsný, ale teď už to může jít jedině k lepšímu… :pankac:
Věř mi, párkrát jsem něco podobnýho zažil, i když v poněkud odlišných situacích… 8) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
11.10.20 21:44
@Anonymní píše:
@kalie bydlet budu tak nějak různé mezi kamaradkama a rodiči..zatím, než to nějak vyresim

Hlavní je, že máš ke komu se uchýlit a rodiče, co tě podrží. Sešla se ti pořádná smůla, ale to se k lepšímu obrátí. Nevycitej si to, covid tvoje vina určitě není a nejednomu člověku to pořádně zamíchalo životem. Vydrž, začni hledat práci a věř, že se to postupně začne lepšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 21:45

Ja přišla letos po letech o chlapa, musela jsem z pěkného domu a SUV vymenila za starý combi. Mám 3 děti, za podnájem dávám fakt raketu, jednomu dobrakovi už jsem stihla nalitnout a víš co? Stejně mám teď lepší život než byl ten starý, mám klid, čas pro sebe, chlapi se kolem mě točí, jen si nějakého vybrat… Srovnat si to v hlavě mi ale trvalo pár měsíců. Hodně štěstí

• Citovat
  • Nahlásit
56645
11.10.20 21:45

Edit..jiná diskuse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 21:47
@Anonymní píše:
Tak to mě moc mrzí doufám ze už je to zdravotně v pořádku!

Ano…vše vypadá v pořádku
A dnes vím, že všechno jsou prkotiny, zdraví je prostě to důležitý

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama