Ze svatby se mi svírá srdce

Anonymní
7.8.20 22:23

Ze svatby se mi svírá srdce

Už to v sobě nemůžu dál dusit. Máme měsíc do svatby a najednou vidím, že všechny problémy, které jsme kdy měly, teď ještě více bijí do očí. Jsme spolu 6 let, téměř stejně dlouho spolu bydlíme. Prošli jsme si za tu dobu krizí a rozchodem, ale vrátili se k sobě, nemohli jsme bez sebe být (rozchod trval 8 měsíců). Na dost věcí máme odlišné názory, což jsme do této doby vždy nějak vybalancovali. Blíží se termín svatby a mě z té představy bolí žaludek. Přítel začal více než kdy dřív trávit svůj volný čas svými koníčky, je pryč zhruba 5-6krát týdně. Dokonce řekl, že když nemáme rodinu, je to úplně jedno, když se doma sejdeme až pozdě večer. Já najednou cítím, že dělám špatně a úplně mě polévá hrůza z představy vše zrušit. Vše zařízené, domluvené, oznámení rozdané… a teď to vysvětlování a ty pohledy všech… Jsem zoufalá :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56494
7.8.20 22:26

Lepší teď, než pak plakat s miminem, že nemůžeš odejít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:31

No tak přesně jsem se cítila před svatbou. Nezrušila jsem nic kvůli lidem a za rok jsme se rozváděli…

• Citovat
  • Nahlásit
79
7.8.20 22:32
@Petra Z píše:
Lepší teď, než pak plakat s miminem, že nemůžeš odejít

Souhlasím. Ja bych to udělala. Prostě je to tvůj život. Kdo tí pak pomůže až budeš v rozjetym vlaku? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:35

ROZHODNĚ TO ZRUŠ! budeš na 150% litovat, když to neuděláš, já se takhle blbě vdala taky a litovala jsem už minutu po ANO, rozvedli jsme se dřív jak do roka, pak jsem teprve našla toho pravého a mohla jsem si ušetřit spoustu nervů a ještě víc peněz

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:37

Takhle jsem se cítila taky. Ale říkala jsem si, že urcite pochyby jsou normální. Rozvod přišel do dvou let

• Citovat
  • Nahlásit
222
7.8.20 22:37

Tak to zrus když to tak cítíš nikomu nic nemusíš vysvětlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24597
7.8.20 22:40

Tak se nevdávej…Nějakou dobu to bude okolí řešit, ale pak to vyvane, přijdou jiné záležitosti k přetřásání. A ty budeš mít klid na duši a srdce otevřené pro někoho, kdo bude stát za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:41

Zrušila bych to. Já měla pocit, že se nemůžu nadechnout. Rozvod řeším po 8 letech od svatby.

• Citovat
  • Nahlásit
8892
7.8.20 22:46

Vdávat by se ženská měla z přesvědčení. Ty přesvědčená nejsi, tak se nevdávej. Je to jednoduché, později už to tak jednoduché nebude. Pokud váháš, tak si zkus odpovědět na otázku, jestli je on ten pravý člověk, vedle kterého chceš usínat za třicet let. Nebo jestli si to vlastně umíš představit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:51

Taky jsem tenhle pocit měla, ale snažila se ho potlačit, můj nastávající mi dokonce měsíc před svatbou řekl, že na to s.re a už nemá zájem. Byla jsem těhotná, zoufalá, protože vnitřní hlas mi už dávno říkal, že tohle nemůže dobře dopadnout. Ale co by na to řekla rodina, vždyť už jsou všichni pozvaní apod… neměla jsem sílu se vzepřít, a dopadlo to tak, že už cestou z obřadu na oběd jsem si v duchu říkala: Bože, cos to udělala? No samozřejmě jsme se po pár letech rozvedli, byly to hrozné roky, které už mi nikdo nevrátí. Takže bych ti nejradši řekla neopakuj stokrát vykonané chyby žen před tebou! Buď ta, co umí vzít rozum do hrsti a především věří vnitřnímu hlasu, protože ten nikdy nelže. To jen my se ho snažíme obelstít, abysme pak ryli hubou v zemi a došli k poznání, že měl zase pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit
3123
7.8.20 23:04

Zrus to. Já měla stejné pocity, cestou na obřad jsem v autě brečela a do roka byl rozvod.. Můj muž mě netyral ani nic jiného, jen prostě to nebylo ono.. A věř mi, že hur než vysvětlovat zrušení svatby se ti bude vysvětlovat rozvod po pár měsících.. Držím ti pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13448
7.8.20 23:05

A nemá on taky jen nějakou predsvatebni ponorku? Nemá pocit že mu „ujíždí vlak“ a chce teď vše dohnat?
Neřeš to na netu, sedněte si spolu, pokud to půjde v klidu si s ním promluv a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
7.8.20 23:11

Taky jsem měla stejný pocit, při představě, jak kráčím k oltáři se mi dělalo na zvracení. Rozešla jsem se a říkám - díky bohu! Byli bychom se jednoho dne stejně rozvedli a mezitím bych byla jen nešťastná. Ten pravý na mě čekal skoro za rohem :srdce: Jo a nic se nedělo zlého, jen to bylo přechozené. Taky bylo jedno, kdy se kde sejdeme a tak, už mě vůbec neměl rád a já jeho taky ne. Přece se nevdáš kvůli hotovému oznámení? Lidi to nakonec pochopí, jde o tvůj život, ne jejich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2847
7.8.20 23:24

Známá takhle zrušila těsně před, oznámení rozdané, všecko domluvené.
Nakonec se ale vzali, o rok později, asi potřebovala dozrát, teď mají 3 děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama