Ze svoji přírodní blond na brunet

72
16.10.19 21:56

Ze svoji přírodní blond na brunet

Ahoj holky, jsem blondýna. Vlasy mám dlouhé až po zadek :roll: dlouho jsem byla spokojená ale taky jsem dlouho chtěla zkusit tu krásnou hnědou :lol: a teď jsem rozhodnuta zajít za kadeřnicí a hodit s ní o tom řeč :think: ale je tu někdo, kdo by mi poradil jestli je to dobrej napad? Strašně se potom bojim těch odrostu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10113
16.10.19 22:05

Odrosty budou vidět, s tím počítej. Já mám středně hnědé vlasy a barvím se už léta na černo. Musím nejpozději každé 4 týdny. A co zkusit nějakou jinou metodu, kde odrosty nejdou vidět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
16.10.19 22:08

Mám na mysli třeba balayage, když je dobře udělané, vypadá to luxusně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
16.10.19 23:04

Jestli máš hezký svoje vlasy, tak se na barvení vybodni, to je pak voser na furt. Jestli chceš změnu, zkus jen něco vymývacího, třeba pudry nebo spreje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.10.19 23:20

Kdysi dávno jsem zatoužila po hnědé. Už nikdy víc! Odrost u hlavy světlý a z dálky to vypadalo hodně divně, takže každou chvíli dobarvování. Musela jsem se začít víc líčit, protože jsem vypadala jako bledule. Dnes jsem zpět u blond, jen měním odstíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
25.10.19 15:19
@Neli114 píše:
Ahoj holky, jsem blondýna. Vlasy mám dlouhé až po zadek :roll: dlouho jsem byla spokojená ale taky jsem dlouho chtěla zkusit tu krásnou hnědou :lol: a teď jsem rozhodnuta zajít za kadeřnicí a hodit s ní o tom řeč :think: ale je tu někdo, kdo by mi poradil jestli je to dobrej napad? Strašně se potom bojim těch odrostu :zed:

A proč si ničit své krásné vlasy na hnědo? Co by za to jiné daly? Mám blond vlasy od narození a takovou blbost bych teda neudělala abych se obarvila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat