Ze vztahu se stalo kamarádství s výhodami

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
16.10.21 11:32

Ze vztahu se stalo kamarádství s výhodami

Ahoj, asi jen potrebuju slyšet názor někoho jiného. Nebo se proste vypsat.
Je mi 17 let s přítelem jsme spolu byli krásných 8 měsíců. Ačkoliv jsme každý trochu jiný, vztah nám dle mého celkem klapal. Poslední měsíc se to ovšem všechno začalo kazit. Umřela mi blízká osoba, kamarádce byla diagnostikována rakovina a mé vlastní zdravotní problémy též tuhle situaci zkomplikovaly. Cítila jsem, z vztah mezi námi je takový jiný z jeho strany. A po par dnech mi řekl, ze bude lepší když to ukončime, ze mi už není schopny davat to, co do vztahu dávám já. Ze me má stále rad ale nemůže mi říct, ze me miluje. Takže jsem to obrečela a nějak jsme spolu zase navázali kontakt. Omlouval se mi, ze mi nechtěl ublížit a ze ví ze to mám těžké, ale ze ho to trápilo a musel mi to říct co nejdřív. Tak jsme se bavili, ze se nechceme rozejít ve špatném ale ze zkusíme zůstat kamarády. No a pak se to zvrtlo. Nějak jsme se oba dopracovali k tomu ze se nám oboum styska, on pak navrhl možnost nad kterou jsem též uvažovala. Kamarádství s výhodami…
Ano sex mi chybí. Ale myslím ze jsem člověk který potřebuje mít pocit toho vztahu. On mi tvrdí ze to není takové to typické kamarádství s výhodami. Ze me ma rad akorát. Parkrat mi už řekl ze me miluje, ale tvrdí ze někdo někoho miluje neznamená ze spolu ty dva lidi mohou být. No dle me k sobě stale něco cítíme oba dva. Tajne doufám ze by z toho mohl být vztah. A jaký je váš názor? Být s nim kamarádka s v., nebo se na to vykašlat a počkat jestli tzv doleze; nebo se na to vykašlat úplně?
Děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
653
16.10.21 11:41

Pravdepodobne ma jiny objekt zajmu.

Vykasli se na nej, kluku jeste bude spoustu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
16.10.21 11:48
@Aukelpie píše:
Ahoj, asi jen potrebuju slyšet názor někoho jiného. Nebo se proste vypsat.
Je mi 17 let s přítelem jsme spolu byli krásných 8 měsíců. Ačkoliv jsme každý trochu jiný, vztah nám dle mého celkem klapal. Poslední měsíc se to ovšem všechno začalo kazit. Umřela mi blízká osoba, kamarádce byla diagnostikována rakovina a mé vlastní zdravotní problémy též tuhle situaci zkomplikovaly. Cítila jsem, z vztah mezi námi je takový jiný z jeho strany. A po par dnech mi řekl, ze bude lepší když to ukončime, ze mi už není schopny davat to, co do vztahu dávám já. Ze me má stále rad ale nemůže mi říct, ze me miluje. Takže jsem to obrečela a nějak jsme spolu zase navázali kontakt. Omlouval se mi, ze mi nechtěl ublížit a ze ví ze to mám těžké, ale ze ho to trápilo a musel mi to říct co nejdřív. Tak jsme se bavili, ze se nechceme rozejít ve špatném ale ze zkusíme zůstat kamarády. No a pak se to zvrtlo. Nějak jsme se oba dopracovali k tomu ze se nám oboum styska, on pak navrhl možnost nad kterou jsem též uvažovala. Kamarádství s výhodami…
Ano sex mi chybí. Ale myslím ze jsem člověk který potřebuje mít pocit toho vztahu. On mi tvrdí ze to není takové to typické kamarádství s výhodami. Ze me ma rad akorát. Parkrat mi už řekl ze me miluje, ale tvrdí ze někdo někoho miluje neznamená ze spolu ty dva lidi mohou být. No dle me k sobě stale něco cítíme oba dva. Tajne doufám ze by z toho mohl být vztah. A jaký je váš názor? Být s nim kamarádka s v., nebo se na to vykašlat a počkat jestli tzv doleze; nebo se na to vykašlat úplně?
Děkuji za názory

No, on by rád, aby tě měl na sex, a nemusel nic řešit. Takže za mě ne, budeš se jen trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11989
16.10.21 11:50

Já kamarádství s výhodami nezatracuju, taky jsem si tím prošla. Ale bylo mi 26, byla jsem single a velmi zaměstnaná, tak bylo fajn občas zajít s kamarádem na tenis a pak si to prodloužit saunou a příjemným večerem. Oba jsme věděli, že je to takto a vztah z toho nebude, a pro mě to byla příjemnější varianta, než sex s někým náhodným, nebo oblbování chlapů, se kterými jsem věděla, že s nimi být nechci.
V 17 letech snad mají přicházet první lásky, člověk si má užívat to chvění, když ten druhý napíše, ale i to trápení, když ho ten druhý nechce. Udělat ze sebe v 17 letech kamarádku s výhodami, a ještě s klukem, kterého jsi milovala a asi stále miluješ, je podle mě absolutní nesmysl. Ty budeš čekat, že to v něm zase probudíš, on bude vysmátý, protože bude mít všechno, co doteď, a ještě si k tomu bude moct pokukovat po jiných. Budeš se jen trápit. A přidej ještě fakt, že mladý kluk se tím určitě pochlubí kamarádům, takže budeš v jejich očích snadno dostupný objekt. Važ si sama sebe a nedělej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3078
16.10.21 11:51

Muj nazor je, ze jestli ty doufas, ze z toho bude zase vztah, tak to radsi ukonci uplne a na kamaradstvi se vykasli..myslim i bez vyhod..ty jsi zamilovana a porad doufas, on o to nestoji, asi te ma rad, to se nevylucuje, ale chce se vse nezavazne, a to se nezmeni…vase predstavy a city jsou nevyrovnane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36958
16.10.21 13:05

Chce jen sex. Ostatni ho moc nezajímá. On není poslední kluk na celém širém světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15960
16.10.21 13:18

Vykaslat.
Ztracis cas.
Navic on jakmile potka „tu pravou“, velmi rychle to s tebou skonci…

Pokud s nim porad doufas ve vztah, tak doufej sama a bez sexu s nim.

Btw v tezkych chvilich te nepodrzel… fakt takoveho chces…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 18:48

Jako kdybych to psala ja…Akorat ze ty jsi mlada na kamaradstvi s vyhodou a ja zas stara.Je mi 34let. Pritel me nechal, ze me ma jen rad, nemiluje…pak se ozval za par dni, ze by me rad obcas videl a ze ma na me chut.Pry jestli chci, muzem byt muj kamarad z vyhody :mrgreen:.Jeste mi to napsal takto s chybama, to me rozsekalo :roll:.Poslala sem ho do haje.Jak sem ho milovala, tak me to rychle preslo, co mi toto navrhnul.Moc dobre vedel, ze ho miluju a nabidne mi pro nej vyhodnou verzi :pocitac:.Ja bych se jen trapila tim, ze me chce jen do postele. No nebudem uz kamaradi ani bez vyhod :mrgreen: :mrgreen:.Nechci ho uz ani videt.Jsi mlada, najdes nekoho, kdo te bude milovat a ty jeho :srdce:.Se mnou uz to je horsi.Ale ani tak do toho nejdu, co mi nabidnul.

• Citovat
  • Nahlásit
2433
17.10.21 14:16

Vyprdni se na to. Tohle ve svým věku ještě nemáš zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
17.10.21 14:57

Když nemáte žádné starosti, tak tě miluje. Když potom přijde pro tebe těžké období, kdy potřebuješ podpořit, tak si zrovna uvědomí, že tě nemiluje…
Takový to „mám tě rád, ale nemiluju,“ "vlastně tě mám víc než rád, možná tě i miluju a možná ne.. " Jsou to jenom kecy
Prostě chce jen BRÁT a ne dávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
18.10.21 09:35

Holky nade mnou to shrnuly dobře. Když do vašeho vztahu přišly těžkosti, uvědomil si, že ho vlastně obtěžuješ, a rozhodl se z toho utéct. Teď, když jsou těžkosti pryč, uvědomil si, že jsi fajn holka a zase by rád zpět to hezký mezi vámi. Ale pozor! Jenom to hezký. Nic po něm nechtěj, nic od něj neočekávej. Proto ti navrhl tohle. Bude z toho mít ty výhody … a ty za to zaplatíš tím, že v době, kdy máš poznávat, co ve vztazích chceš a nechceš, zůstaneš zaseknutá v polovztahu, který v tobě zformuje a bude utvrzovat, že je normální dávat a nedostávat zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat