Ze zkušeností - jak zhubnout tuk na břiše ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:31
Ze zkusenosti - jak zhubnout tuk na brise ?

Ahojda, prosim o radu hlavne ty, ktere tento problem resily a zhubnout se podarilo…tedy, jak na to..diky :)

Reakce:
evill
Závislačka 3775 příspěvků 10.05.18 21:34

Vyvazeny jidelnicek plus pohyb, jako hubnuti cehokoliv jineho. Bricho musis i posilovat.

tajnaorient
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 10.05.18 21:37
@Anonymní píše:
Ahojda, prosim o radu hlavne ty, ktere tento problem resily a zhubnout se podarilo…tedy, jak na to..diky :)

Ahoj já jedu od ledna brichace Toma a taky chodím do fitka jednou týdně, doma pak cvičím na orbitreku a celkem břicho přes 18 cm dole jako super, pritom u toho Toma se fakt furt žere :lol: ale ještě něco málo chci dát dolů, já právě nejvíc měla břicho a zadek!!! ;)

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 10.05.18 21:44

Cvičení a správný jídelníček ;) nic jiného nepomůže, žádný zázrak neexistuje.

Ou
Kelišová 6585 příspěvků 10.05.18 21:47

1. musíte pořádně jíst - ne hladovět. Tedy minimálně bazální energetický příjem.
2. musíte se hýbat.
3. musíte pořádně spát a aktivně kompenzovat stres (nějaké relaxační cvičení/jóga a podobně) - stres vede k ukládání tuku do břicha. Stresu z venčí senezbavíte, ten je potřeba kompenzovat. Ten co si vytváříme sami ve své hlavě je potřeba redukovat - to je. Zbavit se sebenenávisti, omezit vnitřního kritika, naučit se zvládat úzkosti, umět si říct o pomoc, umět odpočívat a být na sebe hodná.

axelina
Závislačka 2670 příspěvků 10.05.18 22:25
@Anonymní píše:
Ahojda, prosim o radu hlavne ty, ktere tento problem resily a zhubnout se podarilo…tedy, jak na to..diky :)

mě pomohla až liposukce :-) odsato 300 g tuku pouze na brichu a super,. vypada to jak kdybych nedělala nic jineho než cvičila bricho pritom na to nemam vubec cas ted :-)

axelina
Závislačka 2670 příspěvků 10.05.18 22:26

@Balatonek liposukce pomuže a podle me to malý zazrak je…ja se trapila tolik let…už 10 let mam bricho odsáty a je pokoj.

marfra
Generální žvanilka 23264 příspěvků 20 inzerátů 10.05.18 23:01

80% bricha tvori strava, cviceni je jen takova pomucka, ktera to o malinko urychli. Takze zacit u jidla a cvicenim potom zpevnit. Hlavne nehladovet, hladovenim si telo uklada tuky, treba prave do bricha.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 11.05.18 00:11

Omezit sacharidy na rozumnou miru a ty jednoduche nejlepe vubec nejist, bastit hodne bilkovin a primerene tuku a hybat se (stridat beh a posilovani). Bricho jde dolu snad nejlip, staci upravit jidelnicek a zacit s fyzickou aktivitou.

Verun83
Echt Kelišová 9322 příspěvků 33 inzerátů 11.05.18 06:23

Mne dost pomaha omezeni peciva a cukru, pridani kvalitnich tuku a bilkovin. A k tomu cviceni. Cvicim 3× tydne 20 min. Stridam 2min kardio 2min posilovani. A jde to rychle.

KajaMia
Nováček 5 příspěvků 11.05.18 13:05

Já začala cvičit podle tohohle https://www.fitnessdarky.cz/…y-posilovny/ a celkem to začíná jít vidět. Ale už je to druhý měsíc:-D Takže to chce vytrvat, držet pestrou a zdravější stravu, nasadit přírodní spalovače tuku a ono to půjde pak:-) Držím palce

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34129 příspěvků 1 inzerát 11.05.18 15:09

1. Dodržovat vyvážený jídelníček, dostatek pohybu, pitný režim.
2. Omezit pečivo a výrobky z pšenice.
3. Zařadit cviky na posílení břišních svalů.
4. Promazávat kůži na břiše.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >