Reklama

Ze zkušeností - jak zhubnout tuk na břiše ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:31
Ze zkusenosti - jak zhubnout tuk na brise ?

Ahojda, prosim o radu hlavne ty, ktere tento problem resily a zhubnout se podarilo…tedy, jak na to..diky :)

Reklama

Reakce:

evill
Závislačka 3763 příspěvků 10.05.18 21:34

Vyvazeny jidelnicek plus pohyb, jako hubnuti cehokoliv jineho. Bricho musis i posilovat.

tajnaorient
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 10.05.18 21:37
@Anonymní píše:
Ahojda, prosim o radu hlavne ty, ktere tento problem resily a zhubnout se podarilo…tedy, jak na to..diky :)

Ahoj já jedu od ledna brichace Toma a taky chodím do fitka jednou týdně, doma pak cvičím na orbitreku a celkem břicho přes 18 cm dole jako super, pritom u toho Toma se fakt furt žere :lol: ale ještě něco málo chci dát dolů, já právě nejvíc měla břicho a zadek!!! ;)

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 10.05.18 21:44

Cvičení a správný jídelníček ;) nic jiného nepomůže, žádný zázrak neexistuje.

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 10.05.18 21:47

1. musíte pořádně jíst - ne hladovět. Tedy minimálně bazální energetický příjem.
2. musíte se hýbat.
3. musíte pořádně spát a aktivně kompenzovat stres (nějaké relaxační cvičení/jóga a podobně) - stres vede k ukládání tuku do břicha. Stresu z venčí senezbavíte, ten je potřeba kompenzovat. Ten co si vytváříme sami ve své hlavě je potřeba redukovat - to je. Zbavit se sebenenávisti, omezit vnitřního kritika, naučit se zvládat úzkosti, umět si říct o pomoc, umět odpočívat a být na sebe hodná.

axelina
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 3 inzeráty 10.05.18 22:25
@Anonymní píše:
Ahojda, prosim o radu hlavne ty, ktere tento problem resily a zhubnout se podarilo…tedy, jak na to..diky :)

mě pomohla až liposukce :-) odsato 300 g tuku pouze na brichu a super,. vypada to jak kdybych nedělala nic jineho než cvičila bricho pritom na to nemam vubec cas ted :-)

axelina
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 3 inzeráty 10.05.18 22:26

@Balatonek liposukce pomuže a podle me to malý zazrak je…ja se trapila tolik let…už 10 let mam bricho odsáty a je pokoj.

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 10.05.18 23:01

80% bricha tvori strava, cviceni je jen takova pomucka, ktera to o malinko urychli. Takze zacit u jidla a cvicenim potom zpevnit. Hlavne nehladovet, hladovenim si telo uklada tuky, treba prave do bricha.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 11.05.18 00:11

Omezit sacharidy na rozumnou miru a ty jednoduche nejlepe vubec nejist, bastit hodne bilkovin a primerene tuku a hybat se (stridat beh a posilovani). Bricho jde dolu snad nejlip, staci upravit jidelnicek a zacit s fyzickou aktivitou.

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 11.05.18 06:23

Mne dost pomaha omezeni peciva a cukru, pridani kvalitnich tuku a bilkovin. A k tomu cviceni. Cvicim 3× tydne 20 min. Stridam 2min kardio 2min posilovani. A jde to rychle.

KajaMia
Nováček 5 příspěvků 3 inzeráty 11.05.18 13:05

Já začala cvičit podle tohohle https://www.fitnessdarky.cz/…y-posilovny/ a celkem to začíná jít vidět. Ale už je to druhý měsíc:-D Takže to chce vytrvat, držet pestrou a zdravější stravu, nasadit přírodní spalovače tuku a ono to půjde pak:-) Držím palce

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32998 příspěvků 10 inzerátů 11.05.18 15:09

1. Dodržovat vyvážený jídelníček, dostatek pohybu, pitný režim.
2. Omezit pečivo a výrobky z pšenice.
3. Zařadit cviky na posílení břišních svalů.
4. Promazávat kůži na břiše.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama