Ze zloby vší silou bouchnul pěstí do zdi

Anonymní
14.2.20 12:31

Ze zloby vší silou bouchnul pěstí do zdi

Ahoj, prosím anonym, jedná se o citlivý údaj.

Mám vlastně docela harmonický vztah s přítelem, jsme bez dětí. Včera jsem přišla trochu navátá, ale nic hrozného, slyšel mě přicházet, šel mi naproti a pustil do bytu zaneřáděného psa, kterého jsem měla s sebou. Mám světlý koberec, tak jsem hned začala láteřit, proč psa neutřel, ale bylo to v mezích. On si to hned vzal, podle mě zbytečně moc, že ho peskuji a že to dělat nebudu…něco jsem na to odvětila a on vzteky vrazil pěstí do dveří a pak do zdi. Tohle mu absolutně není vlastní, z 99 % je to kliďas. Ano, každý má nárok se naštvat, ale tohle mi nepřišlo úměrné situaci. Vylítla jsem, ať se laskavě uklidní, že příště takhle vrazí třeba do mně??? Proběhlo ještě nějakých pár názorů, nic slovně sprostého, ale řekla jsem mu, že jestli se takhle hodlá chovat i nadále, že nám bez sebe bude možná líp :nevim: pak jsem šla spát na gauč. Pak ještě přišel a dal mi pusu, ale já dělala, že spím, a ráno jsem odešla dřív do práce.
Roztržka se stane. Ale jsem s ním necelé dva roky a takhle ho ještě neznám. A najednou mám pocit, že se mi rozkrylo něco, co mě děsí. Já vím, mám na tom i já podíl viny, ale jeho reakce mi přišla přes čáru a prostě se bojím, aby takovy jiný zkrat nedopadl jinak, třeba hůř.

Co si o tom myslíte? Nebo to hrotím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1676
14.2.20 12:33

Možná už toho na něj bylo moc a situace to vygradovala. Ale i já osobně raději vzteky bouchnu do zdi než do člověka. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 12:35

Mně by vadilo už jen to, že přijdeš navátá a psa si nepohlídáš a neočištíš sama. Agresí bych určitě nereagovala, ale myslela si o tobě svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23084
14.2.20 12:35
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym, jedná se o citlivý údaj.

Mám vlastně docela harmonický vztah s přítelem, jsme bez dětí. Včera jsem přišla trochu navátá, ale nic hrozného, slyšel mě přicházet, šel mi naproti a pustil do bytu zaneřáděného psa, kterého jsem měla s sebou. Mám světlý koberec, tak jsem hned začala láteřit, proč psa neutřel, ale bylo to v mezích. On si to hned vzal, podle mě zbytečně moc, že ho peskuji a že to dělat nebudu…něco jsem na to odvětila a on vzteky vrazil pěstí do dveří a pak do zdi. Tohle mu absolutně není vlastní, z 99 % je to kliďas. Ano, každý má nárok se naštvat, ale tohle mi nepřišlo úměrné situaci. Vylítla jsem, ať se laskavě uklidní, že příště takhle vrazí třeba do mně??? Proběhlo ještě nějakých pár názorů, nic slovně sprostého, ale řekla jsem mu, že jestli se takhle hodlá chovat i nadále, že nám bez sebe bude možná líp :nevim: pak jsem šla spát na gauč. Pak ještě přišel a dal mi pusu, ale já dělala, že spím, a ráno jsem odešla dřív do práce.
Roztržka se stane. Ale jsem s ním necelé dva roky a takhle ho ještě neznám. A najednou mám pocit, že se mi rozkrylo něco, co mě děsí. Já vím, mám na tom i já podíl viny, ale jeho reakce mi přišla přes čáru a prostě se bojím, aby takovy jiný zkrat nedopadl jinak, třeba hůř.

Co si o tom myslíte? Nebo to hrotím?

No já bych si gratulovala, že s takovým mám jen psa. Pro mě naprosto neadekvátní reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 12:39

@nakreslenypanacek jasně, jelikož žena, která pije alkohol, je fuj, že.
Dveře mi nečekaně otevřel on, proto jsem nestihla psa odovolat, proklouznul mu.

• Nahlásit
  • Citovat
3411
14.2.20 12:41

No jestli takhle běžně chodíš venčit psa a přitom se ožrat, tak se mu ani nedivím, že to vygradovalo :mrgreen: a ještě ho zje. eš, že psa pustil dovnitř.. Tak ho příště nech doma, on ho vyvenčí i bez pití, snad :lol: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15142
14.2.20 12:41

Takže ty přijdeš z venku se špinavým psem a navátá, on ti jde naproti, ale je ten špatný? Proč sis psa nedržela? Taky nepíšeš co si mu odvětila :nevim: my tam nebyli, takže netušíme jestli je reakce adekvátní situaci, ale pokud jenom bouchnul do zdi, tak je to pořád lepší než aby bouchnul do tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3547
14.2.20 12:43

Každý může vylítnout, i 99% kliďas, ale psa jsi měla řešit hlavně ty. Né on. A ještě mu za to vynadat??? A pak dělat ještě uraženou mě fakt přijde dost. Viditelně to tvému muži bylo líto. Za mě by jsi měla začít u sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404

A já ho docela chápu. Přijdeš nalitá, psa nemáš na vodítku a on je ten špatnej… Možná jsi neuhlídala intonaci, možná byla jedovatá a jen si to v opilosti neuvědomuješ. Jo a nalitá ženská je fuj, o to žádná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Dveře mi nečekaně otevřel on, proto jsem nestihla psa odovolat, proklouznul mu.

• Nahlásit
  • Citovat
2749
14.2.20 12:45
@Anonymní píše:
Dveře mi nečekaně otevřel on, proto jsem nestihla psa odovolat, proklouznul mu.

Opilá žena je fuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734
14.2.20 12:46

Nevíš jakou měl naladu předtím… Ale kd, z přijdeš opilá, se špinavým psem a ještě na něj drzkujes tak co čekáš? To bys měla řešit s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3547
14.2.20 12:46
@Anonymní píše:
Dveře mi nečekaně otevřel on, proto jsem nestihla psa odovolat, proklouznul mu.

Neřeším, že piješ. Každý si občas dá sklenku,…, ale tvoje reakce byla dost nepřiměřená. Dalo se to řešit i klidně. Prostě jsi to nezvládla. Manželovi bych se omluvila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 12:48

No holka, já ti nevím.. :think:
Mě přijít přítel domů opilý, se psem na volno a ještě by mi řekl, že on to uklízet nebude?
Vážně ti příjde v pořádku chodit byť třeba v náladě se psem na volno a pak se ještě urazit a poukazovat na chování partnera? :think:

Buď ráda, že si vztek vybil na dveřích a ne na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28179
14.2.20 12:48

Tak sis ho mela drzet :lol: on za to asi taky nemohl ze tam pes vlitnul. Podle mne byla neprimerena tvoje reakce, byla to tvoje chyba, jeho reakce taky ne uplne ok, ale chapu ze se nastval a bouchnuti do steny bych neresila. Takze jo, hrotis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama