Žebříček / přehled nejlajkovanějších příspěvků

11852
20.9.20 18:28

Žebříček / přehled nejlajkovanějších příspěvků

Co takhle založit diskusi / žebříček / přehled příspěvků s nejvíce lajky (srdíčky)? Příspěvky by se tam pochopitelně zařazovaly automaticky. Kolikrát narazím na skvělý příspěvek uprostřed jinak celkem nudné diskuse - tohle by mohlo přitáhnout k jinak „nudnému“ tématu víc uživatelek (uživatelů).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3690
20.9.20 18:42

@Prof. Farnsworth když vidím, že na jednoho normálního uživatele tu je alespoň deset hovadských, tak se obávám další vlny fejků, kteří si budou účelově lajkovat svoje příspěvky. Ale třeba jsem jen pesimista :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
20.9.20 18:43

@Zumpa tak smeny v praci jsou dlouhy a je treba si trochu zlepsit score. Nabizim i vylepseni ostatnim. 1 :srdce: za 10kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48779
20.9.20 19:00

@Cenarius Zu teuer. Ale abych upozornil na tuto diskuzi, s jejichž záměrem souhlasím@admin :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11852
20.9.20 19:02
@Zumpa píše:
@Prof. Farnsworth když vidím, že na jednoho normálního uživatele tu je alespoň deset hovadských, tak se obávám další vlny fejků, kteří si budou účelově lajkovat svoje příspěvky. Ale třeba jsem jen pesimista :mrgreen:

Hele, ty hodně lajkovaný příspěvky mají tak 40 lajků a víc. Na to by sis musel založit 40 nových identit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10435
20.9.20 19:05
@Cenarius píše:
@Zumpa tak smeny v praci jsou dlouhy a je treba si trochu zlepsit score. Nabizim i vylepseni ostatnim. 1 :srdce: za 10kc

Recipročně - dlužíš mi pětku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
20.9.20 19:21
@Zumpa píše:
@Prof. Farnsworth když vidím, že na jednoho normálního uživatele tu je alespoň deset hovadských, tak se obávám další vlny fejků, kteří si budou účelově lajkovat svoje příspěvky. Ale třeba jsem jen pesimista :mrgreen:

opět s tebou musím souhlasit. Těch zhovadilých diskusí je tady opravdu víc, než hodně. A pořád dost tupců, co živí trolly, nebo je nepoznají, nebo si jen v těch nesmyslech libují. Celkově tady klesla úroveň do primitivismu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
20.9.20 19:26

Nevím, jestli jsou to vždycky ty nejlajkovanější, ale občas se v diskuzích (ať už je téma právo, daně nebo pečení) objeví někdo, kdo očividně ví, o čem mluví a přispěje fakt hodnotným příspěvkem. Ocenila bych možnost si podobné příspěvky jedním kliknutím ukládat. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20298
20.9.20 19:34
@Berry77 píše:
opět s tebou musím souhlasit. Těch zhovadilých diskusí je tady opravdu víc, než hodně. A pořád dost tupců, co živí trolly, nebo je nepoznají, nebo si jen v těch nesmyslech libují. Celkově tady klesla úroveň do primitivismu.

já nevím, co tu kde kdo se snaží řešit. Je tu spousta různých diskuzí a je jedno, jaké mají úrovně. Každý ať si najde tu svoji a ty ostatní vynechá, pokud mu tak bezbředně vadí. Nejhorší jsou ti vychovávači druhých, ale doma si pořádek udělat neumí. :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
20.9.20 19:41
@Prof. Farnsworth píše:
Hele, ty hodně lajkovaný příspěvky mají tak 40 lajků a víc. Na to by sis musel založit 40 nových identit ;)

To pro některé postižené jedince nebude problém :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
20.9.20 20:18
@opozice píše:
já nevím, co tu kde kdo se snaží řešit. Je tu spousta různých diskuzí a je jedno, jaké mají úrovně. Každý ať si najde tu svoji a ty ostatní vynechá, pokud mu tak bezbředně vadí. Nejhorší jsou ti vychovávači druhých, ale doma si pořádek udělat neumí. :mrgreen: :mavam:

Primárně tenhle web býval pro těhotné a maminky, dnes má diskuse od anonymních úchylů dvacet stránek a na konkrétní dotaz ohledně kočárku, nebo knihy pro děti ti nikdo neodpoví. :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20298
20.9.20 20:27
@Berry77 píše:
Primárně tenhle web býval pro těhotné a maminky, dnes má diskuse od anonymních úchylů dvacet stránek a na konkrétní dotaz ohledně kočárku, nebo knihy pro děti ti nikdo neodpoví. :mrgreen: :mavam:

bohužel je to evoluční vývoj, tak jako u všeho. :mrgreen: Jdeš do obchodu pro chleba a nakonec doneseš domů ještě máslo a marmeládu. Pro mě jsou to prkotiny, řekl bych jsou důležitější věci, než plakat nad tím, zda ten, či onen něco napíše, co zrovna mě se nelíbí. :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
21.9.20 00:13
@Prof. Farnsworth píše:
Co takhle založit diskusi / žebříček / přehled příspěvků s nejvíce lajky (srdíčky)? Příspěvky by se tam pochopitelně zařazovaly automaticky. Kolikrát narazím na skvělý příspěvek uprostřed jinak celkem nudné diskuse - tohle by mohlo přitáhnout k jinak „nudnému“ tématu víc uživatelek (uživatelů).

Se nedělej, beztak se chceš vidět na stupních vítězů… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56710
21.9.20 00:13
@Berry77 píše:
Primárně tenhle web býval pro těhotné a maminky, dnes má diskuse od anonymních úchylů dvacet stránek a na konkrétní dotaz ohledně kočárku, nebo knihy pro děti ti nikdo neodpoví. :mrgreen: :mavam:

Já jsem pro antilajky

🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
21.9.20 07:55
@Venetia píše:
Já jsem pro antilajky🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤

Já taky, bo to bych jich měl nejvíc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit