Žebřiny nebo lezecká stěna - co je lepší do pokojíčku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 14.03.18 15:03
Žebřiny nebo lezecká stěna - co je lepší do pokojíčku?

Manžel vyrobil do pokojíčku lanový trojúhelníkový žebřík… na stěně budou žebřiny a na ně navazovat možnost přelezení na ten žebřík… nebo se dá opačně lézt - ze žebříku na stěnu… a právě přemýšlíme - zda dát na stěnu žebřiny nebo lezeckou stěnu…

máte někdo doma? nebo někde jinde?

děkuji předem za rady a tipy :kytka:

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26484 příspěvků 14.03.18 15:14

Mame stenu. Bez zebriku. Jestli jsou lepsi zebriny nebo stena - to se prece neda rict, zalezi co chces radsi. U nas se na ni stejne leze hlavne kdyz dojde navsteva. Jinak si ji moc nevsimaji. Na zebrinach je to nuda, ale muzes na nich zas cvicit.

3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 14.03.18 15:32

@suvik no, mě se také zdá, že je to na žebřinách nuda…

ano, samozřejmě, že záleží na tom, co chceme… nebo děti chtějí… mě spíš zajímalo, co kdo doma má a jak jsou spokojeni… no, asi z žebřin se lépe leze na žebřík a opačně… a když už nic, tak si na žebřiny zavěsíme oblečení :mrgreen:

suvik
Nadpozemská drbna 26484 příspěvků 14.03.18 19:20

To jsem chtela taky napsat, ze z a na zebrik se poleze lip z zebrin.

3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 14.03.18 21:20

@suvik :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >