Zestárla jsem rychle - z trápení ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 00:15
Zedtarla jsem rychle problemy ve vzrahu :-(

Ahoj holky potrebuji se vypovidat…mame s manzelen problem ve vztahu ktery se uz skoro vyreseny…snad se nebude opakovat :nevim:
Byla u nas ve vztahu oboustranna nevera proste hnus…ale vse jsme si byrikali a zustali jsme spolu a slibili ze se to nebude opakovat…
Alr ja pozoruju ze za posledni 3 roky co byl ten problem nevery jsem htozne zestarla v obliceji…
Da se s tim neco delat…

Reakce:
není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 09.03.19 00:23

Česky prosím.

LaPaloma
Závislačka 2660 příspěvků 09.03.19 00:24

Spát, neopalovat, dobré jídlo, vitaminy, voda.
Bohužel, v obličeji se podepíšou starosti, nemoci, i vztahy - nálada. Vidím to na spoustě lidí, u kterých vím, že se jim něco dělo nebo děje špatného.
Mám kamarádku, která se honila pro nic za nic jak čokl, až jsem viděla, jak je strhaná. Pak vysadila a za 2 měsíce se jí obličej rozjasnil, trochu vyhladil (asi přibrala 2 kilíčka).
Ale do původního stavu se to nevrátí, na to nevěřím.

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 09.03.19 01:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky potrebuji se vypovidat…mame s manzelen problem ve vztahu ktery se uz skoro vyreseny…snad se nebude opakovat :nevim:
Byla u nas ve vztahu oboustranna nevera proste hnus…ale vse jsme si byrikali a zustali jsme spolu a slibili ze se to nebude opakovat…
Alr ja pozoruju ze za posledni 3 roky co byl ten problem nevery jsem htozne zestarla v obliceji…
Da se s tim neco delat…

Pokud jsou vrásky už hodně viditelné, pomohou injekční výplně kyselinou hyaluronovou. V oblasti čela má dobrý efekt aplikace Botoxu. V případě povislých očních víček doporučuji plastickou operaci /případně i spodních/. Jinak pravidelný spánek, hodně vitamínů. Dobré jsou taky přípravky na obličej na bázi peptidů.Můžeš taky zkusit obličejovou gymnastiku.
 https://www.youtube.com/watch?…

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 09.03.19 03:30

@nostress No nevím, jsem chlap, ale tu gymnastiku bych teda nedělal, protože bych se bál že dostanu do obličeje křeč. Viděla jsi paní Holubovou ve filmu Skřítek ? Myslím, že je lepší zajít si ke kosmetičce.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 09.03.19 03:40
@Anonymní píše:
Da se s tim neco delat…

…navic ty problemy s ocima, ze. A jemna motorika je taky v tahu :(

S tim xichtem nevim, ale na to ostatni by pomohl mobil s vetsi obrazovkou. Phablet se tomu rika. Tusim…

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 09.03.19 07:30

A nezhubla jste??

Ou
Kelišová 6942 příspěvků 09.03.19 09:33

1. nauč se relaxovat - nějaké relaxační cvičení praktikuj ráno i večer.
2. obličej si jemně masíruj, aby se uvolnily zatuhlé svaly - případně tedy s tím choď na kosmetiku - masáž obličeje a regenerace.
3. hodně choď do přírody, co nejvíc se směj, dělej co nejvíce činností, které tě těší. Alespoň jednu denně a uvědom si že tě to těší. Případně zkus si psát deník vděčnosti. http://psychologicketipy.cz/…k-vdecnosti/

Váš příspěvek
Reklama