Žehlička na vlasy - na jemné a nepoddajné

3638
27.1.16 18:42

žehlička na vlasy - na jemné a nepoddajné

Ahoj holky, chci se prosím zeptat: chtěla bych si pořídit žehličku na vlasy, ale je šíleně typů a já se v tom vůbec nevyznám. Poraíte mi prosím? Nebo napíšete, se kterými jste spokojené?
Mám hrozně jemné a řídké vlasy, rovné, žehličku bych chtěla hlavně pro nějakou úpravu (kadeřnice mi minulý týden vlasy vyžehlila a měla jsem je takové lesklé, upravené), ale fakt nevím jakou.Aby mi i neničila vlasy.
Děkuji moc za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3686
27.1.16 18:57

Sencor shi 782GR
cenově dostupná, designove velmi pěkná, a šlape jak má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
27.1.16 19:42

V podstate kazda od Remingtonu. Ale neexistuje zehlicka, ktera by nenicila vlasy. I kdyz nekteri zaryte tvrdi, ze nektere zehlicky vlasy nenici. Pokud mas jemne vlasy, urcite ji nepouzivej denne, casem by sis je oddelala. Taky mam jěne vlasy a na zehlicku uz jsem se vybodla. A to jsem nikdy nemela zehlicku pod 2tis a do vlasove kosmetiky jsem investovala majlant.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
27.1.16 19:49

Nejlepší jsou žehličky GHD, ale připlatíš si. Nedá se srovnat s obyčejnými žehličkami typu Remington, Braun apod.

http://www.prozdravevlasy.cz/…delsi-vlasy/?…

• Nahlásit
  • Citovat
1220
27.1.16 19:52

@Meha ja mam doma Gold Max dovezenou z Anglie a moc jsem tedy rozdil nezaznamenala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
27.1.16 19:55

@Dianela Já jsem si na doporučení pořídila GHD gold classic a rozdíl vidím. Před tím jsem měla všechny možné žehličky, ale tahle je pro mě nejlepší. Vlasy jsou fakt rovné (a to je přejedu jednou), lesklé, jsem spokojená.
Ale docela mě zarazilo že Ty ne, tak možná všem nesedí.
Asi to chce vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
1220
27.1.16 19:58

@Meha O vysledny uces nejde, proti tomu ani popel :) Spis mi jde o vec lamavosti vlasu. Pomohlo mi az uplne tepelnou upravu pomoci zehlicky eliminovat, tak to myslim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
27.1.16 20:08

@Dianela Jo aha, chápu. Tak to souhlasím, vlasy poškozuje jako každá jiná :).

• Nahlásit
  • Citovat
44433
27.1.16 20:20

@SarkaNovo mám žehličku z lidlu, jsem s ní spokojená. K tomu používám speciální sprej na hladkou úpravu vlasů, co je i chrání od Schwarzkopf, bez toho bych si to neriskla. Ale žehlím spíš příležitostně, jednou za měsíc, dva - pravidelně ne. To bych šla asi do toho Remingtonu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama