Žehlička pro vertikální napařování, zkušenost, recenze

1269
12.1.20 19:00

Žehlička pro vertikální napařování, zkušenost, recenze

Dobrý den :mavam:,
zajímaly by mne vaše zkušenosti s vertikální napařovací žehličkou :) Ráda bych nějakou pořídila do domácnosti, na takové to rychlo narovnání triček/košilí před odchodem ven :)
Pravidelné žehlení neprovozuji, věci ze sušičky dáváme hned na ramínka, ale není to žádná 100% nádhera, co si budem :mrgreen:
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.1.20 20:59

Leylen, jsem na tom stejně jako ty. Susicka stále jede a ne vše je z ní dokonalé. Pár kousků prostě třeba projet ještě klasickou zehlickou nebo párou při vertikalnim žehlení.
Dostala jsem k Vánocům Philips Steam&Go Plus. Zatím jsem použila asi na čtyři kousky oblečení (hlavně košile - rukávy, oblast ramen a limecek). Zahyby se vyrovnaly krásně; jen je třeba počítat s tím, že po „zehleni“ je oblečení drobet zavlhlé. - Nejlépe tedy naparit jako první, jít si udělat snídani a obleknuti do prave vyzehleneho až zcela před odchodem.
Jinak spokojenost, funguje jak má, voda se nahreje za chvíli.
S velkými parnimi stanicemi umoznujicimi i vertikální ž. skusenost nemám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
12.1.20 21:05

Ja mam obyc naparovac… za me je super, neumi to teda zaclony, ale kosile, kalhoty to zvlada a to rekneme i s potrebnymi,,puky,, :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
13.1.20 07:24

@Scandanaviana Na ten jsem podle recenzí a hodnocení na heuréce koukala taky :) skvělá informace, že je to po napaření trochu navlhlé :) zkoušela si s tím přejet rifle, nebo kalhoty? :) nejde mi o nic úhledného :mrgreen:

@llida co si můžu představit pod slovem obyčejný napařovač? :lol: ten si představuji totiž taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
13.1.20 19:02

Neco takovehleho mam, jen to chce koukat na vykon, jinak jsou podle me stejny tyhle obyc. naparovace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat