Zelená karta Allianz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 11.07.18 20:16
Zelená karta Allianz

Ahoj,
máte prosím někdo povinné ručení a havarijko u Allianz? Posílají zelenou kartu automaticky?
Právě jsem zjistila, že starou mám propadlou a novou mi neposlali, i když mám vše dávno zaplacené. Na webu jsem si už požadavek o zaslání zadala, jde mi spíš o příště.
 Děkuju

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 11.07.18 20:21

@monika215 já měla u Allianz jen povinné ručení a chodila mu kazdoročně. Třeba jen chyba v systému…zkus napsat e-mail,jestli je potřeba si ji vyžádat každý rok

Janli
Kelišová 6034 příspěvků 9 inzerátů 11.07.18 20:23

Posílají automaticky

Addel.s
Nováček 9 příspěvků 11.07.18 20:24

Já mam Allianz a novou zelenou kartu mi vždycky poslali asi 2 měsíce nebo určitě měsíc před skončením platnosti té staré.. :mavam:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 11.07.18 20:30

Zavolej na jejich linku nebo kontaktuj sveho financniho poradce pokud mas. Poslou ti ji obratem. Mohla se nekde zatoulat u CP. Ani bych se nedivila.

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10374 příspěvků 11.07.18 20:33

Posílají. Jednou mi teda nepřišla, protože jsem měnila osobní údaje a zapomněla jsem na to a vytiskli mi ji na pobočce na počkání

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 11.07.18 20:34

@Addel.s @Janli @Aduš8
A posílají ji už s fakturou anebo až po zaplacení?

@Sailah
Děkuju, na jejich linku jsem zkoušela volat před hodinou, ale už měli po pracovni době.

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 11.07.18 20:35

@Lekninka91
Já právě taky měnila adresu, ale ještě před zaplacením a víc než měsíc před začátkem platnosti nové ji měli v systému změněnou

Sailah
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 11.07.18 20:39

@monika215 jn maji snad jen do 5.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 11.07.18 20:43

@monika215 mně chodila s fakturou a ročním ,, zúčtováním" . Když byla změna částky a tak…a podle čeho jsi fakturu platila? Já si totiž myslím,že mi přišla už vás měsíce před propadnutím té staré. Možná ti ji fakt poslali na starou adresu. Ale jestli máš v blízkosti pobočku,dostaneš ji na počkání.

Addel.s
Nováček 9 příspěvků 11.07.18 20:43

Tak v tom ti neporadím, já platím pojištění měsíčně z účtu, takže faktury nedostávám..

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 11.07.18 20:47

@Aduš8 Aha, tak to možná poslali s fakturou na starou adresu. A posílají ti fakturu i emailem? Mě totiž došla faktura a zúčtování emailem a zelená karta k ní přidaná nebyla.
Taky jsem se dívala na web na Moje Allianz a tam je seznam všech dokumentů a v nich je právě jen zelená karta v 2017 a pak ta faktura a potvrzení změny adresy 2018. Máš tam tu kartu na webu uvedenou v dokumentech každoročně?

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 11.07.18 20:52

Jo a s tou pobočkou je trochu problém - musela bych tam dojet autem, ale nemám platnou zelenou kartu.
S píš tam zkusím zítra zavolat, jestli mi nepošlou kopii mailem

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 11.07.18 20:58

Já to pojištění už nemám,to auto jsem prodala,co mi chodilo na e-mail si už nepamatuji. Vim,že jsem vždycky platila podle vyúčtování přiloženého k zelené kartě,protože se i stalo,že mi pojistku zvedli.

Ivan PPZ
Kelišová 5672 příspěvků 12.07.18 18:50
@monika215 píše:
Ahoj,
máte prosím někdo povinné ručení a havarijko u Allianz? Posílají zelenou kartu automaticky?
Právě jsem zjistila, že starou mám propadlou a novou mi neposlali

Zastavte se kdekoli u Allianz a oni vám ZK vytisknou.
Každý rok chodí nový předpis platby a ZK poštou. Ale je potřeba mít v pořádku adresy, případně si zavést korespondenční adresu.
ZK posílají předem, cca 2 měsíce před výročím, takže v době, kdy nové pojistné nemáte zaplacené.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >