Zelená káva se zázvorem - pomohla Vám zhubnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cosmic
Kelišová 6095 příspěvků 09.10.14 08:06
Zelená káva se zázvorem - pomohla Vám zhubnout?

Zajímalo by mne, jestli někdo má osobní zkušenosti s produktem zelený čaj se zázvorem?!

Docela mě nadchl tento článek…
http://womanblog.me/katerina/

Písněte jestli jste vyzkoušeli, kolik jste zhubli, za jak dlouho a jestli jste se nějak extra omezovali a jaký produkt jste konkrétně měli.

Díkyyy a hezký den

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 08:27

Toto jsou všechno nalhané, propagační kecy. Pokud chceš zhubnout, změň jídelníček, začni na sobě makat a půjde to. ;)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 09.10.14 08:30

No takhle… kamarádka na tom zhubla 16 kilo. Jenže se tak odvodnila, že zkolabovala a pak to všechno zas měla zpátky jakmile to přestala brát. Ale někdo si to moc chválí. Já se těhlech produktů bojím. Radši hubnu pohybem a změnou stravy.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 09.10.14 08:47

@Cosmic Ta dáma dostala za propagaci toho výrobku určitě slušně zaplaceno. Ani těm příspěvkům spokojených pohublých pijáků dole pod článkem nevěřím. Takových nicků si založím tucet, když budu chtít, aby se mi výrobek prodával.

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 08:49

Ahoj, neznám nikoho, kdo by tohle zkoušel, ale přesto píšu. Ideální je změnit jídelníček a začít trochu sportovat, podle toho, jak kdo sport může nebo ne. Každopádně jídlo je v hubnutí číslo jedna. A k té změně jídelníčku můžeš jako podporu užívat nějaký bezpečný preparát z čaje nebo kávy, nebo z něčeho dalšího, co podporuje spalování tuků. Ale jen jako podpora při změně jídelníčku, aby to šlo líp. Hodně se teď doporučuje třeba čaj Matcha, prý pomáhá urychlit metabolismus. Nikdy ale nezabere nějaký preparát sám o sobě. A když jo, tak po vysazení jdou kila zpět nahoru a častokrát i s bonusem v podobě kil navíc. Zkus začít třeba Havlíčkovým jídelníčkem. Aspoň pro inspiraci, potom poznáš, co vyhovuje tobě. A ještě doporučuju tento blog. Najdeš tam všechno, co potřebuješ o složení stravy, o pohybu a pokud si blog přečteš opravdu poctivě, bude to stačit k tomu, abys věděla, že hubnutí není o hladovění a budeš si sama umět přetvořit jídlo tak, aby bylo zdravější :)

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20197 příspěvků 09.10.14 09:05

Kdybych mohla zapnout pocitac a detekovat fotky, tak by se urcite ukazalo, ze pani Katerina a ty pod ni asi nebudou uplne ony ;)

Peczka
Nováček 09.10.14 09:13

Nejlepší je začít se hýbat a změnit jídelníček.
Já začala doma cvičit, omezila jsem teda jen sladkosti, čipsy a tak a dávala si menší porce a pěkně jsem zhubla. A klidně jsem si dala i slaninku. Takovým produktům nevěřím. Kdyby to opravdu fungovalo, tak je celý svět štíhlý a nikdo neřeší obezitu :nevim:

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 09.10.14 09:26

@Cosmic Já teda myslím že to jakože může „podpořit“ hubnutí. Třeba když jsem já hubla, přestala jsem dávat do kávy (moje droga) cukr ale špětku skořice… Dříve bych neslazenou kávu nedala a dnes zas nepozřu oslazenou. Nicméně že by se po tom jako hublo… myslím kdyby takový výrobek skutečně existoval, neexistuje obezita :think:. Bohužel jedině úprava jídelníčku a pohyb :(

Cosmic
Kelišová 6095 příspěvků 09.10.14 10:01

Diky holky, ja vim, ze je to o strave a pohybu:) to mi nemusi nikdo psat, dotaz znel jasne, jestli sami mate zkusenost s tim zelenym cajem se zazvorem:))) ale diky.. diskuze se zvrhla trosku jinam..

jinak kdyz jsme u hubnuti, nak nepotrebuji, spis zpevnit a na to doporucuji jillian, cvicila jsem s ni sice jen tech 30 dni, ale bylo to znat, mit cas a silu a cvicit kazdy den, tak by to bylo super, cvicila jsem rano a cely den byl o necem jinym:D..jo a ja jidlo miluju, neumim si ho odpustit a trapit se, na to je ten zivot kratkej, samozrejme nejsem pro naky obzerstvi, to je jasne, vseho s mirou:)

Cosmic
Kelišová 6095 příspěvků 09.10.14 10:02

@maminka miminka prave, si rikam, ze bychom byly vsechny sexy sik:D neni to zas tak drahy a kdyby to bylo bez jojo efektu, tak nechapu, jak muze mit 50 % lidi s nadvahou problemy:D.. ale stalo me to za dotaz:D

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:04

Vsimly jste si tech komentářů? jsou bez gramatických chyb. vetsina diskusí se hemží hrubkama a tady? neverim, že jsou skutečné. napsala si je sama :roll:
a taky neverim, že to funuje

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 09.10.14 10:15

Kava nebo caj? I kdyz je to nejspis jedno…na odkaz jsem neklikala, zeleny caj piju pravidelne, zazvoru taky jim dost a nezhubla jsem. Smichat me to ale nenapadlo :mrgreen:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:17
@beruska9 píše:
Kava nebo caj? I kdyz je to nejspis jedno…na odkaz jsem neklikala, zeleny caj piju pravidelne, zazvoru taky jim dost a nezhubla jsem. Smichat me to ale nenapadlo :mrgreen:

A to bude ta chyba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 09.10.14 10:19

Hele, ono je to fakt jedno, jestli no nekdo zkousel nebo ne, nefunguje to, pac to fungovat nemuze. O tom, ze nefunguje samotna zelena kava, je clanku i diskusi mrte a ten zazvor to fakt nespasi.

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 09.10.14 10:20
@Krasavicaa píše:
A to bude ta chyba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Neodolala jsem a klikla, je to stejne kava, a ne caj :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >