Reklama

Zelená stolice miminka 3m po očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 27.04.18 10:31
Zelená stolice 3 miminka po očkování

Ahoj holky, malé je 14 týdnů. Před týdnem v úterý jsem s ní byla na prvním očkování hexy a od té doby má tmavě zelenou stolici, takové bahínko mazlave. Kadí 1 denně. Do očkování měla stolice normální barvu i konzistenci. Krmena je UM a to už 2 měsíce stejným, takže tím to asi nebude. Mám čekat jestli se to neupravi samo, nebo mám zajít k dr pro jistotu? Děkuju moc za radu

Přečtěte si článek: Jaké existují reakce na očkování u dětí?

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3396 příspěvků 2 inzeráty 27.04.18 10:33

Myslim ze se říká ze zelena stolice je „hladova stolice“ dcera to taky mývala z um. Nedavas prikrm ze by to mela z toho?

vjerunqa
Závislačka 3053 příspěvků 27.04.18 10:42

@anonymka227 Ahoj, žádná jiná změna kromě očkování neproběhla? Klidně bych cinkla doktorce.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 27.04.18 11:16

@vjerunqa ne vůbec žádná změna :nevim: @novakova.t příkrmy nedávám, jen um, které má už 2 měsíce stejné
Hned druhý den po očkování se barva změnila a od té doby to tak je stále :nevim:

natyber
Kelišová 6028 příspěvků 27.04.18 11:23

@anonymka227 Tak nemoc prochází celým tělem a nakonec se dostane i do střev a stolice a ta je většinou jinak zbarvená. Je možné, že takto tělo reaguje na vakcínu, ale zase je maličká a já bych určitě volala doktorce. Obzvlášť když to nepřikládáš ničemu jinému :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >