Zelená stolice po borůvkách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 08:09
Zelena stolice po borůvkách

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli se to někomu stalo? V neděli jsem snědla asi šest kousků borůvkového koláče a od pondělí mám úplně brčálově zelenou stolici 8o. To jsem nikdy neměla. Jinak jsem bez dalších obtíží, ale ta barva mě děsí. Myslíte, že to může být tím? Stalo se ti některé z vás? Dekuji
Raději anonymně

Přečtěte si článek: Zelená stolice u kojenců: Kdy značí potíže?

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30123 příspěvků 06.11.18 08:44

tak po boruvkách je většinou stolice černá..
ne opravdu jsem po borůvkách stolici nikdy zelenou neměla..

Prtulak
Kecalka 404 příspěvků 06.11.18 09:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli se to někomu stalo? V neděli jsem snědla asi šest kousků borůvkového koláče a od pondělí mám úplně brčálově zelenou stolici 8o. To jsem nikdy neměla. Jinak jsem bez dalších obtíží, ale ta barva mě děsí. Myslíte, že to může být tím? Stalo se ti některé z vás? Dekuji
Raději anonymně

Jak bylo řečeno, borůvky barví do černa… :nevim:

jopo
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 1 inzerát 06.11.18 09:14

Zakladatelko pokud to jsou ty borůvky z marketu ty velký čerstvé tak je to normální děti to mají běžně oni totiz ty boruvky jsou uvnitr zelene. pokud to jsou ty klasické české borůvky z lesa tak ne. Jinak já se také poprvé lekla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 10:01

Ne, koláč byl z klasických borůvek. Tak ja nevim po cem to mam. Jsem z zoho zoufala Zakladatelka

Prtulak
Kecalka 404 příspěvků 06.11.18 13:27
@Anonymní píše:
Ne, koláč byl z klasických borůvek. Tak ja nevim po cem to mam. Jsem z zoho zoufala Zakladatelka

Tak pokud nemáš průjem, teploty, bolesti, křeče nic, nezapacha nějak extra.. Tak počkej na příští stolici. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 13:35

No nic jiného mi není. Ale právě, že to nebyla jen jedna stolice. Teď se to opakuje po treti :think:
Zakladatelka

Prtulak
Kecalka 404 příspěvků 06.11.18 18:55
@Anonymní píše:
No nic jiného mi není. Ale právě, že to nebyla jen jedna stolice. Teď se to opakuje po treti :think:
Zakladatelka

Tak pokud všechny ty tři stolice nebyly v jeden den, asi bych se šla poradit k praktikovi, může to být nějaká bakterie.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >