Zelená stolice po borůvkách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 08:09
Zelena stolice po borůvkách

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli se to někomu stalo? V neděli jsem snědla asi šest kousků borůvkového koláče a od pondělí mám úplně brčálově zelenou stolici 8o. To jsem nikdy neměla. Jinak jsem bez dalších obtíží, ale ta barva mě děsí. Myslíte, že to může být tím? Stalo se ti některé z vás? Dekuji
Raději anonymně

Přečtěte si článek: Zelená stolice u kojenců: Kdy značí potíže?

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 06.11.18 08:44

tak po boruvkách je většinou stolice černá..
ne opravdu jsem po borůvkách stolici nikdy zelenou neměla..

Prtulak
Kecalka 263 příspěvků 06.11.18 09:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli se to někomu stalo? V neděli jsem snědla asi šest kousků borůvkového koláče a od pondělí mám úplně brčálově zelenou stolici 8o. To jsem nikdy neměla. Jinak jsem bez dalších obtíží, ale ta barva mě děsí. Myslíte, že to může být tím? Stalo se ti některé z vás? Dekuji
Raději anonymně

Jak bylo řečeno, borůvky barví do černa… :nevim:

jopo
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 1 inzerát 06.11.18 09:14

Zakladatelko pokud to jsou ty borůvky z marketu ty velký čerstvé tak je to normální děti to mají běžně oni totiz ty boruvky jsou uvnitr zelene. pokud to jsou ty klasické české borůvky z lesa tak ne. Jinak já se také poprvé lekla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 10:01

Ne, koláč byl z klasických borůvek. Tak ja nevim po cem to mam. Jsem z zoho zoufala Zakladatelka

Prtulak
Kecalka 263 příspěvků 06.11.18 13:27
@Anonymní píše:
Ne, koláč byl z klasických borůvek. Tak ja nevim po cem to mam. Jsem z zoho zoufala Zakladatelka

Tak pokud nemáš průjem, teploty, bolesti, křeče nic, nezapacha nějak extra.. Tak počkej na příští stolici. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 13:35

No nic jiného mi není. Ale právě, že to nebyla jen jedna stolice. Teď se to opakuje po treti :think:
Zakladatelka

Prtulak
Kecalka 263 příspěvků 06.11.18 18:55
@Anonymní píše:
No nic jiného mi není. Ale právě, že to nebyla jen jedna stolice. Teď se to opakuje po treti :think:
Zakladatelka

Tak pokud všechny ty tři stolice nebyly v jeden den, asi bych se šla poradit k praktikovi, může to být nějaká bakterie.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >